#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakiś #niebieskipasek który nie miał w domu dobrego wzorca relacji damsko-męskich i mimo tego układa mu się pod tym względem?

U mnie rodzice od dawna żyją obok siebie, a nie ze sobą. Często się kłócą, wplątując w to mnie i brata. Sądzę, że nie rozwiedli się tylko z powodu dzieci, a lepiej by było jakby zrobili to już z 15 lat temu. Przez to (nie
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Czy jest tu jakiś #niebieskipasek k...

źródło: comment_Zpsw9Hutrjq6o3kuKB6098HuHTKLEsY2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyzwyczaiłam się że zawsze śpi przy mnie mój #niebieskipasek. I jak gdzieś jadę bez niego to w nocy nie mogę spać ( ͡° ʖ̯ ͡°) także nocka z przerzucanie kanałów na tv. #zwiazki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze uczynic troszke #gorzkiezale dzisiaj, bo mnie to rozwala od srodka.
Moj #niebieskipasek funduje mi kolejny raz sinusoide emocjonalna. Tu planujemy przyszlosc, a w tej samej rozmowie znowu mowi, ze on palcem nie kiwnie przy budowie domu i wyprowadza sie ale jeszcze nie wie kiedy. #logikaniebieskichpaskow doprowadza mnie do mdlosci...
Kolezanki nagle wszystkie nie maja 5 minut na pogadanie przez telefon, na smsa odpisujac jednym slowem.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naciass: o ile takie wahania i granie na emocjach działa przyciągająco na kobiety w wieku nastu lat, tak z czasem działa zupełnie na niekorzyść, a już szczególnie w sprawach ważnych, dotyczących życia codziennego, rodziny i jej przyszłości. nie każdy facet dorasta i rozumie, że to czas na dorosłe decyzje, odpowiedzialne i zamiast tego nadal zachowują się jak chłopcy w piaskownicy. oby nic nie zrobić, dużo mówić i planować aby za
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Nie umiem kochać nikogo oprócz siebie. Czasem się zauroczyłam w jakimś facecie, ale wiadomo: zauroczenie mija. Problem z tym taki, że przez jedno takie zauroczenie weszłam kilka lat temu w związek z miłym i inteligentnym #niebieskipasek. I tak po kilku miesiącach wspaniałego związku zaczęło być niechujowo i stabilnie. Największym plusem tego związku jest fakt, że mój niebieskipasek jest najlepszym przyjacielem jakiego miałam w życiu i chyba
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d3291f5785 : @iramusa Nie uważam się za bardziej ogarniętą, bo różnie w życiu bywa, ale za odważniejszą i bardziej zdecydowaną już tak. On potrafi ogarnąć i zorganizować wiele rzeczy, ale nie jest to człowiek z którym można iść konie kraść. Nie poszedłby nawet jakby to było legalne. Niekłócenie się wynika raczej z tego, że nie mamy o co się kłócić. Większość dnia zajęta, potem ew. krótkie spotkanie i rozmowa o pierdołach.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co wy chrzanicie z tym, że wzrost u #niebieskipasek się nie liczy? Widziałem niedawno dwa takie wpisy w gorących. Może nie jestem aż tak wielkim stulejem jak wykopowa przeciętna i jakieś sukcesy w #podryw miałem, ale nie wmówicie mi że to się nie liczy. Nawet nie zliczę ile razy byłem zsagowany jedynie z powodu wzrostu. Tym bardziej w #internet,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutno mi... Wszyscy gdzieś się pakują a my w domu cały weekend bo #niebieskipasek nie chciał wziąć urlopu na poniedziałek. A ja od paru miesięcy już marzę o chociaż kilku dniach nad morzem ( ͡° ʖ̯ ͡°) następna opcja żeby wyrwać się na dłużej niż weekend będzie chyba nie wiem kiedy - za rok?:(
#zalesie #gorzkiezale #smutnomi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski
Czy atrakcyjniejszy jest dla was #niebieskipasek 165-175cm z ładną twarzą czy może 190-200cm z z nieco mniej ładną twarzą?(ale nie aż tak słabą) Obydwaj szczupli, bez nadwagi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach