Wiem, że ostatnia aktywność na tagu spadła ale myślę, że sami rozumiecie czym to jest podyktowane. Nie będę też pisał, że siedzę na manewrach itp bo i tak się nic nie dzieje. Mam zaplanowanych kilka służb w tym miesiącu, gdzie jadę jako szkoleniec, więc wtedy coś tu naskrobię. Obiecuję, że jak tylko sytuacja się unormuje będę bardziej aktywny tutaj!

A dziś obiecywane podsumowanie marca!
W stosunku do stycznia przejechałem
P.....y - Wiem, że ostatnia aktywność na tagu spadła ale myślę, że sami rozumiecie cz...

źródło: comment_1585923403WlM4t9oEqt0B3yJHkO939e.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nurki PKP Intercity w lasach Suwalszczyzny

Film przedstawia lokomotywy spalinowe CD 754, potocznie nazywane Nurek lub Okularnik. Są one wypożyczone PKP Intercity przez České dráhy (ČD). Czeskie lokomotywy 754 wynajmowane są przez PKP Intercity od czerwca 2014. W wyniku stopniowego wycofywania z eksploatacji takich maszyn jak SU45 czy SU46, na polskiej kolei brakowało pasażerskich lokomotyw spalinowych. Częściowo problem rozwiązano wypożyczając kilka Nurków do obsługi połączeń w różnych częściach kraju. Trafiły one m.in.
WuDwaKa - Nurki PKP Intercity w lasach Suwalszczyzny

 Film przedstawia lokomotywy s...

źródło: comment_1585851118Wwx2J9c0lRQeEGksPDQQJV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kijanka23: @xaliemorph: @szczepdaniel:

Bananem bym go nie nazwał. W sumie rozmawiałem z nim tyle co na fajce przed uczelnią, jeśli miałbym go oceniać to raczej był z niego po prostu arogancki, roszczeniowy dupek ( ). Jak kiedyś nie pojawił się u nas doktorant na laboratoriach to pierwszy raz widziałem, żeby ktoś tak się odzywał do Bogu ducha winnych kobiet z
K.....k - @kijanka23: @xaliemorph: @szczepdaniel: 

Bananem bym go nie nazwał. W su...

źródło: comment_1585729675fGtRx6oemE3S68XpOjMElb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sins: U nas książki dali na dziaki żeby dyzurnych nie pozarażać. Dużo lepsze wpisywanie bo nie trzeba zapieprzać 500m do nastawni rano i po poludniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolejowe ziomeczki, czy w zwiazku z obecną sytuacją ktoś orientuje się jak wygląda przedłużanie badań lekarskich? #pkp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawiązując do tego wpisu

Już wam tłumacze na co idą miliardy które dostaje plk na remont torów. Otóż może niektórych to zdziwi, ale pieniądze te naprawdę są wydawane na remont torów( ͡° ͜ʖ ͡°). Co nie zmienia faktu, że na kolei istnieją absurdy o jakich najstarsi filozofowie nie słyszeli, poniżej przykład.

Jest sobie linia x, której średni czas przejazdu wynosi 2 godziny. W związku z kiepskim stanem nawierzchni, podtorza i szyn PKP decyduje
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że lokomotywa ma metalowe koła i szyny są metalowe a koła nie ślizgają się. Skąd bierze się tam tak duże tarcie, żeby pociągnąć tyle wagonów? #pociagi #lokomotywy #pociag #pkp
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolej00rek: Weźcie europaletę, pod nią 4 małe koła, na niej jakieś małe krzesełka ogrodowe i to odpychane nogami. Będzie sprawniej i szybciej, a jak pociąg będzie jechał to na tyle jest to lekkie, że dacie radę ściągnąć szybko z szyn xD
  • Odpowiedz