Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 72
@czescjestemanon: siedzą pod progiem za wysokich wymagań
- 20
@czescjestemanon: Ja wiem gdzie nie znajdziesz. Nie na Badoo, nie na Tinderze i nie na Wykopie.
#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski : czy wasi faceci grają w gry komputerowe? Mój #niebieskipasek ma już 32 lata, ale codziennie poświęca ok. 1,5 godziny na jakąś grę wojenną. Polega to na tym, że cały ten czas gapi się w monitor i przesuwa różnokolorowe kwadraciki po mapie (bo chyba nic innego tam się nie dzieje). Do tego śledzi jakieś zagraniczne forum na ten temat i klepie tam
Pytanie do #rozowepaski : czy wasi faceci grają w gry komputerowe? Mój #niebieskipasek ma już 32 lata, ale codziennie poświęca ok. 1,5 godziny na jakąś grę wojenną. Polega to na tym, że cały ten czas gapi się w monitor i przesuwa różnokolorowe kwadraciki po mapie (bo chyba nic innego tam się nie dzieje). Do tego śledzi jakieś zagraniczne forum na ten temat i klepie tam
- 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 277
Duzo z was do mnie pisze na temat Sneakers Factory Outlet na AliExpress dlatego wrzucam jeszcze raz – 10% ZNIŻKA Dla Naszych Czytelników ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje Superstar i Adidas juz dotarly, niedlugo bedzie recenzja, obserwujcie tag #everythingaliex Dzieki !!!
LINK DO INSTRUKCJI ZDJEC NA BLOGU >>TUTAJ<<
#aliexpress #supermall #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek
LINK DO INSTRUKCJI ZDJEC NA BLOGU >>TUTAJ<<
#aliexpress #supermall #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek
źródło: comment_moouOyNWzDJlhSuuDXrG69AL41182e61.jpg
Pobierz@EverythingAliex: a macie jakiegoś sprzedawce z butami w odrobinę mniejszych rozmiarach? już nie dziecięce, ale jeszcze nie damskie...
- 0
@zgredek_z_fabryki_kredek: napisz mi na priv to cos ci podrzucę wieczorkiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#finanse #ksiegowosc #podatki
Mirki i Mirabelki, pytanie o zaliczkę na podatek. Mój #niebieskipasek zmienił w zeszłym roku pracę i za pierwszy miesiąc w nowej pracy nie została mu potrącona ta zaliczka, za kolejny natomiast już tak - księgowa prawdopodobnie z opóźnieniem dostała oświadczenie pracownika pit-2. Niebieski na dodatek nie pamięta, czy w starej pracy takie oświadczenie składał ( ͡° ʖ̯ ͡°
Mirki i Mirabelki, pytanie o zaliczkę na podatek. Mój #niebieskipasek zmienił w zeszłym roku pracę i za pierwszy miesiąc w nowej pracy nie została mu potrącona ta zaliczka, za kolejny natomiast już tak - księgowa prawdopodobnie z opóźnieniem dostała oświadczenie pracownika pit-2. Niebieski na dodatek nie pamięta, czy w starej pracy takie oświadczenie składał ( ͡° ʖ̯ ͡°
- 1
@Aauria: Ale po co to Wam teraz wiedzieć, czy w zakładzie pracy stosowali te ulgi, czy nie? Teraz i tak tego nie będą poprawiać. Ma Pit-11 z obu zakładów pracy i na nich jest wyszczególnione, ile zaliczek na podatek zostało mu potrącone. Jak wyjdzie mu, że zaliczek było więcej niż powinien podatku zapłacić od całej zarobionej kwoty w danym roku, to będzie miał nadpłatę i zwrot, a jak okaże się,
- 1
za pierwszy miesiąc w nowej pracy nie została mu potrącona ta zaliczka, za kolejny natomiast już tak - księgowa prawdopodobnie z opóźnieniem dostała oświadczenie pracownika pit-2
@Aauria: Tak jeszcze w ramach wyjaśnienia. PIT-2 nie wpływa na potrącanie zaliczek, tylko na stosowanie ulgi podatkowej (te 46,33 zł). Zaliczkę potrąca się niezależnie od tego, czy ta ulga będzie zastosowana czy nie. Za to stosowanie ulgi wpływa na wielkość zaliczki. Może się też
#anonimowemirkowyznania
Czy to objaw manii wielkości czy rozsądne myślenie? Gdy #rozowypasek boi się spotkać koleżeńsko z #niebieskipasek bo ma obawy, że on się zakocha :P przyklei się do niej. A ona chce z dobrego serca pogadać, moze pomóc. Tak jak człowiek z człowiekiem. No ale boi się, że on się zakocha w niej XD. Więc sie waha czy moze nie lepiej zostac w domu i nie
Czy to objaw manii wielkości czy rozsądne myślenie? Gdy #rozowypasek boi się spotkać koleżeńsko z #niebieskipasek bo ma obawy, że on się zakocha :P przyklei się do niej. A ona chce z dobrego serca pogadać, moze pomóc. Tak jak człowiek z człowiekiem. No ale boi się, że on się zakocha w niej XD. Więc sie waha czy moze nie lepiej zostac w domu i nie
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 0
Anon: Najlepiej będzie jak odrazu powiesz co i jak, że został zfriendsonowany.
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:
- 14
Mirki, rozstrzygnijmy to raz na zawsze. Co jest na zdjęciu?
Dla mnie to strugaczka i poszukiwałam jej dziś w supermarkecie. Kiedy powiedziałam swojemu #niebieskipasek, że oszukuję strugaczki to on nie wiedział o co chodzi. Dla niego to temperówka. Śmiał się ze mnie i stwierdził, że jeżeli znajdę chociaż jedną strugaczkę z napisem na opakowaniu strugaczka to kupi mi jej 1000 sztuk. Nie znalazłam ( ͡° ʖ̯ ͡
Dla mnie to strugaczka i poszukiwałam jej dziś w supermarkecie. Kiedy powiedziałam swojemu #niebieskipasek, że oszukuję strugaczki to on nie wiedział o co chodzi. Dla niego to temperówka. Śmiał się ze mnie i stwierdził, że jeżeli znajdę chociaż jedną strugaczkę z napisem na opakowaniu strugaczka to kupi mi jej 1000 sztuk. Nie znalazłam ( ͡° ʖ̯ ͡
źródło: comment_gNoki24yRfy87sjKwz2ierY3BDypbDrs.jpg
PobierzCo to jest?
- strugaczka 21.1% (344)
- temperówka 76.8% (1252)
- sprawdzam 2.1% (34)
@patusia: Toć to oszczytko
- 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ankieta dla #niebieskiepaski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ankieta #beniz #anatomia #niebieskipasek
#ankieta #beniz #anatomia #niebieskipasek
Jakiego kształtu jest wasz beniz?
- Prosty jak strzała 25.2% (170)
- Zawija się do góry 15.0% (101)
- Lewo skrętny 32.5% (219)
- Prawo skrętny 7.1% (48)
- Jestem różowym, sprawdzam. 20.2% (136)
@gucias: Mi się wydaje że to kwestia układania się w majtach, jak przywykniesz za bachora do jednej strony to już tak zostaje. Mi się układa na prawo i jest prawoskretny, a jak uloze na lewo to mi niewygodne xD
- 0
#anonimowemirkowyznania
Tl;dr: bolec na boku i overly attached boyfriend
Tu #rozowypasek. Jestem z #niebieskipasek od 8 miesiecy. Problem w tym, że strasznie się.. naprasza? Ja teraz mam maturę, on mnie wyciąga z domu, a jak powtarzam mu ze nie mogę, bo musze się uczyć, ze od tego zalezy moja przyszlosc, to nie rozumie.. myśli tylko o tym ze on ma potrzebę zobaczenia się ze mną. Nie
Tl;dr: bolec na boku i overly attached boyfriend
Tu #rozowypasek. Jestem z #niebieskipasek od 8 miesiecy. Problem w tym, że strasznie się.. naprasza? Ja teraz mam maturę, on mnie wyciąga z domu, a jak powtarzam mu ze nie mogę, bo musze się uczyć, ze od tego zalezy moja przyszlosc, to nie rozumie.. myśli tylko o tym ze on ma potrzebę zobaczenia się ze mną. Nie
- 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Głupia jesteś, ale to wynika z tego, że jeszcze młoda. Jaki bolec na boku? Faceta, który Ci nie odpowiada się zostawia i tyle.
- 100
@AnonimoweMirkoWyznania:
od tego zależy moja przyszlosc
od tego zależy moja przyszlosc
źródło: comment_s2rToRum01yT444BuTVlOqp7Vkig1NnS.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Rozbraja mnie to, że jak tylko ktoś twierdzi, że #rozowepaski też powinne same zagadywać czy dawać jakieś znaki, jest nazywany księciem albo kimś w tym stylu. Sami w ten sposób sprawiacie, że one czują się jak p--------e księżniczki. Myślę jednak, że opowiadanie o tym, że one nigdy tego nie robią to tylko wymówka dla przegrywów. Wiele osób ma chyba jakieś koleżanki albo chociaż słyszał o tym jak
Rozbraja mnie to, że jak tylko ktoś twierdzi, że #rozowepaski też powinne same zagadywać czy dawać jakieś znaki, jest nazywany księciem albo kimś w tym stylu. Sami w ten sposób sprawiacie, że one czują się jak p--------e księżniczki. Myślę jednak, że opowiadanie o tym, że one nigdy tego nie robią to tylko wymówka dla przegrywów. Wiele osób ma chyba jakieś koleżanki albo chociaż słyszał o tym jak
- 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że dziewczyny podrywają facetów, którzy im się podobają. Ale nie podrywają stulejarzy z #tfwngf, nie dla tego, że są księżniczkami, tylko dla tego, że mają dla nich miejsce najwyżej we friendzone.
Komentarz usunięty przez autora
#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki :D !
Małe anonimowe wyznanie.. Nie ma żadnych fajnych #niebieskipasek we Wrocławiu! Co chwile jacyś popaprańcy!
No co jest! Oczekuje uśmiechniętej mordki i dużo mądrych rzeczy w głowie. W dzisiejszych czasach graniczy to z cudem ;/
Ja #rozowypasek 8/10 (nie zawyżyłam :D)
Mirki i Mirabelki :D !
Małe anonimowe wyznanie.. Nie ma żadnych fajnych #niebieskipasek we Wrocławiu! Co chwile jacyś popaprańcy!
No co jest! Oczekuje uśmiechniętej mordki i dużo mądrych rzeczy w głowie. W dzisiejszych czasach graniczy to z cudem ;/
Ja #rozowypasek 8/10 (nie zawyżyłam :D)
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
m: są ale już zajęci :D
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: A co w tym złego ? Nigdy nie słyszałem o tym żeby niebieski rzucił jakąś dlatego że zarabia dużo więcej.
- 11
@AnonimoweMirkoWyznania: absurd. Niebieskie nie zostqwiaja rozowych bo te malo zarabiaja.
#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jest jakis sposob na łysienie?
Mam niecałe 19 lat i niedawno ktos zwrócił mi uwagę ze robią mi sie lekkie zakola. Wczesniej na to nie zwracałem uwagi, ale po odgarnięciu wlosow faktycznie widze, ze w okolicach skroni linia wlosow sie troche cofa.
Reszta wlosow w jak najlepszej kondycji, gęste, nie wypadają nadmiernie, bez przerzedzeń/prześwitów.
Mirki, czy jest jakis sposob na łysienie?
Mam niecałe 19 lat i niedawno ktos zwrócił mi uwagę ze robią mi sie lekkie zakola. Wczesniej na to nie zwracałem uwagi, ale po odgarnięciu wlosow faktycznie widze, ze w okolicach skroni linia wlosow sie troche cofa.
Reszta wlosow w jak najlepszej kondycji, gęste, nie wypadają nadmiernie, bez przerzedzeń/prześwitów.
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania: Maszynka i na łyso ;P A jak ktoś powie że zakola to powiedz że wytarły ci się od kobiecych ud (。◕‿‿◕。)
#anonimowemirkowyznania
Mam swój #niebieskipasek od wielu lat. Poznaliśmy się jeszcze w licbazie, zakochaliśmy, znajomi zawsze uważali nas za idealną parę, tyle lat razem, nigdy żadnych spin ani kłótni. Sytuacja się ostatnio zaczęła zmieniać. Ja bardzo zaangażowałam się w swoje pasje i życie zawodowe, bardzo się temu poświęcam i strasznie mnie kręci to co robię, udało mi się sporo osiągnąć i nie mogę spać na myśl o perspektywach, jakie
Mam swój #niebieskipasek od wielu lat. Poznaliśmy się jeszcze w licbazie, zakochaliśmy, znajomi zawsze uważali nas za idealną parę, tyle lat razem, nigdy żadnych spin ani kłótni. Sytuacja się ostatnio zaczęła zmieniać. Ja bardzo zaangażowałam się w swoje pasje i życie zawodowe, bardzo się temu poświęcam i strasznie mnie kręci to co robię, udało mi się sporo osiągnąć i nie mogę spać na myśl o perspektywach, jakie
- 249
@AnonimoweMirkoWyznania: system cie przerobil na korposzczura. Odejdz od niego bo mu czas marnujesz. Stan w kieracie i z---------j . Marnuj zycie na prace sama.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przeszkadza Ci jego "brak ambicji" może? Najwyraźniej macie zupełnie inne podejście do życia i pracy. Równie dobrze mógłby tu pojawić się jego wpis o treści "moja dziewczyna jest tak zaangażowana w pracę, że nie ma już dla mnie czasu, a jak się spotykamy, to praca jest głównym tematem". Nie jest tak? Jedni pracują, żeby żyć, a inni żyją, żeby pracować. Jeśli należycie do oddzielnych grup, to nawzajem sobie
- 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki!!!
Była taka włoska knajpka na ul. Powstańców Śląskich 62 w #wroclaw, gdzie można było zjeść naprawdę dobrą pizzę w niesamowicie niskiej cenie, a do tego dostawało się pyszną przystawkę i deser w gratisie. La Fattorię, bo to o niej właśnie mowa, poleciła mi jedna znajoma. Od mojej pierwszej wizyty w tamtym miejscu, sama zabierałam tam wszystkich moich znajomych, bo jedzenie było przepyszne.
Po długiej przerwie (spowodowanej remontem lokalu), byliśmy tam
Była taka włoska knajpka na ul. Powstańców Śląskich 62 w #wroclaw, gdzie można było zjeść naprawdę dobrą pizzę w niesamowicie niskiej cenie, a do tego dostawało się pyszną przystawkę i deser w gratisie. La Fattorię, bo to o niej właśnie mowa, poleciła mi jedna znajoma. Od mojej pierwszej wizyty w tamtym miejscu, sama zabierałam tam wszystkich moich znajomych, bo jedzenie było przepyszne.
Po długiej przerwie (spowodowanej remontem lokalu), byliśmy tam
- 2
@Jusia_Pawel: przecież jedzenie tam bylo tragiczne. Przystawka o której mowisz to zazwyczaj dwie kromki bagietki z czymś seropodobnym i mielonką, zalane "oliwą". Jedzenie było generalnie niezbyt dobre, raz brałem makaron z kurczakiem i było czuć, że mięso leżało w zamrażalniku dłuuuugo. Pizza była poniżej przeciętnej. Owszem było tanio ale na pewno nie smacznie. Knajpa musiała upaść bo nie było zbyt wielu chętnych.
@qusk: takie same wrażenie, nie wiem czemu mnie zawołano, ale cieszę się niezmiernie że zamknęli tamtą mordownie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: No bez gumek to może być ciężko. Idź do lekarza, nie wstydź się. Dla Ciebie to pierwsza wizyta i opowiadanie o tym, on ma takich przypadków 20 tygodniowo. Po co się męczyć
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę zazdro, bo u mnie zazwyczaj w drugą stronę xd. Jak strzelisz to nie możesz spróbować rundy drugiej a potem trzeciej?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 0
Anon: mogę zabawić się w detektywa,
mogę to dokładniej zbadać, dojść do IP osoby itp
mam w teamie hackera i programistę.
mogę to dokładniej zbadać, dojść do IP osoby itp
mam w teamie hackera i programistę.



























To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop