#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek 20 lvl
jestem w związku z #niebieskipasek lvl 23
Ostatnio między nami jest jakoś inaczej. Z jego strony okej, zapewnia mnie ze mnie kocha i wiem ze nie kłamie. Ale z mojej się kompletnie ostudzilo.. traktuje go bardziej jak przyjaciela.. zresztą znaliśmy się rok czasu zanim byliśmy razem i przyjaznilismy się. Teraz poznałam pewnego faceta z którym tylko pisze (tzn ponowilam znajomość tak przypadkiem, od słowa
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon: Jak to nie prowokacja to powiem tylko tyle - kolejna durna baba. Czy wy naprawde jestescie takimi egoistkami? Czy tylko o własnej dupie myslicie? Z innym piszecie, zdradzacie de facto emocjonalnie, ato duzo gorsze niz zdrada fizyczna bo przywiazuje do drugiej osoby umysłem, a nie tylko chwilowa przyjemnoscia ciała. Nie wiesz czy sie z nim spotkasz bo sie nie zabrał za dobrze za ciebie, ale emocjonalnie juz jestes przy innym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz fajny związek oparty na przyjaźni, wszystko między Wami ok, możesz mu zaufać i masz w nim wsparcie i chcesz z tego zrezygnować dla chwili motylków w brzuchu i zmiany? Masz 20 lat, za parę lat, mogę Cię zapewnić - będziesz rzygać tymi zmianami i modlic się o taki spokój i stabilizację jaką masz teraz. Jeśli czujesz, że musisz się wyszalec, to faktycznie nie marnuj chłopakowi życia i ruszaj
  • Odpowiedz
Szukam dwójki graczy na sesje rpg Fallout PnP gdzie będziecie moje niuniki przemierzać RADosny świat bezpiecznych przygód słuchając poczciwego Johnego Denvera i strzelając do niekulturalnych i mało urodziwych mieszkaniowców spalonych słońcem pustkowi <3
Sesja przez skype i z użyciem roll20 <3

#rpg #rpgzkapibara #sesjarpg #fallout #fallout4 <3
Jakiś #niebieskipasek #rozowypasek chętny? :D

@
M.....a - Szukam dwójki graczy na sesje rpg Fallout PnP gdzie będziecie moje niuniki ...

źródło: comment_qMQN2PYcOQE2WvbXvVxAyELcm96kjJCC.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mialem ten sam problem i tak jak ty moglem robic co chcialem a przemiana materii wszystko "pochlaniala". Zmienilem styl jedzenia. Wstajac o 7 jadlem zawsze kasze z owocami/ o 8 jadlem juz kanapki dwie z maslem orzechowym/ potem juz o 11 drugie jakby sniadanie jakis twarozek jajeczka itp o 14 jadlem obiad potem o 17 cos przekasilem niezdrowego a o 20 kolacja. Przez 3 miesiace udalo mi sie nabyc 6 kg
  • Odpowiedz
@qras: Bardzo podobny styl odżywiania. Z tym, że ja na kolację wciągam posiłek wielkości obiadu. Czytając Twój, myślę że mógłbym dorzucić jeszcze jeden posiłek w czasie pracy. W okolicach 13-14. Bo około 16-17 jem obiad i to trochę za długa przerwa. Przyznam szczerze, że nawet nie potrzebowałem odżywek, białko piłem może dwa razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza do #rozowepaski . Czy wy tez cierpicie tak mocno z powodu kompleksów? Przyznam szczerze, ze całkowicie już pogubiłam się w dzisiejszym świecie - nie uważam się za mądra. Ani za zbyt ładna. W porównaniu do tych ludzi z mega osiągnięciami i super modelkami czuje się mało warta. Nie umiem żartować jak moje koleżanki. Często słucham i siedzę cicho, bo szkoda mi się odezwać - jeszcze coś sobie ktoś pomyśli
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak z ciekawości, jaki jest idealny wzrost #niebieskipasek

idealny wzrost

  • 170 - 175 11.7% (166)
  • 175 - 180 15.6% (222)
  • 180 - 185 34.5% (489)
  • 185 - 190 24.5% (348)
  • 190 + 13.7% (194)

Oddanych głosów: 1419

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Hej #rozowepaski czy #niebieskipasek który łysieje w wieku 20-24 lat z miejsca dostaje czerwoną kartkę? #logikarozowychpaskow #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkam w bloku. Godzina 23:40. #rozowypasek lat ~20 sama w domu. Zaprasza swojego #niebieskipasek na podsumowanie dnia.
Odgłosy co najmniej, jakby w gaciach chował buldożer.
Skończyli, a na końcu:
- ej, ale my bez gumki jechaliśmy.
- no.
- ale wyjąłeś?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mi sie wydaje, ze ona tak drze ryja. Kiedyś w wakacje poszalała przy otwartym oknie. Rodzice jej koleżanki aż wyszli na dwór posłuchać, bo nie wiedzieli co się dzieje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz