Hej ludziska,

nie mam kompletnie pomysłu i inspiracji jak pomalować pokój.

Przeprowadzam się do nowego mieszkania i właściciele dają mi wolną rękę w doborze kolorów, ale problemem jest ściana pokryta " PŁYTKI GIPSOWE STEGU RIMINI" ( według internetów).

Jakieś inspiracje kolorów, pomysły na zwalczenie tego bezguścia?? #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #przeprowadzka #kolory #remontujzwykopem #remont
Cyganeczka - Hej ludziska, 

nie mam kompletnie pomysłu i inspiracji jak pomalować ...

źródło: comment_IJke9akV7Gy2KrBiotOcMRLvJrjlbuAT.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyganeczka: + tak jak wcześniej już ktoś powiedział pobaw się oświetleniem. Fajnie założone lampki czy jakieś ozdobne typu cotton balls i będzie super :)
  • Odpowiedz
halo hej cześć
Niedługo będę potrzebowała wynająć busa do przeprowadzki. Sam samochód bez kierowcy;) polecacie kogoś prywatnego kto ma i chce zarobić (paliwo płacimy sami) albo firmę co wypożycza w rozsądnej cenie? #wroclaw #przeprowadzka #niebieskipasek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak mnie naszło to napiszę, trzeba doceniać dobrych ludzi.
tl;dr


Jest sobie człowiek, którego poznałam zupełnie przypadkiem, przez Mirko właśnie. Mieszkał w miejscu, w którym spodobał mi się dom, więc zapytałam o wrażenia i okolicę. Z miejsc dostaliśmy propozycję pomocy w przeprowadzce oraz zaproszenie (ja, #niebieskipasek i małypasek) na kawę/herbatę cokolwiek, jeśli tylko bylibyśmy w okolicy.

I
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak z ciekawości - jaki jest dla ciebie najlepszy pasek ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Moim zdaniem nie musi być 11/10, lecz musi być co najmniej ładna (dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º), innym nie musi się podobać), mieć podobne/takie same zainteresowania, nie może być typowym plastikiem itp.
#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebna pomoc od #niebieskipasek
moj tata ma za tydz okragle polwiecze (50) z siostro odlozylysmy ponad 300zeta i chcemy mu kupic cos fajnego
nie jakies gownoswetry ale cos z czego sie chlopina naprawde ucieszy

jest z niego typowy majsterkowicz dlatego przydalo by sie mu jakies fajne cudo z dzialu #elektronarzedzia lub poprostu narzedzie jakies ciekawe

jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki co ten mój #niebieskipasek to ja nawet nie.
Siedzę sobie przy kompie, a on do mnie przychodzi z kuchni i pyta: "czy mógłbym prosić Cię o Twoją rękę?".
Pierwsza myśl: ale jak to tak, ja taka nieuczesana i w dodatku siedzę w dresie.
Ale idę za nim do tej kuchni. W głowie kotłują się myśli - ślub w lecie, czy może na jesień, sukienka - kość słoniowa, a może beż?... ;)
W kuchni
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki, przed chwilą wrzuciłem to: http://www.wykop.pl/wpis/17340473/anonimowemirkowyznania-witajcie-mirki-mam-taka-syt/ , ale nie ogarnąłem jak odpisywać w komentarzach.
Chciałbym zatem tu dodać, że w tych wiadomościach na 'dobranoc' były emoty buziaki .. niby emoty, ale nie wysyłamy ich każdemu, prawda? Do tego z innym #niebieskipasek z Krakowa niby 'smieszkowała' o melanżu u niej na chacie albo u niego 'pod śpiworem' (jego propozycja) na co moj #rozowypasek odpisala 'Dzieki za propozycje,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

życie to bulwa: Mój ojciec też tak zaczynał. Dzisiaj są z Mamą po rozwodzie - ona znalazła nowego fajnego gościa, a on codziennie śmierdzi piwem i nic nie wskazuje by miał przestać.

Siedzę całymi dniami sama, moje kolezanki jeżdżą z chłopakami to tu to tam


to nie jest śmieszne - moja Mama miała tak samo- ciągłe patrzenie jak życie ucieka, inni coś robią, a ona przychodzi tylko z pracy i widzi
  • Odpowiedz
@ilovecigarette: Niedawno przejeżdżałem przez Brok nad Bugiem i było tam sporo ośrodków wypoczynkowych/noclegów etc. Tylko to jest za Wyszkowem a przed Ostrowią Mazowiecką. Ewentualnie googlaj Kamieńczyk czy Urle i ogólnie okolice Bugu i Liwca. Agroturystyka tam się jakoś trzyma.
  • Odpowiedz
Mirki! Czuję mocny #wygryw i #chwalesie moim najlepszym #niebieskipasek.
Wziął nasze dzieci (1,5 i 4 lvl) na spacer, zakupy, obiad, a ja mogę spokojnie dochodzić do siebie po jelitówce.
Taki mąż to skarb nad skarby.
Jak myślicie, jak mogę mu się odwdzięczyć?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aneta-wojcik: Ja też niedawno miałem komisję. Dostałem książeczkę i niczego nie musiałem podbijać, ani nigdzie z tym jechać. Te dwa tygodnie, to jest bodajże czas na odwołanie.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wychowywałam się bez ojca. Nigdy nie odczuwałam jego braku, ani nie czułam się przez to gorsza czy inna. Kiedyś czytałam bardzo dużo o tym, że właśnie brak ojca skutkuje późniejszymi problemami w związkach/z facetami. Dopóki nie weszłam w prawdziwy poważny #zwiazki śmiałam się z tego, no bo jak to może mieć wpływ? Ano jednak może mieć, co widzę dopiero teraz. Wiem, że mój #niebieskipasek mnie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sokytsinolop: powiedz mu o swoim problemie, on powinien zrozumieć i częściej ci okazywać zapewnienie którego potrzebujesz, myślę że z czasem zaufasz na tyle i nie będzie musiał tak często o tym slyszec
  • Odpowiedz