Jprdl oglądam czasem te nagrania z kamer policjantów w USA i powiem wam, że nic mnie nie przekonuje bardziej, że potrzebujemy więcej policyjnej brutalności, niż te filmiki.
Jest jakaś petycja może?

#usa
#policja
#patologiazewsi
thority - Jprdl oglądam czasem te nagrania z kamer policjantów w USA i powiem wam, że...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: @keep_it_real @thority @thorogoth @tomwick55 Policja w USA/w Anglii/w Holandii/w Niemczech to nie są aniołki i to każdy wie. Przypomnę sprawę tą-https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Amier%C4%87_Roberta_Dzieka%C5%84skiego Mega szkoda człowieka, z 2 strony był agresywny to skończyło się jak skończyło. Tu z WIKI- 13 października 2007 na lotnisko w Vancouver przybył nieznający języka angielskiego, 40-letni polski pracownik budowlany – Robert Dziekański. 14 października, po 10 godzinach pobytu na lotnisku i
  • Odpowiedz
@Karpatnik: Te czynniki to po pierwsze braku snu. Dziekański nie spał dwie doby przed podróżą do Kanady. Kolejny czynnikiem jest - według Lu - odwodnienie organizmu i zaburzenie gospodarki elektrolitami. Do tego według lekarza dochodzi fakt odstawienia alkoholu (sekcja wykazała, ze Dziekański miał problemy z alkoholem) oraz to, że Polak był podenerwowany tym, że znalazł się w zupełnie obcym otoczeniu. Tu fragment artykułu, był inny że typa wywaliła baba z
  • Odpowiedz