To się właśnie dzieje, gdy kobieta po ślubie czuje się bezpiecznie i przestaje się starać, no bo po co?
Pamiętajcie młode chłopy – nigdy nie pakujcie się w ślub. Kobieta zawsze musi się czuć trochę jak na minie i niepewnie, bo inaczej nie ma tego dreszczyku emocji i przestaje się jej chcieć.
@maszynista_grot: 1. W takiej sytuacji przecież może bez problemu wziąć rozwód (brak pożycia jest wystarczającym powodem). . 2. Brak ślubu jest większym ryzykiem dla faceta, bo kobieta może w każdej chwili odejść i w 5 minut ogarnąć sobie nowego gościa. Widziałam parę takich przypadków, facet się latami miga od ślubu, a potem wielkie pikachu face, jak z dnia na dzień kobieta go zostawia. I jeszcze płacze że jak to.
✨️ Jak poznawać kobiety w dzisiejszych czasach?Ⓘ Gdzie się teraz poznaje kobiety do związki? Apki odpadają, w pracy mam wszystko obczajone a na żywo w sumie nie ma gdzie za bardzo. Staram się coś zagadać do kasjerek, pożartować, a może coś poleci albo które ona kupuje/używa ale nic nigdy z tego nie wychodzi.
@mirko_anonim: Zależy gdzie mieszkasz, w dużym mieście są speed datingi, kluby, bary, koncerty, wernisaże, różne kursy, warsztaty, zajęcia, konwenty itp. Warto mieć znajomych (kolegów i koleżanki), żeby być zapraszanym na imprezy i mieć jak największą sieć znajomych, bo nigdy nie wiadomo czy znajoma znajomego nie będzie chętna. Jeśli masz jakieś zainteresowania, to pewnie też są imprezy z nimi związane, wybierz się tam raz czy drugi i zobacz czy nie da
@Geralt678: Prosta sprawa, kobiety wnoszą wiele do życia facetów, ale faceci na ogół nie poprawiają życia kobiet. Gdyby było inaczej, to nie istniałaby taka dysproporcja w popycie na płcie.
Za każdym j-----m razem, kiedy pojawi się kolejny post na temat słabej demografii będę przeklejał ten tekst.
Nie da się chyba już lepiej wytłumaczyć, czemu ludzie nie mają nawet czasu i siły na dzieci.
A ja dodam jeszcze od siebie, że dzisiejszy stres, który, związany jest z obowiązkami, pracą, opłatami, kredytami i c--j wie czym jeszcze jest totalnie wyniszczajacy psychicznie.
@PrzodownikPracyZaGrosze: To jeden aspekt, inne są np. takie, że ludzie mają większą świadomość tego, jak trudne jest rodzicielstwo, bo więcej się o tym mówi. Kiedyś to jakby było tabu, nie wypadało się przyznawać, że nie dajesz rady jako rodzic. Kolejny punkt, kobiety mają większą świadomość tego, jaką torturą jest poród i jak bardzo ciąża zmienia ciało, w świecie, gdzie wygląd = wszystko. Trzy, brakuje pozytywnych wzorców - kiedyś w tv
Dlaczego rosjanie wolą wojnę i kwaśne deszcze, zamiast życia w dostatku z surowców i turystyki? Jak można zmarnować tak ogromny potencjał? Może jakiś tutejszy rusofil jest mi w stanie to wytłumaczyć
@matixrr: Ja sobie robię inhalacje nebulizatorem, choć jeśli nie masz, to pewnie zanim dojdzie będzie już po katarze, ale jak miewasz takie problemy częściej, to polecam.
@NieChadembyc: W sumie zabawny wątek, kobiety słuchają komentarzy na temat swojego wyglądu (w internecie głównie niepochlebnych, ale na żywo często też) praktycznie caly czas, od zarania dziejów. Nadeszły czasy, kiedy faceci też sa oceniani za wygląd, i nagle wielkie zaskoczenie, że to jest trochę niemiłe. Dosłownie doświadczacie tego, co każda kobieta przez całe życie, od zawsze.
@Netanstachu: To dlatego że mało kto chce brać udział w takich konkursach, było za dużo skandali zwiazanych z wykorzystywaniem młodych dziewczyn, a skoro kandydatek jest mało, to przechodzą jakie przechodzą. Inna rzecz, że w pewnym momencie wszystkie dziewczyny wyglądały jak ctrl+v, więc może dobrze że jest więcej różnorodności, a nie tylko jeden "prawidłowy" typ urody.
Ej, wiem że trochę #niepopularnaopinia, ale też tak macie, że nie rozróżniacie w ogóle łysych facetów?Nawet nie chodzi o brak włosów, ale wszyscy wyglądaja tak samo, piwny brzuszek, wyciągnięty generyczny t-shirt lub bluza z kapturem, okulary w najmniej charakterystycznych oprawkach jakie istnieją. Jakby brak włosów sprawiał, że już nie trzeba w ogóle interesować się swoim wyglądem. Naprawdę szkoda, bo wielu łysych ma potencjał na bycie hot gościem, a zupełnie
@andrzejpodloga: Jak masz włosy, to też jakoś specjalnie sie ich nie pozbywaj. Wizażystka żeby się fajnie ubierać i układac fryz, albo jak wolisz to sam pogoogluj albo zapytaj czata gpt o radę. Zdrowe zęby, najlepiej lekko wybielone. Sylwetka bez nadwagi, czysta cera. Pewnie już większość z tego masz, więc trochę podszlifować i będzie git.
@Noicozezebowniema: No też tak mam, ogólnie ładne laski typu instagramowa modelka wyglądają dla mnie tak samo, znam takich parę osobiście, ale na ulicy bym ich nie rozpoznała
Osiągnięcie 1 miliarda populacji świata zajęło około 300 000 lat. Od tamtego momentu minęło ponad 200 lat, a liczba ludzi na świecie przekroczyła 8 miliardów.
Gatunek Homo sapiens istnieje od około 300 tysięcy lat. Przez zdecydowaną większość tego czasu ludzie jednak żyli w niewielkich, rozproszonych grupach łowiecko-zbierackich, co sprawiało, że globalna populacja rosła bardzo wolno. Wysoka śmiertelność, niski poziom medycyny i ograniczone zasoby dodatkowo hamowały wzrost liczby ludności.
Pamiętajcie młode chłopy – nigdy nie pakujcie się w ślub. Kobieta zawsze musi się czuć trochę jak na minie i niepewnie, bo inaczej nie ma tego dreszczyku emocji i przestaje się jej chcieć.
#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow
źródło: 719100093_1022600413615838_873337618690580821_n
Pobierz