Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ripp1337: nagle przestanie poblazac i pojdzie do kogos normalnego
- 1
Anon: A płakałaś kiedyś na reklamie Vizira? (:
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Hej ludziska,
nie mam kompletnie pomysłu i inspiracji jak pomalować pokój.
Przeprowadzam się do nowego mieszkania i właściciele dają mi wolną rękę w doborze kolorów, ale problemem jest ściana pokryta " PŁYTKI GIPSOWE STEGU RIMINI" ( według internetów).
Jakieś inspiracje kolorów, pomysły na zwalczenie tego bezguścia?? #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #przeprowadzka #kolory #remontujzwykopem #remont
nie mam kompletnie pomysłu i inspiracji jak pomalować pokój.
Przeprowadzam się do nowego mieszkania i właściciele dają mi wolną rękę w doborze kolorów, ale problemem jest ściana pokryta " PŁYTKI GIPSOWE STEGU RIMINI" ( według internetów).
Jakieś inspiracje kolorów, pomysły na zwalczenie tego bezguścia?? #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #przeprowadzka #kolory #remontujzwykopem #remont
źródło: comment_IJke9akV7Gy2KrBiotOcMRLvJrjlbuAT.jpg
Pobierz@Cyganeczka: jebnij na bialo albo kremowo i jakies fajne czarno biale plakaty
- 2
@Cyganeczka: + tak jak wcześniej już ktoś powiedział pobaw się oświetleniem. Fajnie założone lampki czy jakieś ozdobne typu cotton balls i będzie super :)
- 46
#wykopoczta #heheszki
1. Bądź mno
2. Weź udział w wykopoczcie, będzie fajnie - wyślesz paczkę komuś nieznajomemu
3. Siedzisz z #niebieskipasek i czytacie wiadomości od wykopoczty
5. na kogo trafiłam?
1. Bądź mno
2. Weź udział w wykopoczcie, będzie fajnie - wyślesz paczkę komuś nieznajomemu
3. Siedzisz z #niebieskipasek i czytacie wiadomości od wykopoczty
5. na kogo trafiłam?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania:
Czyli jak połowa ludzi spod tagu #tfwnogf. Mogę Ci tylko napisać: księżniczki nie szanują sług. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dosyć specyficzne podejście do kobiet - każdą traktuje jak królową, nad siebie, mam dla niej zawsze czas, zawsze pomogę i można na mnie liczyć
Czyli jak połowa ludzi spod tagu #tfwnogf. Mogę Ci tylko napisać: księżniczki nie szanują sług. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nie potrafię nikogo znaleźć?
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego:
każdą traktuje jak królową, nad siebie, mam dla niej zawsze czas, zawsze pomogę i można na mnie liczyć
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania: p--------z
halo hej cześć
Niedługo będę potrzebowała wynająć busa do przeprowadzki. Sam samochód bez kierowcy;) polecacie kogoś prywatnego kto ma i chce zarobić (paliwo płacimy sami) albo firmę co wypożycza w rozsądnej cenie? #wroclaw #przeprowadzka #niebieskipasek
Niedługo będę potrzebowała wynająć busa do przeprowadzki. Sam samochód bez kierowcy;) polecacie kogoś prywatnego kto ma i chce zarobić (paliwo płacimy sami) albo firmę co wypożycza w rozsądnej cenie? #wroclaw #przeprowadzka #niebieskipasek
- 0
- 1
- 117
Tak mnie naszło to napiszę, trzeba doceniać dobrych ludzi.
tl;dr
Jest sobie człowiek, którego poznałam zupełnie przypadkiem, przez Mirko właśnie. Mieszkał w miejscu, w którym spodobał mi się dom, więc zapytałam o wrażenia i okolicę. Z miejsc dostaliśmy propozycję pomocy w przeprowadzce oraz zaproszenie (ja, #niebieskipasek i małypasek) na kawę/herbatę cokolwiek, jeśli tylko bylibyśmy w okolicy.
I
tl;dr
Jest sobie człowiek, którego poznałam zupełnie przypadkiem, przez Mirko właśnie. Mieszkał w miejscu, w którym spodobał mi się dom, więc zapytałam o wrażenia i okolicę. Z miejsc dostaliśmy propozycję pomocy w przeprowadzce oraz zaproszenie (ja, #niebieskipasek i małypasek) na kawę/herbatę cokolwiek, jeśli tylko bylibyśmy w okolicy.
