Wpis z mikrobloga

Pomocy!
Gram sobie w gierki i boostoje konta , biorę za to pieniądze , wszystkie lądowały na PayPalu , a z PayPala na konto
Dziś dostałem jakieś ograniczenie przez które nie mogłem wypłacić pieniędzy, musiałem się zweryfikować dowodem osobistym wyciągiem z banku , adresem że na koncie jest podany odpowiedni i wyjaśnić 3 losowe transakcje (za co czemu tyle i jak dostarczyłem produkt) wysłałem to im wszystko i dostałem informację jak na zdjęciu poniżej
Co teraz zrobić? Mam tam trochę hajsu i nie zamierzam czekać na niego pół roku
Dodatkowo dodam że mam 18 lat za 2 miesiące, to dlatego?
#paypal #pomocy #pieniadze #banki #biznes #zalesie
Pobierz Shermantoja - Pomocy!
Gram sobie w gierki i boostoje konta , biorę za to pieniądze , ...
źródło: comment_1643738232fVgOergMTb0hOL1UUDQJGa.jpg
  • 8
kiedys byl gosc na wykopie ktorego sprawdzili i ogarneli ze konto na paypalu zalozyl jak nie mial 18 lat i teraz kazali mu zalozyc nowe i przelali mu konto na nowe moze u ciebie tez tak bedzie
@Sherman_to_ja: No widzisz. Przerobiliśmy różne PaySrale, Revoshity i inne fintechy. Ogólnie po latach doświadczeń mamy zdanie takie, że te wszystkie dziwadła to taki Fame MMA ;) Wszyscy się tym jarają a guzik z tego jest korzyść. Zarówno z PP i Revoshitem mieliśmy sytuacje pod ścianą i nigdy więcej. W cholerę wszystko pozamykaliśmy i tradycyjne normalne konto w banku daje to samo a nawet i więcej (lepsze kursy walutowe, sprawnie działające chargebacki