via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@blackmilk: w obi/Castoramie kupujesz płytkę granitowa chodnikowa i smigasz. Są 30x30 i 40x40 więc sobie zmierz czy ta większa Ci wejdzie do piekarnika :D

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arinkao: warto, efekt jest taki, że kamień jak dasz blisko grzałki to ma więcej niż te 250 stopni, które jest domyślnie w piekarniku. Pizza piecze się szybciej, ciasto mniej wysycha.

Przy wypieku pizzy w piekarniku na kamieniu, da się zejść z czasem do jakichś dwóch- trzech minut.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki z #lublin

Jeśli chcecie spróbować naprawdę zajebistej pizzy, polecam Mniam Pizza Włoska Lublin na ulicy Ułanów. To co widzicie na załączonym obrazku, to 7 z kolei pizza którą z różową zamówiliśmy. Jak na razie, żadnej skuchy - autentycznie, jest po prostu k------o smaczna.

#foodporn #pizza
MyPhilosophy - Mirki i Mirabelki z #lublin 

Jeśli chcecie spróbować naprawdę zajebis...

źródło: comment_1582825206JFU5YcMc3j13pnYkoSNT7M.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ceruvit: Atomic w Moaburger jest spoko ostry ale da się zjeść.
Chilliburger 4 w Burger LTD (w menu maja 3 stopnie ostrości, czwarty jest poza menu - dla odważnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) IMO do niego trzeba się już przygotować.
  • Odpowiedz
#krakow #pizza #jedzenie Była taka pizzeria (sieciówka z tego co pamiętam) gdzie można było kupić samo gotowe ciasto, kojarzy ktoś? Kupiłem sobie dzisiaj giueseppe i doszedłem do wniosku, że jednak (niestety) nie jestem już studentem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna pizza (a właściwie 3) z mąki wykopaczkowej. Na zdjęciu pizza 4 sery (właściwie to 5 xD), była jeszcze jedna z kurczakiem i jedna z salami :v

3400 g - 600 g = 2800 g

Ale w międzyczasie wpadło wiele małych potraw w stylu warzywne placki, naleśniki itp., na które poszedł ponad kilogram mąki.

2800
kerly - Kolejna pizza (a właściwie 3) z mąki wykopaczkowej. Na zdjęciu pizza 4 sery (...

źródło: comment_1582565485aSAjkQD8nLwUMiHaHSgWFF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n0xx: O, dziękuję :) Ogólnie to robię z innej mąki zazwyczaj, ale skoro już Dalachowskiej dostałam 5 kg to co się ma zmarnować xD
  • Odpowiedz
Dziś przyszło pocztą ...

Kod 50% na pizze ważny do 29 lutego 2020
SORRY1
Kod 50% na pizze ważny od 1 marca do 15 marca 2020
SORRY2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach