Moi mili.
Mimo akcji #zostanwdomu pojawić się w pracy trzeba. Ale dziś w końcu obieramy kierunek stolyca. Tak sobie spojrzałem na grafik i przez to zamknięcie granic wszystkie międzynarodowe kończą bieg w Poznaniu więc czekamy na dyspozycje co będzie zamiast służb na Rzepin... A chyba 4 się znajdą.¯_(ツ)

No nic. Czas działać. EP09-018 pod tyłkiem na ten moment.
A dziś\/
7102/3
P.....y - Moi mili.
Mimo akcji #zostanwdomu pojawić się w pracy trzeba. Ale dziś w ko...

źródło: comment_1584162133P6i6TNDoMRpj9vqp5ah6np.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumpa_bobi: mireczku jak tam oblozenie pkp w komunikacji krajowej? niestety musze sie przemiescic a wspominales, ze bedziesz osbslugiwal pzn-wwa dzisiaj, daj znac prosze

@Shishu to samo pytanie, dzięki

@n_rostova: jakim pociagiem będziesz jechac?

Jeździ tak mało ludzi że z pociągów odczepiane są wagony bo nie ma frekwencji (mówię całkiem poważnie) więc jest bardzo pusto.
  • Odpowiedz
mirasy,
siedzę w swojej piwnicy wolny od #koronawirus, ale mój #rozowypasek ma odwołane zajęcia i najbliższe minimum dwa tygodnie będzie sama w obcym mieście, bo współlokatorki wróciły do domów. mam możliwość jutro pojechać, ale w grę wyłącznie wchodzi #pkp #intercity i łącznie +/- 6h z jedną przesiadką.
nie jestem w grupie ryzyka, bo 23lvl here, ale mimo wszystko nie chciałbym się tym zarazić

czy powinienem jechać?

  • jeszcze jak 19.8% (26)
  • koronawirus gówna nie tyka, czuj się bezpieczny 15.3% (20)
  • jedź autem, najwyżej się rozpadnie #biodegradacja 35.1% (46)
  • nie jedź 29.8% (39)

Oddanych głosów: 131

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczarkowy: idąc do sklepu czy wyrzucić śmieci masz szansę tak samo się zarazić jak jadąc komunikacją miejską czy pociągiem. Jeśli się tak bardzo obawiasz czegoś co może być nieuniknione to podjedź sobie do budowlanego po maseczki z filtrem węglowym. Droższy produkt, więc łatwo dostępny. Opłacalny wyjazd pod warunkiem że nie będzie podróż trwała dłużej w obie strony niż sam pobyt.

Gdybyś jednak nie jechał, a różowa czułaby się samotna to
  • Odpowiedz
@SeriousDude: najprawdopodobniej pojadę, ale jak coś to się odezwę. dziękuję, ze chcesz wesprzeć ją w tej samotności przyjacielu. ()

@Drobar: dobry pomysł, ale mam chorobę lokomocyjną bardzo mocną i tylko jako kierowca lub w pociągu daję radę (,)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Zauważam że w pociągach podróżuje o wiele mniej ludzi w ostatnich dniach.

Dziś i wczoraj pracowałem w pociągach międzynarodowych jadących do Czech i Austrii, w komunikacji międzynarodowej podróżowało w nich odpowiednio 4, 2, 5, 8 osób. Na odcinku krajowym również bardzo mało osób, przykładowo pociąg ekspresowy Sobieski z Wiednia do Gdyni na odcinku Katowice - Warszawa miał mniej niż 40 osób.

Jutro mamy piątek, więc szczyt. Będę obsługiwał pociąg Poznań - Warszawa(z Berlina) w
g.....i - Zauważam że w pociągach podróżuje o wiele mniej ludzi w ostatnich dniach.

...

źródło: comment_1584021933eGy1HMvCudIsiqt05fr8J6.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 65
#pkp #sziszucontent #intercity

Tak w ramach ciekawostki na mój dzisiejszy pociąg zostało zakupionych 176 biletów poprzez aplikacje mobilne i stronę internetową + liczba biletów z kasy, której nie mam możliwości sprawdzić.

Ludzi na pociągu jest z kolei 91. Ponad połowa pasażerów zrezygnowała z podróży ze względu na pandemie.

I
Shishu - #pkp #sziszucontent #intercity

Tak w ramach ciekawostki na mój dzisiejszy p...

źródło: comment_1584003019cPpJ79yI1L1S5FS5geef8h.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posypały się plany wyjazdowe. Wiec chcę zrezygnować z biletów PKP INTERCITY. Oczywiście wielkie problemy strona działa jakby dostała #koronawirus i zwrot środków nie chce się potwierdzić. #pkp to przemyślało i w razie jakby ktoś chciał dzwonić na infolinię:
703 200 200 Opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto. Usługę świadczy "PKP Intercity" S.A."
#pkp #pkpintercity #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojciec mi dziś powiedział, że dzisiaj wyhamował lokomotywą jakieś 200 metrów przed ciężarówką, która stała między szlabanami. Jeśli światła mrugają, a szlabany się opuszczają, to do jasnej cholery nie wjeżdżajcie na przejazd!

#pociagi #kolej #pkp
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sckb: o i drugi krzyżak z Torunia. Czemu mnie nie dziwi? Toruń to zad*pie i nawet krzyżacy z niego uciekają, ale najlepiej dowartościować się na sąsiedzie. Pieprzona mentalność krzyżacka.

Skumajcie, że kujawsko-pomorskie to wiocha, wszyscy z tego województwa uciekają. A to zasługa ch*jowych rządów Torunia w wojewodztwie.
  • Odpowiedz