Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 953
- 436
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 202
@Sairanix: @JestemPsem: Potwierdzam, to ja.:D
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakiś #niebieskipasek który nie miał w domu dobrego wzorca relacji damsko-męskich i mimo tego układa mu się pod tym względem?
U mnie rodzice od dawna żyją obok siebie, a nie ze sobą. Często się kłócą, wplątując w to mnie i brata. Sądzę, że nie rozwiedli się tylko z powodu dzieci, a lepiej by było jakby zrobili to już z 15 lat temu. Przez to (nie
Czy jest tu jakiś #niebieskipasek który nie miał w domu dobrego wzorca relacji damsko-męskich i mimo tego układa mu się pod tym względem?
U mnie rodzice od dawna żyją obok siebie, a nie ze sobą. Często się kłócą, wplątując w to mnie i brata. Sądzę, że nie rozwiedli się tylko z powodu dzieci, a lepiej by było jakby zrobili to już z 15 lat temu. Przez to (nie
źródło: comment_Zpsw9Hutrjq6o3kuKB6098HuHTKLEsY2.jpg
Pobierz@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę że gdyby brakowało ci tego wzorca to miałbyś raczej problemy już w jakiejś relacji a nie w rozpoczęciu takiej relacji. Po prostu masz taki introwertyczny lub aspołeczny charakter i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Polecić możesz ;P Ale jak im wyjdzie to już nie wiesz.
każdemu mirkowi to polecam
Polecić możesz ;P Ale jak im wyjdzie to już nie wiesz.
Czy znajdzie sie fajny #niebieskipasek który pomoże #rozowypasek ?
Chciałabym kupic słuchawki z aktywnym wyciszeniem dźwięku. Białe. Bluetooth. Zgrabne... Cena dowolna. Ale fajnie by to nie bylo kilka k.
Chciałabym kupic słuchawki z aktywnym wyciszeniem dźwięku. Białe. Bluetooth. Zgrabne... Cena dowolna. Ale fajnie by to nie bylo kilka k.
@szybki_bil: tu nie ma fajnych niebieskichpaskow, więc żaden nie pomóże.
- 0
@vlah: Elo vlah xD
Budownictwo, uprawnienia. #pytanie do ekspertów. Mój #niebieskipasek zaczął uczyć się do egzaminu na uprawnienia budowlane kb wykonawcze. Kłócimy się o to czy zdąży się nauczyc bo zamiast tego siedzi na #wykop i twierdzi że zdąży w 20 dni.... PYTANIE: ILE CZASU REALNIE WG WAS POTRZEBA NA NAUKE? #budownictwo #bhp #pytaniezdupy #uprawnienia
@nico112: mnie pytali co robiłem, gdzie, na początku przy przedstawianiu sie... miałem się czym pochwalić wiec było spoko
Bylam wczoraj z moim #niebieskipasek w #klub #gogo
Jak tam drogo jest. Musieliśmy kupic drinka zdzirze za 159zl. A no limit chlanie kosztowało 49.
2/10
Jak tam drogo jest. Musieliśmy kupic drinka zdzirze za 159zl. A no limit chlanie kosztowało 49.
2/10
@szybki_bil: xD
- 0
@szybki_bil: serio piszesz?
- 6
Przyzwyczaiłam się że zawsze śpi przy mnie mój #niebieskipasek. I jak gdzieś jadę bez niego to w nocy nie mogę spać ( ͡° ʖ̯ ͡°) także nocka z przerzucanie kanałów na tv. #zwiazki
- 7
Musze uczynic troszke #gorzkiezale dzisiaj, bo mnie to rozwala od srodka.
Moj #niebieskipasek funduje mi kolejny raz sinusoide emocjonalna. Tu planujemy przyszlosc, a w tej samej rozmowie znowu mowi, ze on palcem nie kiwnie przy budowie domu i wyprowadza sie ale jeszcze nie wie kiedy. #logikaniebieskichpaskow doprowadza mnie do mdlosci...
Kolezanki nagle wszystkie nie maja 5 minut na pogadanie przez telefon, na smsa odpisujac jednym slowem.
Moj #niebieskipasek funduje mi kolejny raz sinusoide emocjonalna. Tu planujemy przyszlosc, a w tej samej rozmowie znowu mowi, ze on palcem nie kiwnie przy budowie domu i wyprowadza sie ale jeszcze nie wie kiedy. #logikaniebieskichpaskow doprowadza mnie do mdlosci...
Kolezanki nagle wszystkie nie maja 5 minut na pogadanie przez telefon, na smsa odpisujac jednym slowem.
- 2
@Nebayh: Mam nadzieje ze na dlugo mi sil starczy zeby o---------c ten szajs. Zreszta- dzieci widza i rozumieja wiecej niz nam sie wydaje.
@Naciass: o ile takie wahania i granie na emocjach działa przyciągająco na kobiety w wieku nastu lat, tak z czasem działa zupełnie na niekorzyść, a już szczególnie w sprawach ważnych, dotyczących życia codziennego, rodziny i jej przyszłości. nie każdy facet dorasta i rozumie, że to czas na dorosłe decyzje, odpowiedzialne i zamiast tego nadal zachowują się jak chłopcy w piaskownicy. oby nic nie zrobić, dużo mówić i planować aby za
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie się bzykaja, a ci w bloku to pewnie już przyzwyczajeni więc nie ma się czym przejmować. Za dumni z twojego chłopaka
- 12
@AnonimoweMirkoWyznania: w------e w sąsiadów
#anonimowemirkowyznania
Nie umiem kochać nikogo oprócz siebie. Czasem się zauroczyłam w jakimś facecie, ale wiadomo: zauroczenie mija. Problem z tym taki, że przez jedno takie zauroczenie weszłam kilka lat temu w związek z miłym i inteligentnym #niebieskipasek. I tak po kilku miesiącach wspaniałego związku zaczęło być niechujowo i stabilnie. Największym plusem tego związku jest fakt, że mój niebieskipasek jest najlepszym przyjacielem jakiego miałam w życiu i chyba
Nie umiem kochać nikogo oprócz siebie. Czasem się zauroczyłam w jakimś facecie, ale wiadomo: zauroczenie mija. Problem z tym taki, że przez jedno takie zauroczenie weszłam kilka lat temu w związek z miłym i inteligentnym #niebieskipasek. I tak po kilku miesiącach wspaniałego związku zaczęło być niechujowo i stabilnie. Największym plusem tego związku jest fakt, że mój niebieskipasek jest najlepszym przyjacielem jakiego miałam w życiu i chyba
@AnonimoweMirkoWyznania: ale taguj #logikarozowychpaskow
gratuluję myślenia, spieprz coś co jest dobre, "niechujowe i stabilne" z tego względu że sobie nie potrafisz Was wyobrazić za 10 lat XD
gratuluję myślenia, spieprz coś co jest dobre, "niechujowe i stabilne" z tego względu że sobie nie potrafisz Was wyobrazić za 10 lat XD
- 0
d3291f5785 : @iramusa Nie uważam się za bardziej ogarniętą, bo różnie w życiu bywa, ale za odważniejszą i bardziej zdecydowaną już tak. On potrafi ogarnąć i zorganizować wiele rzeczy, ale nie jest to człowiek z którym można iść konie kraść. Nie poszedłby nawet jakby to było legalne. Niekłócenie się wynika raczej z tego, że nie mamy o co się kłócić. Większość dnia zajęta, potem ew. krótkie spotkanie i rozmowa o pierdołach.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Wrzuć filmik, bez tego ciężko ocenić.
@AnonimoweMirkoWyznania: może nie chce kończyć w Twoich ustach, bo nie wie jak Ty się do tego masz. Gadałaś z nim co jest fajne, a co robisz nietak i jak on lubi?
