Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy trafisz w internecie na grupę zrzeszająca specjalistów to nie ma zmiłuj. Przez kilka lat robiłem placki kompletnie źle. Odwalalem herezję. No jednak mimo wszystko, wagi jubilerskiej do odmierzania drożdży nie zamierzam kupować xD
Ten też nie jest dobry, bo robiony w piekarniku tradycyjnym, zaledwie 250 stopni!
Jednak ciasto najlepsze w życiu, ba, picca najlepsza w życiu. Smakuje lepiej niż wygląda.
#gotujzwykopem #pizza
booolooo - Kiedy trafisz w internecie na grupę zrzeszająca specjalistów to nie ma zmi...

źródło: comment_15824952633css15lOpv3uFtY10RNx5V.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@froglein999: Jak się sam znajdzie, to czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Reevder: Po części się zgodzę. Ot, wyszła taka z 26-28cm. Mała w sumie. Jednak zdjęcie nie do końca oddaje smak.
Robiłem małe, ale kilka sztuk, bo jeszcze nie mam odpowiedniego sprzętu (łopata do pizzy). Dodatki też nie sprzyjały. Przypominam, to jest prototyp :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugluck: wyszło co najmniej źle :( zmieńcie mąkę i kup kamień, zamknięcie się w 40zł, ale chociaż normalna pizzę zrobicie
  • Odpowiedz
Jakie drożdże dajecie do ciasta i dlaczego?

#gotujzwykopem #pizza

Jakie drożdże dajecie do ciasta?

  • suche z torebki 29.0% (9)
  • świeże z kostki 71.0% (22)

Oddanych głosów: 31

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pizzunia
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/

Robiłem pierwszy raz z tego przepisu, ciasto najpierw poleżało w temperaturze pokojowej 3 godziny i później 12 w lodówce.
Musiałem popełnić jakiś mały błąd, bo nie chciało się rozciągać tak delikatnie jak powinno ale i tak było smacznie.
Być może za mało wody lub za krótko je wyrabiałem.
edix10 - Pizzunia
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/

Robiłem pierwszy...

źródło: comment_1582119503lxJVEkZJxi6oB0sAahNkCU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edix10: po wyjęciu z lodówki ciasto musi odstać. później musisz ponownie uaktywnić gluten czyli znowu urabianie ciasta. jak po takim zabiegu dalej nie będzie sprężyste to musisz dopracować proporcje
  • Odpowiedz
W spoilerze kod na 20% zniżki w dostawie do Pizza Hut.
Dla utrudnienia na początku zamiast gwiazdki jest cyferka.
Kto pierwszy ten lepszy

Aby skorzystać z oferty, podczas
składania zamówienia wpisz kod
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach