Znajdę gdzieś stacjonarnie w Lublinie jakieś gadżety, czapki, koszulki Motoru Lublin, ale żużlowego?

Musi być na dzisiaj, bo to na prezent!

Najlepiej w jakiejś galerii albo sklepiku, otwartym po 18 i nie tylko w dniu meczu, jak ten przy stadionie :)

#lublin #zuzel #motorlublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już można powiedzieć, że to historyczna wersja Trollino 12 oznaczona literką S. Tych trolejbusów nie spotkamy w Lublinie - większą część odsprzedano w tamtym roku do Winnicy na Ukrainę a parę sztuk do Tych. Pomimo braku klimy lubiłem siedzieć w nich z tyłu, bo to ta wersja w której dwa tylne siedzenia były umiejscowione bokiem do kierunku jazdy.

ps. Tak, niedługo wrzucę do warsztatu :) Siadam też do wersji 12MB - która
Pituch - Już można powiedzieć, że to historyczna wersja Trollino 12 oznaczona literką...

źródło: snapshot1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cześć Mirki z #lublin
krótka piłka, co uważacie?

czy jesteś za tym żeby na zalewie zemborzyckim:

  • można hałasować motorówkami i skuterami 57.6% (53)
  • nie można hałasować motorówkami i skuterami 42.4% (39)

Oddanych głosów: 92

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@onomatopeja_: @lukiboys a czy ja coś sugeruje że mi przeszkadza? Ostatnio sobie spacerowałem i widziałem jak ludzie z brzegu k------i na gości którzy pływają w koło i hałasują tymi skuterami to pomyślałem że zapytam Mireczków jak się na to zapatrują- jak widać jest pół na pół więc komuś tam przeszkadza.
  • Odpowiedz
#lublin dzisiaj jest pierwsza 30tka w tym roku w lublinie. 16.07 pierwszy raz temperatura w 2023r osiągnęła 30 stopni. Jest to trochę ewenement, bo np w czerwcu nie było 30 stopni ani razu, a poprzednio taka sytuacja miała miejsce w 2014r. Tak samo sam lipiec że dopiero w połowie pierwsza 30.
W tym roku łaskawie, ale lipiec będzie raczej cieplejszy niż zeszło roczny mimo niższych maks temperatur. Rok temu było
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Karier: ja siedze w domu i się nie ruszam, ale 29.2*C już mam w środku. ale wentylator chodzi i jest znośnie.
Dobrze że taki upał wypadł w niedziele, a nie na tygodniu w pracy. Jutro ma być poniżej 30.
  • Odpowiedz
@gharman: A wykopki tak piszą żeby zamiast do Warszawy czy Krakowa to przenieść się do Lublina bo tu taniej xd I właśnie widzimy na obrazku jak tu tanio. Jeszcze sprawdź sobie lubelskie zarobki xd
  • Odpowiedz
@Vadzior: czy ty serio nie widzisz, że na zdjęciu to nie żadna kanapka tylko zwykły croissant z nadzieniem? bo już od dawna bronisz tych powalonych cen i biednych restauratorów do tego stopnia, że czasem przypomina to aż prowo
  • Odpowiedz
@Pituch: Szczury przestworzy powinno się tępić i strzelać do nich częściej niż do dzików. Tylko później na kompost.
  • Odpowiedz