#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski co wy chrzanicie z tym, że wzrost u #niebieskipasek się nie liczy? Widziałem niedawno dwa takie wpisy w gorących. Może nie jestem aż tak wielkim stulejem jak wykopowa przeciętna i jakieś sukcesy w #podryw miałem, ale nie wmówicie mi że to się nie liczy. Nawet nie zliczę ile razy byłem zsagowany jedynie z powodu wzrostu. Tym bardziej w #internet,
#rozowepaski co wy chrzanicie z tym, że wzrost u #niebieskipasek się nie liczy? Widziałem niedawno dwa takie wpisy w gorących. Może nie jestem aż tak wielkim stulejem jak wykopowa przeciętna i jakieś sukcesy w #podryw miałem, ale nie wmówicie mi że to się nie liczy. Nawet nie zliczę ile razy byłem zsagowany jedynie z powodu wzrostu. Tym bardziej w #internet,
@takelbery: W sumie to mam koleżankę 150, która spotykała się z takim co miał prawię 2 metry, może to podświadome leczenie kompleksów?
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja się zgadzam z @Violett97, mam 173-4, przy facetach niższych/tego samego wzrostu czuję się jakaś taka duża i niezgrabna, przy 185+ czuję, że to facet jest duży, jakoś tak inaczej
Smutno mi... Wszyscy gdzieś się pakują a my w domu cały weekend bo #niebieskipasek nie chciał wziąć urlopu na poniedziałek. A ja od paru miesięcy już marzę o chociaż kilku dniach nad morzem ( ͡° ʖ̯ ͡°) następna opcja żeby wyrwać się na dłużej niż weekend będzie chyba nie wiem kiedy - za rok?:(
#zalesie #gorzkiezale #smutnomi
#zalesie #gorzkiezale #smutnomi
#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski
Czy atrakcyjniejszy jest dla was #niebieskipasek 165-175cm z ładną twarzą czy może 190-200cm z z nieco mniej ładną twarzą?(ale nie aż tak słabą) Obydwaj szczupli, bez nadwagi.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pytanie do #rozowepaski
Czy atrakcyjniejszy jest dla was #niebieskipasek 165-175cm z ładną twarzą czy może 190-200cm z z nieco mniej ładną twarzą?(ale nie aż tak słabą) Obydwaj szczupli, bez nadwagi.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: też wyższy, mam 173-4, przy nizszych i podobnych wzrostem czuje się duża, a do wysokich można się przytulać i oni sa duzi :3
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyższy.
Tata mojego #niebieskipasek ma brata bliźniaka, mój dziadek ma brata bliźniaka (obie pary bliźniaków jednojajowe) . Jakie jest prawdopodobieństwo, że ja urodzę bliźniaki?
#rozowepasek #blizniaki #rozkminy
#rozowepasek #blizniaki #rozkminy
@voojcik: ch*j wie
konto usunięte via Android
- 1
Mój #niebieskipasek to #consolepeasants ...
źródło: comment_w6STWdSvUqxgq3DrMpSg2IW2FYHXzV8M.jpg
Pobierz@ArasekiOla: cos wymyslisz #olamusisz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@emipk505: bardzo sie ciesze ze paczka sie podoba :)
- 0
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Sojuze: najgorsza :P
Jest i moja #wykopaczka ! Mirek nie podał swojego loginu,list podpisał jako "WYKOP" Hahah.
Ale za mam jego adres domowy, lol.
Nie, nie jestem zawiedziona. Usmialam sie ze hej (relacja w komentarzach)
Piwko zaraz otworze a resztą napasie sie moj #niebieskipasek :D dzięki!!
Ale za mam jego adres domowy, lol.
Nie, nie jestem zawiedziona. Usmialam sie ze hej (relacja w komentarzach)
Piwko zaraz otworze a resztą napasie sie moj #niebieskipasek :D dzięki!!
źródło: comment_9xm5jkmZ6CpWQXO8ld0QUWAAQy3YXclM.jpg
Pobierz- 0
Są i przeterminowane wafle ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_XcvZ1Of1yHqVYzBwHimjiZgSGYs9C9Oj.jpg
Pobierz@potocko: masz brud za paznokciami xD























źródło: comment_dcCOQZXWucx5cCtEv52B1SQ2haB4uejb.jpg
Pobierzźródło: comment_QRAagtfpc4eNaSlkj3bNvOkDKhqu6FoR.jpg
Pobierzźródło: comment_ZxwyP6OLBoTxQVxmyDwCNhF5t3ms95Gn.jpg
Pobierz