I
Tak z ciekawości - jaki jest dla ciebie najlepszy pasek ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Moim zdaniem nie musi być 11/10, lecz musi być co najmniej ładna (dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º), innym nie musi się podobać), mieć podobne/takie same zainteresowania, nie może być typowym plastikiem itp.
#
Moim zdaniem nie musi być 11/10, lecz musi być co najmniej ładna (dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º), innym nie musi się podobać), mieć podobne/takie same zainteresowania, nie może być typowym plastikiem itp.
#
@lubierogale: Szkoda że każdy niebieski ma takie wymagania xD
- 0
potrzebna pomoc od #niebieskipasek
moj tata ma za tydz okragle polwiecze (50) z siostro odlozylysmy ponad 300zeta i chcemy mu kupic cos fajnego
nie jakies gownoswetry ale cos z czego sie chlopina naprawde ucieszy
jest z niego typowy majsterkowicz dlatego przydalo by sie mu jakies fajne cudo z dzialu #elektronarzedzia lub poprostu narzedzie jakies ciekawe
jak
moj tata ma za tydz okragle polwiecze (50) z siostro odlozylysmy ponad 300zeta i chcemy mu kupic cos fajnego
nie jakies gownoswetry ale cos z czego sie chlopina naprawde ucieszy
jest z niego typowy majsterkowicz dlatego przydalo by sie mu jakies fajne cudo z dzialu #elektronarzedzia lub poprostu narzedzie jakies ciekawe
jak
@GoodTastyGirl: Dremel, jeśli nie posiada.
@GoodTastyGirl: urzadzenie wielofunkcyjne jaak np.bosch pmf190
- 1493
Mireczki co ten mój #niebieskipasek to ja nawet nie.
Siedzę sobie przy kompie, a on do mnie przychodzi z kuchni i pyta: "czy mógłbym prosić Cię o Twoją rękę?".
Pierwsza myśl: ale jak to tak, ja taka nieuczesana i w dodatku siedzę w dresie.
Ale idę za nim do tej kuchni. W głowie kotłują się myśli - ślub w lecie, czy może na jesień, sukienka - kość słoniowa, a może beż?... ;)
W kuchni
Siedzę sobie przy kompie, a on do mnie przychodzi z kuchni i pyta: "czy mógłbym prosić Cię o Twoją rękę?".
Pierwsza myśl: ale jak to tak, ja taka nieuczesana i w dodatku siedzę w dresie.
Ale idę za nim do tej kuchni. W głowie kotłują się myśli - ślub w lecie, czy może na jesień, sukienka - kość słoniowa, a może beż?... ;)
W kuchni
- 520
@bzzzyk: dlaczego myjecie dzbanki o 3.20 xD
- 633
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Mirki, przed chwilą wrzuciłem to: http://www.wykop.pl/wpis/17340473/anonimowemirkowyznania-witajcie-mirki-mam-taka-syt/ , ale nie ogarnąłem jak odpisywać w komentarzach.
Chciałbym zatem tu dodać, że w tych wiadomościach na 'dobranoc' były emoty buziaki .. niby emoty, ale nie wysyłamy ich każdemu, prawda? Do tego z innym #niebieskipasek z Krakowa niby 'smieszkowała' o melanżu u niej na chacie albo u niego 'pod śpiworem' (jego propozycja) na co moj #rozowypasek odpisala 'Dzieki za propozycje,
Mirki, przed chwilą wrzuciłem to: http://www.wykop.pl/wpis/17340473/anonimowemirkowyznania-witajcie-mirki-mam-taka-syt/ , ale nie ogarnąłem jak odpisywać w komentarzach.
Chciałbym zatem tu dodać, że w tych wiadomościach na 'dobranoc' były emoty buziaki .. niby emoty, ale nie wysyłamy ich każdemu, prawda? Do tego z innym #niebieskipasek z Krakowa niby 'smieszkowała' o melanżu u niej na chacie albo u niego 'pod śpiworem' (jego propozycja) na co moj #rozowypasek odpisala 'Dzieki za propozycje,
konto usunięte via Android
- 6
@AnonimoweMirkoWyznania: atencjuszka ktora bedzie cie walic w rogi albo juz wali. Sporo takich przypadkow widzialem. i ze to tylko zarty a gala to nie zdrada ^^
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet jesli teraz nie przyprawia to gosciow nie spławia czyli nie chce sobie palić mostów. reszte wnioskow wyciagnij sam
- 4
Mój #niebieskipasek nie przestaje mnie zaskakiwać:
- Masz szczęście, że jakoś wybrnąłeś
- Heh! Zawsze wybrnywam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XD
#dziendobry #grammarnazi #heheszki #nobodykiers
- Masz szczęście, że jakoś wybrnąłeś
- Heh! Zawsze wybrnywam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XD
#dziendobry #grammarnazi #heheszki #nobodykiers
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
życie to bulwa: Mój ojciec też tak zaczynał. Dzisiaj są z Mamą po rozwodzie - ona znalazła nowego fajnego gościa, a on codziennie śmierdzi piwem i nic nie wskazuje by miał przestać.
to nie jest śmieszne - moja Mama miała tak samo- ciągłe patrzenie jak życie ucieka, inni coś robią, a ona przychodzi tylko z pracy i widzi
Siedzę całymi dniami sama, moje kolezanki jeżdżą z chłopakami to tu to tam
to nie jest śmieszne - moja Mama miała tak samo- ciągłe patrzenie jak życie ucieka, inni coś robią, a ona przychodzi tylko z pracy i widzi
@wczoraj: a to coś szczególnego ze ludzie związani ze sobą chcą robić coś razem? serio, związek to nie tylko utrzymywanie wspólnego mieszkania.
Mireczki znacie jakieś fajne miejsca gdzie z #niebieskipasek mogę wyjechać w okolicy #warszawa na #weekend ? jakieś #zegrze ? zastrzegam aby było całkiem tanio, bo oboje jesteśmy studentami, a chcemy jakoś miło spędzić czas tylko we dwoje. #wakacje #wolnyczas #kiciochpyta #pytanie
@ilovecigarette: Na wschód szukaj. Bardzo ładnie jest nad Bugiem w okolicach Siemiatycz.
@ilovecigarette: Niedawno przejeżdżałem przez Brok nad Bugiem i było tam sporo ośrodków wypoczynkowych/noclegów etc. Tylko to jest za Wyszkowem a przed Ostrowią Mazowiecką. Ewentualnie googlaj Kamieńczyk czy Urle i ogólnie okolice Bugu i Liwca. Agroturystyka tam się jakoś trzyma.
konto usunięte via iOS
- 1
Mirki! Czuję mocny #wygryw i #chwalesie moim najlepszym #niebieskipasek.
Wziął nasze dzieci (1,5 i 4 lvl) na spacer, zakupy, obiad, a ja mogę spokojnie dochodzić do siebie po jelitówce.
Taki mąż to skarb nad skarby.
Jak myślicie, jak mogę mu się odwdzięczyć?
Wziął nasze dzieci (1,5 i 4 lvl) na spacer, zakupy, obiad, a ja mogę spokojnie dochodzić do siebie po jelitówce.
Taki mąż to skarb nad skarby.
Jak myślicie, jak mogę mu się odwdzięczyć?
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@aneta-wojcik: do tego żeby była podbita
- 1
@aneta-wojcik: Ja też niedawno miałem komisję. Dostałem książeczkę i niczego nie musiałem podbijać, ani nigdzie z tym jechać. Te dwa tygodnie, to jest bodajże czas na odwołanie.
#anonimowemirkowyznania
Wychowywałam się bez ojca. Nigdy nie odczuwałam jego braku, ani nie czułam się przez to gorsza czy inna. Kiedyś czytałam bardzo dużo o tym, że właśnie brak ojca skutkuje późniejszymi problemami w związkach/z facetami. Dopóki nie weszłam w prawdziwy poważny #zwiazki śmiałam się z tego, no bo jak to może mieć wpływ? Ano jednak może mieć, co widzę dopiero teraz. Wiem, że mój #niebieskipasek mnie
Wychowywałam się bez ojca. Nigdy nie odczuwałam jego braku, ani nie czułam się przez to gorsza czy inna. Kiedyś czytałam bardzo dużo o tym, że właśnie brak ojca skutkuje późniejszymi problemami w związkach/z facetami. Dopóki nie weszłam w prawdziwy poważny #zwiazki śmiałam się z tego, no bo jak to może mieć wpływ? Ano jednak może mieć, co widzę dopiero teraz. Wiem, że mój #niebieskipasek mnie
@sokytsinolop: też wychowałam się bez ojca ale nie mam takich problemów w związku
- 1
@sokytsinolop: powiedz mu o swoim problemie, on powinien zrozumieć i częściej ci okazywać zapewnienie którego potrzebujesz, myślę że z czasem zaufasz na tyle i nie będzie musiał tak często o tym slyszec































Szkoda strzepic ryja