Moja babcia ma konto internetowe, którego współposiadaczem jest jej syn, a pełnomocnikami ogólnymi jej córka (moja mama) i ja.
Kilka miesięcy temu przesłałam na to konto kilkadziesiąt tysięcy złotych, za które moja mama (córka babci) dokonała zakupów.
- Czy i jak w takim przypadku rozliczyć się z #darowizna z #urzadskarbowy?
- Kto wypełnia formularz SD2, mama czy babcia? Jak rozumiem, bez płacenia






















W skrócie: pracodawca z Belgii, ja zakładam ryczałt 12% w Polsce i będę przekraczał 200k dochodów rocznie, co z VATem?
#programista15k #podatki #pit #vat #