Czy znacie jakieś szkoły policealne, do których można się zapisać i dostać legitymację, przez cały rok?
Jestem na pierwszym roku studiów zaocznych, pierwszy semestr ledwo zdałem, w drugim w ogóle nie miałem obecności xD Trochę lenistwo, trochę też różne problemy. Tak czy inaczej wiem, że ten semestr już będzie stracony.
Chciałem złożyć podanie o skreślenie z listy, wziąć ponownie udział w rekrutacji i od października zacząć na nowo z czystą kartą, bardziej
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lavinka: maturami się akurat nie przejmuje bo za pierwszym razem jak aplikowałem to było info że na ponad 60 osób na roku miałem 4 miejsce pod względem wyników xD
  • Odpowiedz
#kosmos #polska #nauka
Oglądałem fakty tvn o locie Polaka w kosmos, myślałem że go wybrali z wielu europejskich naukowców a tu okazuje się że to Polska czyli my płacimy 1 mld żeby jakiś gościu sobie poleciał jako jeden z wielu na iss. Ja p------e
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abecadlo-92: a to nie jest tak, że my ten mld płacimy w ramach europejskiej agencji kosmicznej i ten hajs idzie na europejską agencję kosmiczną której jesteśmy częścią, a nie konkretnie na lot w kosmos Polaka?
  • Odpowiedz