Wpis z mikrobloga

wlaśnie zostałem zdiagnozowany przez #psychoterapia że oprócz narcyzmu cienkoskórnego przejawiam jeszcze zaburzenia osobowości typu borderline, jak u #alternatywka ( ͡° ͜ʖ ͡°) no troche się załamałem, bo się tego nie spodziewałem, myslalem blednie ze to raczej jest spotykane u kobiet, ale troche czytam na ten temat, ja by jakis inny miras chcial sie podzielic doswiadczeniami swojej wewnętrznej walki to niech śmiało pisze na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i zachecam do uczeszczania na terapie wszystkich #depresja #narcyzm #borderline
NPDVulnerabletypeborderline28 - wlaśnie zostałem zdiagnozowany przez #psychoterapia ż...

źródło: comment_z7LVRCMnt14Khmeo86vetSk9MlKrA3L8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: jak oni to diagnozuja? robiłeś jakiś test czy poszedłes na rozmowę i z niej te wnioski? zawsze mnie to zastanawiało bo teoretycznie można pójść i gadać jakieś głupoty i ciekawe co oni wtedy czy ogarną że robisz sobie jaja czy to też może jakaś choroba gdzie się czegoś wypierasz
  • Odpowiedz
Witam braci borderów () Ja dodatkowo mam depresję oraz OCD. Na terapię chodziłem przez pół roku, potem sobie odpuściłem. Następnie miałem kryzys w życiu i wróciłem na terapię (oraz zacząłem chodzić do psychiatry), teraz znów jakby lepiej więc znów po ponad pół roku ustaliłem z terapeuta, że dopóki będzie stabilnie to robimy przerwę xd Ale proszki wciąż łykam.
  • Odpowiedz
@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: mi było szkoda kasy, a stałem i tak ze wszystkim w miejscu. Bo doszliśmy do punktu, gdzie już w sumie na terapii nie wiedziałem o czym mówić. I w kółko było, że powinienem zerwać całkowicie kontakt z byłą, bo ja sam wiem, że powinienem, ale i tak nie potrafię tego zrobić :/ Bo to jest mój największy problem z którym sobie nie radzę. A od ponad pół roku nie próbowałem
  • Odpowiedz
@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: Jakoś nie chce mi się iść na NFZ, bo nie chce mi się od początku wszystkiego opowiadać (długo trwało zanim dostałem diagnozę) oraz jakoś nie wiem czy na NFZ traktują ludzi tak samo jak odpłatnie czy bardziej na odwal :P I mój terapeuta współpracuje z moją psychiatrą, więc jakbym wracał to do niego, ale nie czuję takiej potrzeby. Bo finansowo to dość dobrze stoję, bo mam dobrą pracę, jestem programistą
  • Odpowiedz