Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo Mirki i Mirabelki, poradnik o analu już był, głównie skierowany w stronę kobiecego tyłka. To teraz coś nowego, coś co na samą myśl sprawia drgawki u #samiecalfa, a mianowicie:


Zaraz będzie, hurr durr, ale to dla ciot i pedałów - mi do geja/bi bardzo daleko, nie mniej lodzik połączony z masażem prostaty to #!$%@? orgazm nad orgazmy. Nie jakies 5 sekund na spuszczenie się i tyle, tylko dobre 20-30s intensywnej przyjemności, że leżąc jęczysz jak rzadko kiedy.
Teraz jak się przygotować by móc to przeżyć:
1. Załatw dwójkę przed zabawą.
2. Kup gruszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i napełnij ją roztworem soli fizjologicznej.
3. Wypłucz odbyt z resztek.
4. Ogol rowa - serio owłosiony tyłek nie pomoże w zachowaniu higieny.
5. I w zależności jakie masz relacje z #rozowypasek czerp przyjemność
6. Jak nie widzicie przeszkód, to polecam rimming, fachowo zwany anilingus - a mówiąc wprost, polega na tym, że partnerka liże Ci kakaowe oko - doznania są niesamowite


#rozowepaski pamiętajcie, tyłek waszego #niebieskipasek to nie sacrum, a jedynie potężna strefa erogenna. nie bójcie się, i na początek możecie zacząć od masowania okolic tyłka w czasie robienia loda.
#zwiazki #seks #protip #oral #anal

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
AutorPoradnikaDoDupy;): Za dużo tagów i zbyt bezpośrednio :P niemniej jednak polecam, raz, że zabawa przednia i orgazm dużo lepszy, dwa, tak jak pisałem, czemu miałbyś wymagać od partnerki czegoś, czego sam się boisz :P
PS: było mnie zacytować, minęło ponad 24h i atencja mi spada ;)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop