mirasy potrzebuję porady, bo nie wiem co robić ze swoim żywotem (,)
Mam w zasadzie dwie koncepcje, każda z nich ma swoje plusy i minusy.
Opcja numer 1:
Mam prawo jazdy kategorii C, brakuje mi tylko kodu 95 i chcę go na pewno zrobić, jednak teraz jest chwilowy zastój z tym związany w związku ze zmianą przepisów. Gdy już go zrobię, chciałbym zostać jeszcze kilka miesięcy w Polsce, odłożyć kilka tysięcy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: zasadniczo zależy od firmy ale jest duże ssanie na kierowców więc coś się zawsze znajdzie. Ale wtedy bliżej tych 2800.
Ja np miałem dobrą robotę i za wt-pt miałem 3700 ale francuski znam.
I chcąc mieszkać we Francji trzeba się uczyć języka
  • Odpowiedz
#ankieta
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrzebuje badanych do magisterki, a czasu coraz mniej.

Chodzi o wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, która zajmuje ok. 15 minut.
Badanie należy wypełniać w spokojnym otoczeniu, najlepiej na komputerze, z możliwością odtwarzania dźwięku (będzie do obejrzenia
kotlemon - #ankieta 
Cześć Mirki, moja Mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest w opałach i potrze...

źródło: comment_1649541014f9dtercJANpc7dKvaParOe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miraski, właśnie odpaliłam sobie nowiutki komputer Acer i UJ NIEMYTY zawiesił się na etapie wstępnej konfiguracji - przy wyborze udostępniania lokalizacji Microsoftowi. Ani kliknąć ani wrócić do poprzednich ustawień ani nic xD i tak od kilku minut. CO ROBIĆ (ʘʘ).

#komputery #laptopy #microsoft #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy,

Chciałbym po krotce napisać o dobrym serduchu @EiderSeek

Miras, jest ogarnięty w #excel bo pomógł mi w problemie którego nie mogłem rozwiązać przez dłuższy czas, za co jeszcze raz Miras wielkie dzięki!
Kilka osób próbowało i pozostałym również dziękuję ale ten Miras zaangażował się naprawdę bardzo, poświęcił sporo czasu na PW, wypytywał, poprawiał i w efekcie dopiął wszystko na ostatni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o pomoc.

Moja córka lvl 5 dostała kurzajki... Na ustach i w okolicach brody. Preparaty, maście nic nie pomaga. Wygląda na to ze po tych preparatach wyrastają nowe.

Czy ktoś może polecić jakiego specjalistę który może zająć się tym problemem?

Zamrażanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykop24h: z takich totalnie mało inwazyjnych to mniszek lekarski lub jaskółcze ziele. Teraz nie ma na nie sezonu, ale może w porozumieniu z lekarzem znajdziecie jakiś odpowiednik w aptece. Poza tym być może warto zwrócić uwagę, czy córka aby nie ma obniżonej odporności. No i w późniejszym wieku rozważyć na poważnie szczepienie przeciw HPV.
  • Odpowiedz
Czesc mirki, kurde nie wiem jak to zrobic. A mianowicie mam PC z Windą11 oraz sluchawki Razera bezprzewodowe. No i teraz, jak mam glos z glosnikow i wlaczam sluchawki to nie przelacza automatycznie na sluchawki tylko msze wejsc w ustawienia dzwieku i recznie przrelaczyc (foto). Odwrotnie tak samo. Jak juz wylacze sluchawki to nie wraca na glosniki z kompa.
Dodam, ze wlasnie tylko z tymi Razerami tak jest. Wczesniej mialem Sechnheisery i
Hubby - Czesc mirki, kurde nie wiem jak to zrobic. A mianowicie mam PC z Windą11 oraz...

źródło: comment_1649352243Mcz295t5uTeff2YthWuSXp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: No jak wejde w jedno z dwoch, jest wybor: uzywaj jako domyslne dla dzwieku i/albo uzywaj jako domyslne dla komunikacji... tylko ze ja bym chcial oba jako domyslne tylko w zaleznosci czy sluchawki s awlaczone (dzialaja jako domyslne dla obu funkcji) czy nie i glosniki wtedy sa domyslne dla obu funkcji...
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Help! Szukam nazwy zespołu, za nic nie mogę go wygooglać. Śpiewają jakieś tam rapsy, dwóch gości na pewno, nazywali się coś w stylu "2Mietki", "2Marki" etc. Teledysk pamiętam stylizowany na lata 80-90. Jechali chyba kaszlakiem, albo innych Golfem, wchodzili do jakiegoś bloku później. Stare dziadki kiwali głowami do nich, niby jako mafia chyba. Pomocy...

#jakatomelodia #szerlok #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xevske: ten nie ma, a wysyłają spam na emaila i potwierdzają telefonicznie zamówienie. Strona sklepu nie ma danych kontaktowych i nie wiadomo kto jest jej właścicielem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy ktoś się orientował jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem na życie w Santanderze po przejściu na stałą stopę procentową? W mojej pierwotnej umowie, ubezpieczenie na życie samo w sobie nie daje żadnej obniżki marży (ale w rzeczywistości dało brak prowizji przy braniu kredytu). Jest tylko postanowienie, że jeśli zrezygnuję z niego w 5 latach po podpisaniu umowy to bank podwyższy mi marżę o 0,2 pp. Ale przy przejściu na stałe oprocentowaniu, aneks
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzemiak: wydaj mi się ze masz tak samo jak ja, jakbyś nie płacił tego ubezpieczenia to miałbyś marże większa o 0,2 i na podstawie tego przygotowany był by aneks dla stałego oprocentowania.

Druga sprawa to czy nie opłaca ci się i tak wypowiedzieć tego ubezpieczenia. Policz ile ci się zwiększy rata przy zwiększeniu o 0,2 i czy to jest mniej niż to ile płacisz ubezpieczenia :)
  • Odpowiedz
chciałbym zlecić weryfikacje faktur oraz wydruków z inwertera.


@Marek_Szajba: zarzutkake ma wolne odbwypoka. Ale jak chcesz porównywać to co wyprodukowałeś z fakturami to będzie różnica, bo energia skonsumowana w momencie produkcji nie będzie ujęta na fakturze.
  • Odpowiedz
Szukam gościa w sieci, który nagrywa krótkie filmy telefonem z ręki w bardzo oryginalny sposob.
Szybko dynamicznie.
Często osoby w samochodach lub obok nich.
Widziałem go przez chwilę gdzieś na fb, ale nie zapisalem.

#pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
Razem z ekipą jedziemy na weekendowe melo do Wambierzyc i szukamy kogoś, kto by nam dowiózł w sobotę jakąś picce z Kłodzka aby przeżyć.
Ktoś, coś?
Płacimy jak za prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #klodzko #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: zbierać dowody na wszystkie opisane zachowania i zgłaszać na bagiety. ewentualnie jeśli macie obawy w kwestii nieznajomości procedury karnej - zaangażujcie adwokata lub radcę do poprowadzenia takiej sprawy. niemniej, dowody to kwestia podstawowa - nawet najlepszy pełnomocnik niewiele wywalczy bez dowodów.
  • Odpowiedz