Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SzycheU
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Kiedy trafisz w internecie na grupę zrzeszająca specjalistów to nie ma zmiłuj. Przez kilka lat robiłem placki kompletnie źle. Odwalalem herezję. No jednak mimo wszystko, wagi jubilerskiej do odmierzania drożdży nie zamierzam kupować xD
Ten też nie jest dobry, bo robiony w piekarniku tradycyjnym, zaledwie 250 stopni!
Jednak ciasto najlepsze w życiu, ba, picca najlepsza w życiu. Smakuje lepiej niż wygląda.
#gotujzwykopem #pizza
Ten też nie jest dobry, bo robiony w piekarniku tradycyjnym, zaledwie 250 stopni!
Jednak ciasto najlepsze w życiu, ba, picca najlepsza w życiu. Smakuje lepiej niż wygląda.
#gotujzwykopem #pizza
źródło: comment_15824952633css15lOpv3uFtY10RNx5V.jpg
Pobierz- 12
#pizza #gotujzwykopem #obiad #chwalesie #jedzenie #foodporn
Mireczki kochane. Patrzcie jaka pizze zrobil mi moj #rozowypasek!! Pierwsza w zyciu robiona samodzielnie. Wyglada tak, ze slinka mi sama cieknie ;)
Mireczki kochane. Patrzcie jaka pizze zrobil mi moj #rozowypasek!! Pierwsza w zyciu robiona samodzielnie. Wyglada tak, ze slinka mi sama cieknie ;)
źródło: comment_1582458689s7qvqnnXYSQTpHwhttBxv5.jpg
Pobierz- 82
Co wybrać? Tylko szybko bo jestem w sklepie
#pizza
#pizza
źródło: comment_1582449167K9IwtRAQwAVUaYOAqY98Q4.jpg
Pobierz@maxx92: optopedau
- 88
- 48
- 1
@dusigrosz69: jaki przepis na ciasto? Ostatnio robiłem to mi chrupek z dodatkami wyszedł
Pierwsza marinara. Boczki słabo urosły, ale generalnie wyszła pyszna.
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #pizza
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #pizza
źródło: comment_1582396303puloFFLtnL0bL9UZx73OLx.jpg
Pobierz- 0
Jakie drożdże dajecie do ciasta?
- suche z torebki 29.0% (9)
- świeże z kostki 71.0% (22)
- 0
@bordoprzekletywzielonkezaklety: to robisz pizze raz w miesiącu? :)
@widmo82: suche bo szkoda mi wyrzucac prawie cale kostki za kazdym razem
@bordoprzekletywzielonkezaklety: zawsze można zamrozić resztę.
Mirki z #warszawa gdzie zamówię dobrą #pizza z dowozem do śródmieścia? Najlepiej jakby była w stylu #tuttisanti
@JuanZachariasz: Smierć zagląda w oczy, nie?
- 12
- 1
@BajerOp: odblokowanie termostatu, dwie grzałki na górze i obrotowy kamień. Pizze wrzucam na jak kamień ma ~500 stopni
- 0
- 1
@banan11: bardzo proszę
źródło: comment_1582461035b6jXmSzqDqra24NCRUkDAf.jpg
Pobierz@JuanZachariasz płyta granitowa z obi 40x40 za 10 zl, u mnie sprawdza się super
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KONONOWlCZ:
Inflacja na żywność wg GUSu wynosi ok. 7% rocznie, te 4% tyczy się całego koszyka (wliczając w tym "taniejącą" elektronikę i ubrania)
Inflacja na żywność wg GUSu wynosi ok. 7% rocznie, te 4% tyczy się całego koszyka (wliczając w tym "taniejącą" elektronikę i ubrania)
@KONONOWlCZ Dokładnie to 4.4%, najwyższy wynik od roku 2011
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@anoysath: ananas z pizzą? :v
@anoysath: Szalony pizzerman idzie po Ciebie przeproś te ananasy z pizzy.
źródło: comment_1582201417pJvTHGk5aG0jQbuRKpW5Ln.jpg
PobierzZawsze piekłam pizzę na cienkim cieście A teraz mam ochotę na grube, ktoś ma fajny przepis?
#kiciochpyta #pizza #gotujzwykopem #bojowkapiekarska
#kiciochpyta #pizza #gotujzwykopem #bojowkapiekarska
- 1060
Włoski imigrant zmuszany do patrzenia, jak do pizzy dodawany jest ananas. Nowy Jork, 1920r.
#pizza #heheszki #humorobrazkowy
#pizza #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_1582133462X5RemMOmPFOQw8rePJzhW2.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 64
@Kapitalista777 hawajska <3
- 87
Taką pickę dziś popełniłem. Jedna z pierwszych w takim stylu, zawsze były po studencku ze wszystkim xD
Muszę zaopatrzyć się w kamień bo podobno robi robotę
#gotujzwykopem #chwalesie #pizza
Muszę zaopatrzyć się w kamień bo podobno robi robotę
#gotujzwykopem #chwalesie #pizza
źródło: comment_1582133112v5CtTvY8WFWdl1762Q2iIA.jpg
Pobierz- 6
Pizzunia
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/
Robiłem pierwszy raz z tego przepisu, ciasto najpierw poleżało w temperaturze pokojowej 3 godziny i później 12 w lodówce.
Musiałem popełnić jakiś mały błąd, bo nie chciało się rozciągać tak delikatnie jak powinno ale i tak było smacznie.
Być może za mało wody lub za krótko je wyrabiałem.
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/
Robiłem pierwszy raz z tego przepisu, ciasto najpierw poleżało w temperaturze pokojowej 3 godziny i później 12 w lodówce.
Musiałem popełnić jakiś mały błąd, bo nie chciało się rozciągać tak delikatnie jak powinno ale i tak było smacznie.
Być może za mało wody lub za krótko je wyrabiałem.
źródło: comment_1582119503lxJVEkZJxi6oB0sAahNkCU.jpg
Pobierz- 2
W spoilerze kod na 20% zniżki w dostawie do Pizza Hut.
Dla utrudnienia na początku zamiast gwiazdki jest cyferka.
Kto pierwszy ten lepszy
Aby skorzystać z oferty, podczas
składania zamówienia wpisz kod
Dla utrudnienia na początku zamiast gwiazdki jest cyferka.
Kto pierwszy ten lepszy
Aby skorzystać z oferty, podczas
składania zamówienia wpisz kod
- 2
@RysiuQuaresma: Super, smacznego!





























@Reevder: Po części się zgodzę. Ot, wyszła taka z 26-28cm. Mała w sumie. Jednak zdjęcie nie do końca oddaje smak.
Robiłem małe, ale kilka sztuk, bo jeszcze nie mam odpowiedniego sprzętu (łopata do pizzy). Dodatki też nie sprzyjały. Przypominam, to jest prototyp :D