Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ile kosztował was pierwszy samochód?
- 0-5000 zł 44.1% (179)
- 5001-7000 zł 13.1% (53)
- 7001-12000 zł 16.7% (68)
- 12001 zł+ 26.1% (106)
- 2
@Spikesword: Dowód:
źródło: comment_1635755808hPNvLQKkErpfUJX8hebETb.jpg
Pobierz- 1
@Spikesword: vw gol2 1985r 1.6 automat LPG jakoś 4700zł (2004r)
Jak wygląda to od przepisów #prawojazdy - strażacy w swoich prywatnych autach łamią przepisy RD (jazda po chodniku, wymuszanie pierwszeństwa itd.) byleby zdążyć na akcję by wyjechać na "b-----h".
Kto ma pierwszeństwo - taki pirat, kierowca, który jedzie przepisowo czy piesi?
#kiciochpyta
Kto ma pierwszeństwo - taki pirat, kierowca, który jedzie przepisowo czy piesi?
#kiciochpyta
@xDawidMx: w prawie drogowym pierwszeństwo ma zawsze ten co powinien mieć pierwszeństwo nawet jadąc wozem uprzywilejowanym kierowca nie ma pierwszeństwa, ale może się nie stosować do czerwonego światła itd.
Czy w Polsce jak są trzy pasy to prawy parzy? Na środkowym se wjeżdżają w d--y, na lewy wyjeżdżają w ostatniej chwili, ze trzeba dawać po hamulcu i modlić się, żeby ktoś nie wjechał w tył… a prawy pusty.
#prawojazdy #autostradypolska #polskiedrogi #gorzkiezale
#prawojazdy #autostradypolska #polskiedrogi #gorzkiezale
Czy tylko mnie w-------ą te rozłożone po nocach na autostradach progi zwalniające?
Słabo widzę w nocy nawet w okularach i zwyczajnie się przy pełnej prędkości w taki próg w--------m, kiedyś w końcu coś sobie zrobię albo co gorsza komuś
#nightdrive #autostradypolska #prawojazdy
Słabo widzę w nocy nawet w okularach i zwyczajnie się przy pełnej prędkości w taki próg w--------m, kiedyś w końcu coś sobie zrobię albo co gorsza komuś
#nightdrive #autostradypolska #prawojazdy
- 4081
@YouCanCallMeBillieGates: Ty przypadkiem nie rozjeżdżasz pracowników GDDKiA?
- 3930
Jak usunąć wpis
#prawojazdy #samochody Moim zdaniem zdający egzamin na prawo jazdy powinien płacić tylko raz - 700 zł, i mieć nieograniczone próby (ale z minimalnie miesięczną przerwą). Myślę że rozwiązały bo to patologie gdzie ludzie mówią że egzaminator się na nich uwziął. Po 5 nieudanych próbach powinien być test psychologiczny oraz po jego zdaniu - jakieś OBOWIĄZKOWE warsztaty radzenia sobie ze stresem + udokumentowane 10 godzin jazd doszkalających. Oczywiście wiadomo
@Spikesword: Jak się egzaminator "uwziął" i wystawił negatyw to idziesz to wyjaśnić, oglądasz wideo i zwracają Ci hajs jeśli nie popełniłeś błędu.
@Spikesword: Po 5 nieudanych probowach powinien byc ban na PESEL na robienie prawka do konca zycia. Czemu sie utarlo ze kazdy musi miec prawo jazdy? Albo ktos sie do czegos nadaje albo nie.
64
Zasada 20 sekund

Znacie taką zasadę? Wyjaśnia Marek Dworak, ekspert Ruchu Drogowego.
z- 67
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak to jest z tymi badaniami lekarskimi na C+E? Czytam na vipoku to piszą, że udało się zrobić za 100 albo 150 wszystkie. Zapisałem się na listopad prywatnie i mam jakieś 4 badania na ponad 500zł łącznie. Chyba jakaś chvjnia i chcą mnie na kase robić?
#tir #prawojazdy #ciezarowki
#tir #prawojazdy #ciezarowki
@youarebambik gdzie to Ci nie powiem, nie wiem nawet skąd jesteś. Szukaj na internetach gdzie zrobią Ci badania za 350zł, a nie za 500zł. Kolejność nie ma znaczenia, bo wszystko załatwisz w jednej placówce przecież.
@youarebambik: I tak coś taniej policzyli, powinno być 350 za badanie do c/ce(doktor+psych) + kolejne 350 za badania do kwalifikacji
- 0
Cześć Mirki, potrzebuję waszej pomocy/rady.
Od niedawna mam prawo jazdy i samochód ale bardzo boję się jeździć. Brak mi umiejętności i wyczucia w prowadzeniu - nazwanie mnie zawali droga to mało powiedziane.
Co mogę na to poradzić? Jestem z Wrocławia, są jakieś szkoły czy kursy dla takich osób jak ja?
Pomóżcie, bo na samą myśl o jeździe samochodem skręca mnie w żołądku.
#prawojazdy #samochody
Od niedawna mam prawo jazdy i samochód ale bardzo boję się jeździć. Brak mi umiejętności i wyczucia w prowadzeniu - nazwanie mnie zawali droga to mało powiedziane.
Co mogę na to poradzić? Jestem z Wrocławia, są jakieś szkoły czy kursy dla takich osób jak ja?
Pomóżcie, bo na samą myśl o jeździe samochodem skręca mnie w żołądku.
#prawojazdy #samochody
- 0
https://youtu.be/qsmS0B0vsII?t=3608 Czy kursantka tutaj zrobiła bląd? Przecież miała prawą wolną a ten z przeciwka mial samochod z prawej. Czekam na opinnie ekspertów.
#prawojazdy
#prawojazdy
Mirasy wytłumaczcie mi jak mam pokonać na rowerze skrzyżowanie z obrazka.Jade z północy na południe ścieżka rowerowa.Tam za przejściem dla pieszych jest podwójna ciągła.
#rower
#ruchdrogowy
#prawojazdy
#pytanie
#rower
#ruchdrogowy
#prawojazdy
#pytanie
źródło: comment_1635535332g0SI3XSxeJtgYea8sW8zUI.jpg
Pobierz- 12
@kocham-pati-3: zejść z roweru i przeprowadzić go przez przejście
@goferek:
Bzzzzzz error bzzzyt kszkszy errrrrr rrr jebuuuut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zejść z roweru i przeprowadzić go przez przejście
Bzzzzzz error bzzzyt kszkszy errrrrr rrr jebuuuut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy tacy ludzie zrozumieją, że jazda na zderzaku nigdy nie jest bezpieczna? Tutaj naprawdę mało brakowało, żeby wjechał w tył bmw...
#stopcham #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja #drogi #prawojazdy #polskiedrogi
#stopcham #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja #drogi #prawojazdy #polskiedrogi

Tak się jeździ pod prąd! Z drogi śledzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stopcham #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja #drogi #prawojazdy #polskiedrogi
#stopcham #gdynia #trojmiasto #samochody #motoryzacja #drogi #prawojazdy #polskiedrogi

Ja p------e zagotowało mnie jadę sobie autem (mam gruza seicento z punktu a do punktu b bo więcej jak 60km tym autem nie robie miesięcznie) z mostu łuk w prawo jest no i elegancko jadę a tu jedzie taka białą renówka gość ściął pod górę zakręt tak że dosłownie obdarłem prawą felgą bo inaczej bym się w niego w--------ł na czołówkę.
I uwaga, jeszcze mi faka pokazał. -.-
nosz k---a zauważyłem że jak
I uwaga, jeszcze mi faka pokazał. -.-
nosz k---a zauważyłem że jak
- 2
@PiersiowkaPelnaZiol: Niestety takimi autami jeździ się u nas bardzo bardzo źle, jeszcze do nie dawna posiadałem malucha jako retro zabawkę i to co się wyprawiało to był koszmar. Ludzie za punkt honoru obierają sobie wyprzedzić ciebie, nieważne czy jest możliwość czy niema, mimo że w mieście jak najbardziej nadążasz za wszystkimi innymi i nie spowalniasz ruchu, kolejna rzecz szybko nauczyłem się nie jeździć przy prawej krawędzi jezdni bo tworzy się
Mirki kochane, pytanie czy ktoś miał ten przypadek w pandemii że skończyło mu się prawo jazdy i miał kontrolę i jak to wyszło? Chodzi o to że będę się przeprowadzał i auto mi potrzebne, a zrobienie badań i wydanie nowego prawka to może do dwóch tygodni zejść, a jest ten niby przepis w tarczy antykryzysowej że dokumenty przedłużają ważność. PS. Chcę i tak je odnowić jak najszybciej ale czas się liczy a
- 0
#transport #koronawirus #tir #ciezarowki #prawojazdy #kierowca
Mireczki, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja we Włoszech w sprawie koroawirusa? Wpuszczają tam kierowców zawodowych bez szczepienia i testów?
Mireczki, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja we Włoszech w sprawie koroawirusa? Wpuszczają tam kierowców zawodowych bez szczepienia i testów?
@Tony76: Wjechac do italii mozesz bez problemu.. niektore firmy wymagaja certyfikatu na zaladunku/rozladunku
@Tony76: p------ą głupoty, niektóre firmy tylko mają własne odpały co do tego green pass. Od początku listopada kasztany wprowadzają podobne ograniczenia co makarony ale transport jest zwolniony
- 3
Gdyby nie koszty to byłbym za tym, żeby wszystkie autostrady pokryć siecią kamer i żeby jakieś AI cały czas analizowało czy nie zabrać komuś prawka.
Ostatnio jadę sobie lewym pasem, przede mną sznur aut, który ciągnie się za wyprzedzającą ciężarówka, typowa sytuacja na autostradzie. No i wtedy podjeżdża jakiś debil za mnie i widać od razu, ze ma adhd, tego nie idzie nie zauważyć. Kręci się i kręci aż w końcu wskoczył
Ostatnio jadę sobie lewym pasem, przede mną sznur aut, który ciągnie się za wyprzedzającą ciężarówka, typowa sytuacja na autostradzie. No i wtedy podjeżdża jakiś debil za mnie i widać od razu, ze ma adhd, tego nie idzie nie zauważyć. Kręci się i kręci aż w końcu wskoczył
7
Z prawem jazdy kategorii B pojedziesz „elektrykiem” do 4,25 t

Komisje sejmowe na dzisiejszym posiedzeniu przegłosowały bardzo ważną dla branży zeroemisyjnej logistyki poprawkę do projektu nowelizacji Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Siemka wszystkim z parszywego rana.
Mam pewne pytanie zastanawiam się na prawkiem a raczej powrotem do niego.
Robiłem testy onliine na prawo jazdy 360.pl i całkiem dobry wynik 70% za pierwszym razem.
Patrzyłem na ceny kursów dość droga sprawa 1800-2000 tyś
Zastanawiam się nad pominięciem wykładów z teorii i na własną rękę uczyć się teorii i zaliczyć tylko jazdy.
Mam wrażenie że wyszłoby o wiele taniej, zdawał ktoś w taką metodą?
#
Mam pewne pytanie zastanawiam się na prawkiem a raczej powrotem do niego.
Robiłem testy onliine na prawo jazdy 360.pl i całkiem dobry wynik 70% za pierwszym razem.
Patrzyłem na ceny kursów dość droga sprawa 1800-2000 tyś
Zastanawiam się nad pominięciem wykładów z teorii i na własną rękę uczyć się teorii i zaliczyć tylko jazdy.
Mam wrażenie że wyszłoby o wiele taniej, zdawał ktoś w taką metodą?
#
- 4
@Wololol: jeśli się nie mylę teoria jest obowiązkowa od jakiegoś czasu, ale można zdalnie uczestniczyć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Heady1991: dobra, czyli jednak robisz kurs łączony C i CE. Wtedy teorię masz do kat. C, bo na C+E jakbyś osobno robił, to nie ma teorii
Nie jeździłem autem 3 miesiące, a w poniedziałek będę musiał po cmentarzach jeździć. Boję się, co robić?
#przegryw #prawojazdy #pytanie #samochody
#przegryw #prawojazdy #pytanie #samochody





























@Spikesword: No dobra, powiedzmy, że mnie przekonałeś . Ale ledwo