Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
saviour
Profil firmowy

saviour

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5641
  • Znaleziska 170
  • Mikroblog 5471
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
saviour
saviour 12 godz. i 29 min temu
  • 0
Oooo, widzę Azow, o którym tu pisaliście, że super, bo wierzy w koncepcję Międzymorza. Wypuścił do swojego sklepiku naszywkę "Wołyń pride" #ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour przedwczoraj, 20:53:23
  • 2
tusk specjalnie te upały wywołał żeby przykryć afere
#afera #pogoda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour przedwczoraj, 18:00:57
  • 6
Przerażające, że mamy rząd którego kryzysem wizerunkowym zarządza Roman Giertych, Bartosz Arłukowicz i Tomasz Lis xD
#polityka #heheszki #konowalposting #bekazplatformy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
przedwczoraj, 18:10:26 via Wykop
  • 1
@jabbababba: właściwie to ktokolwiek, ale nie ta patola.
  • Odpowiedz
saviour
saviour przedwczoraj, 17:25:13
  • 7
Komicznie się ogląda na twitterze konflikt polskie MSZ vs oszust Mer Lwowa. Silniczki dostają sprzężenie zwrotne XDDD
#ukraina #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 18:40:45 via Wykop
  • 1
@J3BACZ3000: A co ty taki uśmiechnięty mareczku?
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
przedwczoraj, 18:43:16 via Wykop
  • 1
@na_pierwszej_linii_kas: zmiana o pełne 100 stopni cweljusza
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 20:40:07
  • 2
Morawiecki właśnie zrobił ratio na Tusku, ależ się to zmienia w polskiej polityce xD
#kanalzero #lekarz100k #konowalposting #polityka #twitter #afera
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 20:40:58 via Wykop
  • 2
zaraz do tego grona dołączy również Sasin i Maria Anna Żukowska XDD Tusk jest nagi xdd
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 20:56:13 via Wykop
  • 0
@Melin_z_Brighton: kłamiesz, bo ratio Morawieckiego na Tusku, A TYM BARDZIEJ ŻUKOWSKIEJ I SASINA się chyba nigdy nie zdarzyło. Jak już to twitter jest opanowany przez Silnych Razem.
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 17:59:48
  • 143
No i wszystko.
#kanalzero #lekarz100k #konowalposting #polityka #twitter #afera #heheszki #humorobrazkowy #bekazpo #primemma
saviour - No i wszystko.
#kanalzero #lekarz100k #konowalposting #polityka #twitter #a...

źródło: HLlmiCPXkAAJM66

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szefunciooooo
Szefunciooooo
Szefunciooooo
24.06.2026, 18:03:05 via Wykop
  • 23
@saviour: aura Jacka. Pewnie Donald poza kamerami się wypytywał jak było w Legii cudzoziemskiej.
  • Odpowiedz
eduardo-garcia
eduardo-garcia
24.06.2026, 18:45:20 via Wykop
  • 51
@saviour: część zarzutów od dr. Jędrzejczaka już została potwierdzona przez NIL, do której dotarły informacje od innych lekarzy. No, ale to wciąż nie Jacek Murański, prawda neuropki?
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 15:55:57
  • 8
Miażdżące statystki jak na konto Tuska. To już nawet nie jest strzał w kolano, tylko wypalenie sobie w łeb xD
#kanalzero #lekarz100k #konowalposting #polityka #twitter #afera
saviour - Miażdżące statystki jak na konto Tuska. To już nawet nie jest strzał w kola...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 175523

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
24.06.2026, 16:01:24 via Wykop
  • 9
@evancito: nie chciał zeznawać bez prawnika, z prawnikiem będzie zeznawał czy to zesrańsko?
  • Odpowiedz
panDario
panDario
24.06.2026, 16:05:35 via Wykop
  • 5
@evancito: Powiedział swoje czy to prawda zobaczymy. Nie chciał zeznawać bez prawnika też bym tak zrobił. Powiedz mi ile ty masz lat że dla ciebie jest dziwnym że ktoś chce zeznawać u boku Prawnika?
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 15:34:49
  • 6
Elon Musk zdziesiątkował botownie giertychowi, Donald Tusk stracił w 1 dzień ponad 120 tysięcy obserwujących i taki ziomuś pisowski teraz na nim ratio robi XDDDD
#kanalzero #lekarz100k #konowalposting #polityka #twitter
saviour - Elon Musk zdziesiątkował botownie giertychowi, Donald Tusk stracił w 1 dzie...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 173351

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
24.06.2026, 15:37:43 via Android
  • 7
@saviour: Trudno, żeby dziesiątkował botownie drugiej stronie, kiedy wspierał ruchy prawicowe od AfD po Orbana. Epsteinowy Elon jest przecież znany z niewtrącania się w politykę innych krajów i bezstronności.
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
24.06.2026, 15:46:07 via Android
  • 0
@saviour:

Szkoda że Michał nie chce zrobić podobnej rzeczy na wykopie ;)
kwiat_pustyni626 - @saviour: 

Szkoda że Michał nie chce zrobić podobnej rzeczy na wy...

źródło: 1000002934

Pobierz
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 14:00:29
  • 19
ależ spin w mediach rządowych, dr emil jest niewiarygodny bo nie chce zeznawać i milczy. Tylko każdy zapomina wspomnieć że nie chce rozmawiać bez adwokata i ma czas do poniedziałku żeby sobie załatwił adwokata xD #kanalzero #lekarz100k #konowalposting
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 14:26:43 via Wykop
  • 1
@gaz_wieprzowy: no i co to zmienia? i tak w poniedziałek będzie zeznawać. Chodzi o reakcje mediów które próbują zrobić z niego kłamce bo nie chce mówić, a to nie jest prawda, bo nie chce mówić bez obecności adwokata.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 14:36:32 via Wykop
  • 1
@zapomnialemhaslo: o 9 dostał wezwanie na 12 w 3 godziny miał sobie znaleźć adwokata? ta procedura odbędzie się w poniedziałek i wtedy dowiemy się czy dr. Emil dalej milczał.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 14:44:33 via Wykop
  • 0
@krzych0: @zapomnialemhaslo dlatego powtarzam, czekajmy z jego byciem nie wiarygodnym do poniedziałku. Wtedy się dowiemy czy odpowiadał na pytania. Samo to że nie chciał rozmawiać bez pełnomocnika nie powinno czynić mu z tego zarzutu.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 14:53:53 via Wykop
  • 0
@Snoxik: "morderstwa" xDDD ok silniczek, skąd wziąłęś kilka tygodni? przecież ten emil to się z tydzień temu pojawił kiedy słowik ujawnił że trzaskowski wiedział ale zignorował.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
24.06.2026, 15:08:33 via Wykop
  • 0
@jan_zwyklak: on nie szedł niczego zgłosić tylko został wezwany

@Snoxik powinien odpowiedzieć karnie jeśli tyle czasu wiedział i z tym czekał.
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 14:50:30
  • 10
Hahahaha, Tusk dostał taką przekope w komentarzach za to, że jego zdaniem dr Emil jest niewiarygodny (mimo że go jeszcze nie przesłuchano), aż wrzucił post z autostradą żeby pochwalić się nie swoim sukcesem, żeby ludzie skupili się na tym że on kłamie i trąbi swój sukces kiedy to PiS ją zbudował xDDD #polityka #afera #tusk
saviour - Hahahaha, Tusk dostał taką przekope w komentarzach za to, że jego zdaniem d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 164548

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marv0oo
marv0oo
24.06.2026, 14:57:39 via Wykop
  • 3
@saviour: Jędrzejewski niewiarygodny, ale Postać Znana była na tyle wiarygodna, że się na niego powołał w telewizji xD
marv0oo - @saviour: Jędrzejewski niewiarygodny, ale Postać Znana była na tyle wiarygo...
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
24.06.2026, 15:11:53 via Wykop
  • 2
@marv0oo: Tusk wie, że były legionista nigdy sobie nie pozwoli na kłamstwo, bo honor żołnierski mu na to nie pozwoli
  • Odpowiedz
saviour
saviour 24.06.2026, 02:00:05
  • 1
430 tysięcy wyświetleń po 7 godzinach, ależ ta afera nabiera rozpędu...
#kanalzero #lekarz #medycyna #afera #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
24.06.2026, 02:37:20 via Android
  • 4
@saviour:

Żadnej afery nie ma. To głupoty i kapiszony
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
24.06.2026, 04:35:38 via Android
  • 1
@saviour: nadal masz ciary? Bo ja mega, ciary na calym ciele gruba akcja
  • Odpowiedz
saviour
saviour 23.06.2026, 20:24:50
  • 13
komiczny argument: czemu nie zgłosił? przecież jak próbował to go w--------i z pracy i jeszcze szpital zaczął z nim walczyć xD
#kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
23.06.2026, 20:32:46 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
23.06.2026, 20:42:07 via Wykop
  • 2
@why1sthat: @ghostrider2137 czyli ludzie nie giną od wiedzy której nie powinni mieć, ludzi się nie zastrasza, ludzie nie giną jeśli zobaczą coś czego nie powinni. Ludzie nie giną jeśli komuś nadepnęli na odcisk. I TO JESZCZE POLITYCZNY. Śmieszni jesteście. Czemu miał ufać systemowi kiedy system przyprowadził tam Kasprzyka xD
  • Odpowiedz
saviour
saviour 23.06.2026, 19:50:14
  • 3
Pomyślcie o aferze łowców skór. Też wydaje się absurdalna, prawda?
#kanalzero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
23.06.2026, 19:57:47 via Wykop
  • 0
@saviour: hmm
  • Odpowiedz
saviour
saviour 23.06.2026, 18:59:31
  • 11
Straszne rzeczy. Mam większe ciary jak tego słucham, niż przy horrorach.
#kanalzero
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why1sthat
why1sthat
23.06.2026, 19:01:20 via Android
  • 7
@saviour: kurde ale ciary. Nie wazne czy to prawda i na razie nie ma zadnych dowodow, ale ciary mega
  • Odpowiedz
dawidoo26890
dawidoo26890
dawidoo26890
23.06.2026, 19:06:24 via Wykop
  • 3
@xyz_xyz: Przedstawił zarzuty, że SOR był na tyle źle prowadzony przez "Dawidka", że przez jego niekompetencję umierali pacjenci. Tak twierdzi.
  • Odpowiedz
saviour
saviour 23.06.2026, 16:31:55
  • 4
Nowa narracja rządu i klakierów: JAKI TO JEST SALONIK VIP, JAK TO NIE JEST WYSTARCZAJĄCO LUKSUSOWE
XDDDDDDDDDDD
#polityka #lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
23.06.2026, 16:35:53 via Wykop
  • 1
@saviour:
MisterMinister - @saviour:

źródło: IMG_4506

Pobierz
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
23.06.2026, 16:37:29 via Wykop
  • 0
@saviour: więc nie było barku i ośmiorniczek?
  • Odpowiedz
saviour
saviour 22.06.2026, 10:12:00
  • 7
Giertych stosuje metody moskiewskie; rzuca fejkami i domniemaniami na prawo i lewo, oczywiście wszystkie kończą się (?), żeby nie mieć problemów. Kręci korbą w głowach sekciarzy Tuska, robiąc szum informacyjny. #konowalposting #lekarz100k #afera #heheszki #lekarz #poltyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour 21.06.2026, 19:04:20
  • 3
#ukraina #rosja #wojna #polityka
saviour - #ukraina #rosja #wojna #polityka

źródło: HLV4AmlWwAAP5Tb

Pobierz

z ręką na sercu, kogo uważacie za bardziej zaczadzoną i radykalną sektę?

  • Moherowe berety 36.5% (27)
  • Silni Razem 63.5% (47)

Oddanych głosów: 74

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
21.06.2026, 19:11:30 via Wykop
  • 0
Ja już straciłem wątek i nie wiem, kto teraz przeciwko czemu protestuje oddając ordery.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 19:17:49 via Wykop
  • 2
@saviour: @M4rcinS oddał order z 2008 roku xD gratuluję inteligencji
  • Odpowiedz
saviour
saviour 20.06.2026, 22:34:53
  • 18
uwielbiam wchodzić na reddit na posty afer polsko-ukraińskich, tam zawsze ktoś ma flair Poland albo przedstawia się jako *my* i sra na Polskę, rzuca typowe buzzwordy z ukraińskiej historiografii, a jak wchodzę na jego profil to ma za każdym razem ukryty xD #ukraina #rosja #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
dwa-bulki-kielbasa
20.06.2026, 22:38:03 via Wykop
  • 29
@saviour: to samo na wykopie. pelno ukrainskich trolli dla ktorych zydowski komik to co najmniej jak jezus a ukraina to chrystus narodów XD takiej odklejki i spusczania sie nad upadlinskim tworem nie ma nigdzie indziej w PL internecie jak tu
  • Odpowiedz
kowalzmetina
kowalzmetina
20.06.2026, 22:39:08 via Wykop
  • 6
@saviour: Na wykopie takich szczurów też pełno. Nawet swoje porzekadła przytaczają;)
kowalzmetina - @saviour: Na wykopie takich szczurów też pełno. Nawet swoje porzekadła...

źródło: 920d85973986fb26d873eaa1abc6703d1081cd117bdd8310c0fe8b726ce1c141

Pobierz
  • Odpowiedz
saviour
saviour 20.06.2026, 16:24:34
  • 1
super ma #ukraina tam od prawa do lewa; prezydent zełeński ma racje, bronić za wszelką cenę. Niestety, u nas liberałowie to jakby Hitler zmartwychwstał to by to sobie jakoś zracjonalizowali że jest git i w sumie spoko gościu bo jest przeciw Rosji xD kiedyś się dziwiłem tzw. tankies, że uważają że od liberalizmu do nazizmu jedynie krok, ale to co się o--------a i to z jaką łatwością są w stanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
20.06.2026, 17:16:03 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: podejrzewam że zrobili to na prośbe donalda żeby oszczędził mu podpisywania kontrasygnaty, a co za tym idzie olbrzymiej afery z ukraińcami i silniczkami.
  • Odpowiedz
saviour
saviour 20.06.2026, 16:35:57
  • 7
ukraińskie boty są wśród nas. Ukraińcy przez lata budowali z olbrzymich pieniędzy ten soft power. Którym mogą kręcić korbą w narodach. Nikt o tym nie mówi bo wszyscy zostali zmanipulowani do tropienia ruskich onuc.
#ukraina #rosja #wojna #polityka
saviour - ukraińskie boty są wśród nas. Ukraińcy przez lata budowali z olbrzymich pie...

źródło: HLP3yvgWUAABwyN

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saviour
saviour
Autor
20.06.2026, 16:41:04 via Wykop
  • 3
@tomasz-kalucki: res futura to taka organizacja co bada ruch w internecie, ten konkretnie jest z zachowania internautów na decyzje Nawrockiego w sprawie odebrania orderu Zełenskiemu (czy popierają czy są przeciw) https://x.com/Polityka_wSieci/status/2068267161475285009
https://ordernawrockizelenski200626.netlify.app/
saviour - @tomasz-kalucki: res futura to taka organizacja co bada ruch w internecie, ...
  • Odpowiedz
saviour
saviour
Autor
20.06.2026, 16:46:38 via Wykop
  • 3
@tomasz-kalucki: czasami były tam jakieś kontrowersje ale wydaje mi się to obiektywne bo np. pokazywali też jak internet j---ł Stanowskiego za tą głupotę z tą urzędniczką.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia