Wszystko
Najnowsze
Archiwum

picasssss1
- 0
Ale dyskoteka, chyba co jebnie #lublin
Ktoś poleciłby jakiegoś dobrego lekarza orzecznika prawa jazdy?
#lublin
#lublin
Wykop czytam długo pewnie już z 10 lat, obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.
Jestem szczerze mówiąc przerażony tym co dzieje się w Polsce.
Patrząc na statystyki migracyjne zawarte na stronie migracje.gov.pl do województwa Lubelskiego sprowadzono prawie 4 tysiące imigrantów/studentów z państw afrykańskich (głownie Zimbabwe i Nigeria). Ten proceder ma miejsce na wszystkich uczelniach prywatnych oraz publicznych. Podobne procesy zachodzą w innych miejscach w Polsce
Jestem szczerze mówiąc przerażony tym co dzieje się w Polsce.
Patrząc na statystyki migracyjne zawarte na stronie migracje.gov.pl do województwa Lubelskiego sprowadzono prawie 4 tysiące imigrantów/studentów z państw afrykańskich (głownie Zimbabwe i Nigeria). Ten proceder ma miejsce na wszystkich uczelniach prywatnych oraz publicznych. Podobne procesy zachodzą w innych miejscach w Polsce
ludzie pokoleniami budowali ten kraj
@zatroskany_wykopek: szczególnie Wrocław i Szczecin budowały pokolenia Polaków. Zanim zaczniesz deportować tych biednych studentów z afryki to poproś członków bliższej i dalszej rodziny żeby wrócili z emigracji, bo tam zapewne też nie są mile widzianym elementem obcym
konto usunięte via Wykop
- 68
obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.
@zatroskany_wykopek: Co my byśmy bez twoich przemyśleń zrobili!
Podobnie jak wielu moich znajomych chcę żyć w mojej ojczyźnie bez elementów kulturowych oraz etnicznych sprowadzanych z krajów trzeciego świata.
@zatroskany_wykopek: A niektórzy pewnie by chcieli żyć w Polsce bez ciebie i tobie podobnych. Trudno, musimy się jakoś dogadać
665
Kolejny p-----l na radarze, media milczą, bo to nie ksiądz tylko muzyk.

Jan Ku... sami sobie znajdźcie na stronie, bo go widać. Afera rozkręca się u Zielke na twiterku.
z- 143
- #
- #
- #
9
Zamek w Lublinie: bogata historia jednego z symboli miasta

Zamek w Lublinie należy do największych symboli architektonicznych i historycznych Koziego Grodu. Losy tego miejsca są bardzo zawiłe. Obecnie mieści się w nim muzeum, ale jeszcze w połowie poprzedniego stulecia pełniło ono funkcję więzienia.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ma ktoś może taką obudowę na sprzedaż północ lubelskiego?
#komputery #informatyka #bialapodlaska #lubelskie #lublin
#komputery #informatyka #bialapodlaska #lubelskie #lublin
źródło: 8161160_1
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#lublin #fotowoltaika
Szukam dwóch osób które chciały by postawić konstrukcję do fotowoltaiki na gruncie, z montażem paneli 4x2 415w. Materiały moje lub wykonawców, do dogadania. Podłączenie elektryczne i całą resztę zrobię sam. Bez bednarek lub szpilek.
Szukam dwóch osób które chciały by postawić konstrukcję do fotowoltaiki na gruncie, z montażem paneli 4x2 415w. Materiały moje lub wykonawców, do dogadania. Podłączenie elektryczne i całą resztę zrobię sam. Bez bednarek lub szpilek.
- 3
Na miejscu kierowcy to bym nagrodę przeznaczył na mandat. Współczuje, ale z drugiej strony pięknie zastawiony chodnik dla pieszych.
#prawojazdy #lublin
#prawojazdy #lublin
źródło: screen123
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@picasssss1 ale ten kurnik ma miejsca. Pod ziemia
źródło: temp_file7767555498287416603
Pobierz@Nokimochishii: w jakim humorze dzisiaj Gonzalo, z-----e komuś?
- 2
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@Sowa12345: xD
- 5
@Pituch: trajtki fajne
konto usunięte via Wykop
- 0
@Pituch: Autobusy na szelkach.
10
Lubelskie trolejbusy mają już 70 lat! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
![Lubelskie trolejbusy mają już 70 lat! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/fa58f329691454f2c11b6fcf3e7ff20102acbe4529ecee85c8524aa8e9175749,w220h142.jpg)
Lubelskie trolejbusy świętują okrągły jubileusz. 70 lat temu na ulice stolicy regionu wyjechał pierwszy pojazd "na szelkach" - dziś są symbolem miasta.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 7
A wiecie, że dzisiaj 70 rocznica uruchomienia pierwszej linii trolejbusowej w Lublinie?
A Trollino 12S już na testach w grze.
#lublin #citiesskylines
A Trollino 12S już na testach w grze.
#lublin #citiesskylines
źródło: 356914368_1425131861737966_9030626296057952175_n
PobierzJakie miasto wybralibyście w #polska według poniższych kryteriów do mieszkania? Poniżej same kryteria, ciut dalej wyjaśnienie genezy pytania
* Rynek pracy nie jest ważny - praca zdalna
* Raczej klimatyczne i ciekawsze niż syf pokroju default city (warszafka)
* Dużo zieleni
* Sporo obiektów sportowych: baseny, ścieżki rowerowe, ścianki wspinaczkowe itd. itp.
* Rynek pracy nie jest ważny - praca zdalna
* Raczej klimatyczne i ciekawsze niż syf pokroju default city (warszafka)
* Dużo zieleni
* Sporo obiektów sportowych: baseny, ścieżki rowerowe, ścianki wspinaczkowe itd. itp.
@Zoriuszka: ludzie piszą wyżej o Łodzi, nie wiem co jest z nimi nie tak xD przecież to miasto to skrzyżowanie Lubartowskiej z Tatarami, masakra jakaś w porównaniu do Lublina
Toruń o niebo lepiej niż jakiś Śląsk zaczadzony
Zobacz sobie Rzeszów, blisko gór, bardzo zielony
Toruń o niebo lepiej niż jakiś Śląsk zaczadzony
Zobacz sobie Rzeszów, blisko gór, bardzo zielony
@Zoriuszka wpisujcie miasta!
Lublin [ ` ]
A tak poważnie to może Lubin, żeby namieszać wszystkim znajomym i rodzinie w głowie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lublin [ ` ]
A tak poważnie to może Lubin, żeby namieszać wszystkim znajomym i rodzinie w głowie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
szukam dobrego dermatologa w #lublin który przyjmuje na NFZ. pomocy mirki i mirabelki
@Przecietny_zjadacz_bobu moge polecic super dermatologa ale w Zamosciu, dr. Głąb, przyjmuje tylko na nfz, pomógł mojemu bratu z dekade temu przy trądziku młodzieńczym, dwa lata temu wyleczył mi również poważny trądzik (juz nie młodzieńczy hehe). Może troche dalej ale jeździ sie co ok 3 miesiace wiec to nie jest taki wielki problem podjechac, a mysle, że warto
#lublin kupię gdzieś u nas na miejscu szczypki?
@januszekkk: Szukaj w Lewiatanie, u mnie na wsi są.
@januszekkk: nie jedz tego syfu























http://www.badaniakierowcowlublin.pl/
Załatwione w ciągu godziny od telefonu :P