Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #redpill. Podobno mroczna triada pomaga w podrywaniu dziewczyn. Skoro "bee yourself" nic nie daje to spoko, mogę się zmienić na gorsze... ale nie wiem jak. Jakieś rady jak mógłbym ulepszyć swoje #narcyzm #makiawelizm i #psychopatia? Albo przynajmniej jak to lepiej sygnalizować? Z tych trzech makiawelizm jest moją najmocniejszą stroną, ale jestem tak samowystarczalny że nie mam czego chcieć od drugiej osoby tak na co dzień. Teraz mam tak dobrze że jedyne co mi zostało to spłodzić potomstwo i zapewnić mu matkę (surykatka odpada) a przed są dodatkowe kroki w których musiałbym tą triadę okazać. Pod względem psychopatii to jestem w stanie znosić ból innych (przydaje się to dentyście) lecz nie widzę powodu by zadawać go innym. Narcyzm wydaje się nie mieć ograniczenia w postaci chcenia czegoś, ale nie wiem jak okazywać takie napompowane ego. Jakieś rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa8af0d21b3d6000aa89c50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: No moja rada jest taka że po pierwsze to coś ci się pomyliło i laski nie lecą na oczywistych psychopatów, za to bycie psychopata daje narzędzia do manipulacji ludźmi. No a druga moja rada jest taka żebyś przestał #!$%@? takie farmazony xP
  • Odpowiedz
OP: @TestoDepot Nad tym też pracuję, chociaż jeszcze trochę kilo muszę zgubić. Ale jak miałem lepszy brzuch to nie było lepiej ze sprawami sercowymi.

@helga-von-klusken Nieco mniej niż 30. I już się czuję jak idiota. Wiercę te zęby, pieniądze są z tego niezłe, ale co z tego jak wracam do pustej chałupy. Mogłem zostać pijakiem, wyrywać karyny na dyskotece i z którąś zrobić kilka pięćsetplusów... Uznałem że muszę się zmienić. Jeśli tacy ludzie mają powodzenie i nie wpadają we friendzony, to nie będę się upierał że mam być aniołkiem jak miałem wpojone za dzieciaka.

@kamikazee Ale tak jest. Tylko te potrzeby są zaspokojone poza
  • Odpowiedz
OP: @Walkiria81 Nie gadam tak z kobietami. W sumie to trochę jest strumień świadomości, dlatego też piszę z anonimowego. Piszę pod wpływem emocji więc tak wychodzi.

@Nekai Jak wcześniej pisałem, łatwo wpadam w friendzony. Więc przypuszczam że coś musi być fundamentalnie nie tak z moją osobowością, więc chciałbym ją rozebrać na kawałki i złożyć tak, żeby nie mieć złamanego serca raz za razem. A kiedy ja dostaję kosza, a
  • Odpowiedz