Po pierwsze, rosyjski pożyteczny trollu:
- na Wołyniu zginęło 100 tys. Polaków, a nie 200 tysięcy, jak kłamiesz we wpisie
Po drugie, rosyjski pożyteczny trollu:
- Niemce wymordowały kilka milionów Polaków, oraz Żydów
- To było dawno
- Teraz Niemce są naszym największym partnerem gospodarczym
- Teraz Niemce są naszym sojusznikiem, w sojuszu militarnym NATO
- Hurr dur jak
- suleD
- wintar
- BayzedMan
- Waski_jest_debesciak
- KwadratF1
- +55 innych


















https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-znow-licza-na-polakow-rusza-sezon-na-szparagi-6886280794581920a.html
#gural #danielmagical #guralek #patostreamy #niemcy #szparagi