Witam
Czy jest w Krakowie jakas knajpa z kebabem lub pizza gdzie można zjeść za free po wykonaniu jakiegoś wyzwania typu zjedzenie kebaba burgera lub pizzy
Znam jedną pizzeria która oferuje wyzwanie ostrości w godzinę
Szukam czegoś podobnego
Znacie coś w Krakowie lub na Śląsku ?
#kebab
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pietrii: Raz typek wstawił zdjęcie niedawno, że 2/3 pizzy nie miało sera, tylko trochę na środku, a reszta suche ciasto, nawet sosu nie było ¯\_(ツ)_/¯ Tłumaczył, się, że wygodnie się je :D
  • Odpowiedz
@Skogyr: a nie, nie, ja się już nie najadam :) w sensie - nie mam problemu z tym, żeby po prostu poskubać tego, co normalnie jest niedozwolone, a teraz coraz więcej ćwiczę, więc i deficyt się zwiększa, jak sądzę. No ale to się okaże, wiadomo :) Dzięki za rady - będę kontrolował uważniej i miał na uwadze
  • Odpowiedz
Zainspirowany ostatnimi wpisami spod tagu #pizza i pięknymi wypiekami Mireczków zakładam tag #mirkopitca i będę umieszczał tu swoje notatki i spostrzeżenia z wyrobu pitcy. Jestem na początku eksperymentów z całą otoczką pitcy neapolitańskiej po pierwszych, średnio udanych próbach. Mój sprzęt to biedapiekarnik Ardo model nieznany, kamień do pitcy z biedronki oraz chińska waga kuchenna. Ciasto ugniatam ręcznie. Korzystam z kalkulatora Klubu Miłośników Pizzy.
Na pierwszy rzut idzie ciasto picrel
JezelyPanPozwoly - Zainspirowany ostatnimi wpisami spod tagu #pizza i pięknymi wypiek...

źródło: comment_1583066523FQed8YDCH8eEm1o8cy6gVx.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nabbek a ja nie polecam MONKEY BUSINESS, mocno się rozczarowałem. Specjalnie pojechałem do Warszawy zjeść Chicago pizza w Big Adriano, i choć ta była nieco lepsza to w dalszym ciągu mnie nie porwała.
  • Odpowiedz