Wpis z mikrobloga

@Lettow-Vorbeck Twarde pierniki to akurat nazwa własna klubu. Klub nie ma sponsora tytularnego jak większość klubów teraz. Po wycofaniu się KSC że sponsorowania sytuacja klubu nie jest najlepsza. Znalazło się wiele podmiotów z Torunia i okolic ale kwoty niewielkie. Przez to skład raczej wąski i skazywany na początku sezonu na porażkę. Ale na razie na plus nowy trener i Amerykanie przez co jest górna połowa tabeli. Odwrotnie niż w Lublinie gdzie jest
@kris_me: Dokładnie tak jak mówisz, do tego lojalnością wykazali się Aron Cel i Bartosz Diduszko, którzy zostali w klubie pomimo problemów i zwłaszcza ten pierwszy to od lat wielka gwiazda ligi, robi kapitalną robotę. Klub z niewielkim budżetem, ale zbudowany z pomysłem i fajnie rozwija młodzież, trudno im nie kibicować.
Swoją drogą zawsze mnie rozwalają te nazwy klubów koszykarskich czy żużlowych, jak nie jakieś Twarde Pierniki Toruń czy Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, to ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz czy Moje Bermudy Stal Gorzów (a pewnie takich przykładów jest dużo, dużo więcej) xD


@Lettow-Vorbeck: Co powiesz na Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)