Tak sobie myślę, gdyby ktoś ze striggerowanych antyfanów i tym samym naśladowców #konfitura lub fanów konfitury miał ochotę sparaliżować pracę policji ilością zgłoszeń to najprostszym sposobem byłoby otwarcie puszki pandory w postaci zgłaszania wykroczeń popełnianych przez kierowców, pieszych czy rowerzystów w miejscowościach turystycznych w sezonie wakacyjnym, który właśnie się zbliża xD

#polskiedrogi #parkowanie #policja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można napsuć krwi turystom bo prywaciarz z domku wczasowego nie ma miejsca na posesji a ceny pozostają wywindowane.


@kiedys_to_wykop: wiadomo, wiec uspołecznijmy straty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
#zalesie #policja

Wiedziałem, że przyjdzie umorzonko, ale i tak jestem zawiedziony. Jak ja k---a nie szanuje policji, j----e leniwe chuje.
Auto stało pod kamerą, nagrania zabezpieczone, ale oczywiście nie wykryli sprawcy, który połowę auta mi porysował...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurazjajami: masz prawo do kopii materiałów, zrób sobie kopie monitoringu i sam go wykryj jak taki mądry jesteś xD co wy k---a na tym wykopie myślicie, że ludzie na czole mają swoje dane napisane i jak jest monitoring to od razu te dane na nim się wyświetlają?
  • Odpowiedz