Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
- 0
- 70
Mimo akcji #zostanwdomu pojawić się w pracy trzeba. Ale dziś w końcu obieramy kierunek stolyca. Tak sobie spojrzałem na grafik i przez to zamknięcie granic wszystkie międzynarodowe kończą bieg w Poznaniu więc czekamy na dyspozycje co będzie zamiast służb na Rzepin... A chyba 4 się znajdą.¯_(ツ)/¯
No nic. Czas działać. EP09-018 pod tyłkiem na ten moment.
A dziś\/
7102/3
źródło: comment_1584162133P6i6TNDoMRpj9vqp5ah6np.jpg
Pobierz- 4
2
Koronawirus: karty lokalizacji pasażerów w pociągach
Pasażerowie w pociągach międzynarodowych wjeżdżających do Polski powinni wypełnić karty lokalizacyjne. Są to działania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Zbierane dane będą służyły wyłącznie służbom sanitarnym do kontaktu z pasażerami w przypadku...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
#pkp #intercity #koronawirus
źródło: comment_1584091928BkQLnRS0PXfqYkllM3eglv.jpg
Pobierz- 6
- 1
@gumpa_bobi: mireczku jak tam oblozenie pkp w komunikacji krajowej? niestety musze sie przemiescic a wspominales, ze bedziesz osbslugiwal pzn-wwa dzisiaj, daj znac prosze
@Shishu to samo pytanie, dzięki
@n_rostova: jakim pociagiem będziesz jechac?
Jeździ tak mało ludzi że z pociągów odczepiane są wagony bo nie ma frekwencji (mówię całkiem poważnie) więc jest bardzo pusto.
24
PKP Odwołuje połączenia międzynarodowe

Od 14/15 marca PKP odwołuje połączenia międzynarodowe z Polską. Lista w znalezisku
z- 4
- #
- #
- #
- #
siedzę w swojej piwnicy wolny od #koronawirus, ale mój #rozowypasek ma odwołane zajęcia i najbliższe minimum dwa tygodnie będzie sama w obcym mieście, bo współlokatorki wróciły do domów. mam możliwość jutro pojechać, ale w grę wyłącznie wchodzi #pkp #intercity i łącznie +/- 6h z jedną przesiadką.
nie jestem w grupie ryzyka, bo 23lvl here, ale mimo wszystko nie chciałbym się tym zarazić
czy powinienem jechać?
- jeszcze jak 19.8% (26)
- koronawirus gówna nie tyka, czuj się bezpieczny 15.3% (20)
- jedź autem, najwyżej się rozpadnie #biodegradacja 35.1% (46)
- nie jedź 29.8% (39)
Gdybyś jednak nie jechał, a różowa czułaby się samotna to
- 1
@Drobar: dobry pomysł, ale mam chorobę lokomocyjną bardzo mocną i tylko jako kierowca lub w pociągu daję radę (╯︵╰,)
- 6
Dziś i wczoraj pracowałem w pociągach międzynarodowych jadących do Czech i Austrii, w komunikacji międzynarodowej podróżowało w nich odpowiednio 4, 2, 5, 8 osób. Na odcinku krajowym również bardzo mało osób, przykładowo pociąg ekspresowy Sobieski z Wiednia do Gdyni na odcinku Katowice - Warszawa miał mniej niż 40 osób.
Jutro mamy piątek, więc szczyt. Będę obsługiwał pociąg Poznań - Warszawa(z Berlina) w
źródło: comment_1584021933eGy1HMvCudIsiqt05fr8J6.jpg
Pobierz- 18
Dziś szkolenie na EU160 Griffin. Będę miał możliwość to fotki jakieś dla Was strzelę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#atencyjnymaszynista #eu160 #griffin #newag #kolej #pociagiboners #pkp #intercity #poznan
źródło: comment_158401128480T3OJQCy4jruLHT2aGwJ9.jpg
Pobierz- 6
- 6
13
Maciej, syn pracownika PKP IC, potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Możemy...

Maciej ma 20 lat i jest studentem I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Filologia Rosyjska. Jest synem pracownika spółki PKP Intercity. Po ciężkim wypadku jest osobą niepełnosprawną. Zdrowie uratować mu może tylko intensywna rehabilitacja. Na tę jednak brakuje rodzinie pieniędzy.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Tak w ramach ciekawostki na mój dzisiejszy pociąg zostało zakupionych 176 biletów poprzez aplikacje mobilne i stronę internetową + liczba biletów z kasy, której nie mam możliwości sprawdzić.
Ludzi na pociągu jest z kolei 91. Ponad połowa pasażerów zrezygnowała z podróży ze względu na pandemie.
I
źródło: comment_1584003019cPpJ79yI1L1S5FS5geef8h.jpg
Pobierz- 32
1
Co dalej z tunelem pod Łodzią? Wykonawca bankrutuje!
spółka Energopol-Szczecin postawiona w stan upadłośćci
z- 4
- #
- #
- #
- #
PKP Koleje Mazowieckie
@Shishu: No debil. Na kolei pracuje i poprawnych nazw nie zna! Powinno być: PKP PR Koleje Mazowieckie oddział SKM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
703 200 200 Opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto. Usługę świadczy "PKP Intercity" S.A."
#pkp #pkpintercity #polska
Nie prościej wysłać e-maila w takiej sytuacji?
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 2
- 36
- 4
Skumajcie, że kujawsko-pomorskie to wiocha, wszyscy z tego województwa uciekają. A to zasługa ch*jowych rządów Torunia w wojewodztwie.



















#pkp #maszynista #pkpintercity