W ciągu 9 dni lotniczej operacji "LOT do Domu", do Polski z zagranicy powróciło 32 tys. Polaków.

Więcej, link do znaleziska: Ponad 30 tys. pasażerów operacji rządowej LOT do Domu

Interesujące? Dziękuję Ci za wykop!

#polska #warszawa #mazowsze #pkp #pociagi #zbiorkom #lot #lotnictwo #samoloty #geopolityka #2019ncov #europa
yolantarutowicz - W ciągu 9 dni lotniczej operacji "LOT do Domu", do Polski z zagrani...

źródło: comment_1585066177SCuuirQu05KraCxJ4v36Hk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bazylczuk xd to chyba Ciebie coś boli. I powtarzam nie jestem konduktorem i nie wypowiadam się w ich imieniu. ¯_(ツ)_/¯ xd Nie za bardzo wiem czemu się p------------z do szeregowych pracowników, skoro najmniej mają oni do powiedzenia w pewnych kwestiach. Za zachowanie innych nie odpowiadam ale jak w stosunku do nich tak cwaniaczkujesz jak tutaj to się nie dziwię że Cie zlewają xd I jeszcze o rzetelności...dlaczego wrzucisz wszystkich do jednego
  • Odpowiedz
TL;DR: Mirki mój brat pracuje w transporcie publicznym. Poszukuję dla niego rękawiczki nitrylowe L/XL oraz maskę -najlepiej jakąś wielokrotnego użytku.

Firma zakupiła rękawiczki w jednym rozmiarze M, który no na większość facetów jest za mały, więc chcę mu zakupić L/XL by miał jakiś tam komfort pracy. Obecnie widzę, że ceny są x2, znalazłem 100 sztuk za 60 zł, jak ktoś ma tańsze źródło to proszę o kontakt - szukam czegoś z Polski
matixrr - TL;DR: Mirki mój brat pracuje w transporcie publicznym. Poszukuję dla niego...

źródło: comment_1585010243IKKwGenVUmVBxGAmSs34Z2.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszę się pożalić. Myślałem, że te lata mamy już za sobą. Dziś moją dziewczynę próbowano okraść w pociągu. Jechała rano o 4:30 pociągiem z Poznania do Warszawy. Przysnęła na chwilę i w momencie w którym się obudziła zobaczyła, że rzeczy z jej torebki są wywalone, a portfel leży obok otwarty. Na szczęście nic nie zginęło, bo szukali pewnie gotówki. Kiedy wyjrzała z przedziału, to zobaczyła 3 panów, jeden na końcu, drugi na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romusmily2: bo ogólnie w ostatnich latach jest spokojniej jak nasza patalogia wyjechała za granicę, to do nas ukraińska przyjechała. Jedyny raz tylko spotkałem się tylko w swoimi życiu z próbą kradzieży w pociągu. Też Ukrainiec. Jakaś głupia kobieta zostawiła walizę na korytarzu a ten próbował ją przed 6 rano zwinąć. Krzyku trochę było i uciekł typ.
  • Odpowiedz
Kolejny materiał z cyklu: Czarne dni na kolei. Tym razem przedstawiający wydarzenia jakie miały miejsca w Miałach i Jarostach.

https://www.wykop.pl/link/5403347/czarne-dni-na-kolei-gdy-pekaja-szyny-katastrofa-kolejowa-w-mialach-jarostach/

#mikroreklama #polska #wydarzenia #historia #kolej #pkp #pociagi #wypadek #wielkopolska #lodzkie
WuDwaKa - Kolejny materiał z cyklu: Czarne dni na kolei. Tym razem przedstawiający wy...

źródło: comment_1584977328lPBCJsJ6fum3ckiJVot49w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie widziałem jakąś reklamę akcji "szlaban na ryzyko" gdzie w przypadku utknięcia między rogatkami na przejeździe kolejowym polecono, aby opuścić pojazd i iść do szlabanu, szukać jakiejś dziwnej naklejki, potem dzwonić na jakiś dziwny numer i prosić o zatrzymanie pociągu... no co za bzdura! Mirki! Jeśli utkniecie między rogatkami to dajcie gaz do dechy i walcie w szlaban. To najszybsza, najprostsza i zdecydowanie najbezpieczniejsza droga aby wyjść cało z takiej sytuacji i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, muszę się przedostać w Wrocławia do Bydgoszczy. Jedyna opcja jaka wchodzi w grę to chyba pociąg. Kiedy najlepiej jechać by uniknąć tłumów? Dziś o 19? Jutro o 6? Jutro o 17 a może w południe?
#pkp #koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piotras8: Jak jeździłem w sobotę porannym mieszkiem, to było w miarę luźno, odradzam wszelkie popołudniowe pociągi w piątek - wszyscy wracają do Poznania, a z Poznania druga tura do Bydgoszczy i Trójmiasta.
  • Odpowiedz
Żenada,PKP doczepilo dodatkowe składy,ludziom już przeszła kwarantanna i zachowanie zasad ,wszyscy siedzą ściśnięci w wagonach ,niektorzy kaszla, reszta doczepionego składu ,czyli połowa pociągu jest pusta i zamknięta ,nie otwierają się drzwi ,jeszcze wczoraj wsiadało 3-4 osoby na stacji, a dzisiaj 20 #kwarantanna
#koronawirus #pkp #koronawirus #covid19 #ncov2019
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Dobrze że PKP dba o ludzi, przykładowo trasa Opola-Nysa, nastąpiło zmniejszenie liczby pociągów do takich jak są na weekend. Ludzie jeżdżący do pracy stoją w zatoloczonych pociągach na sobie, do tego trasa wymyślona jest w ten sposób, że pociągi nie są podstawiane tylko ciągle w ruchu, ludzie tłocza się na peronie. Usprawiedliwienie takie że mniej osób jeździ ( to ze większość ma na takich trasach bilety miesięczne czy kwartalne to już nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@Pociongowy mowisz o tej kawie, ktora dostaje gratis do schabowego za 10zl w warsie którego sobie jem w momencie gdy Ty martwisz się o kolejny semafor? ( ͡º ͜ʖ͡º) gdybyś tylko Ty mogl zjeść tak dobrze jak ja...
  • Odpowiedz