Wykop czytam długo pewnie już z 10 lat, obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.
Jestem szczerze mówiąc przerażony tym co dzieje się w Polsce.

Patrząc na statystyki migracyjne zawarte na stronie migracje.gov.pl do województwa Lubelskiego sprowadzono prawie 4 tysiące imigrantów/studentów z państw afrykańskich (głownie Zimbabwe i Nigeria). Ten proceder ma miejsce na wszystkich uczelniach prywatnych oraz publicznych. Podobne procesy zachodzą w innych miejscach w Polsce
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzie pokoleniami budowali ten kraj


@zatroskany_wykopek: szczególnie Wrocław i Szczecin budowały pokolenia Polaków. Zanim zaczniesz deportować tych biednych studentów z afryki to poproś członków bliższej i dalszej rodziny żeby wrócili z emigracji, bo tam zapewne też nie są mile widzianym elementem obcym
  • Odpowiedz
obecnie zdecydowałem się założyć konto i podzielić się moimi przemyśleniami na temat migracji.


@zatroskany_wykopek: Co my byśmy bez twoich przemyśleń zrobili!

Podobnie jak wielu moich znajomych chcę żyć w mojej ojczyźnie bez elementów kulturowych oraz etnicznych sprowadzanych z krajów trzeciego świata.


@zatroskany_wykopek: A niektórzy pewnie by chcieli żyć w Polsce bez ciebie i tobie podobnych. Trudno, musimy się jakoś dogadać
  • Odpowiedz
#lublin #fotowoltaika

Szukam dwóch osób które chciały by postawić konstrukcję do fotowoltaiki na gruncie, z montażem paneli 4x2 415w. Materiały moje lub wykonawców, do dogadania. Podłączenie elektryczne i całą resztę zrobię sam. Bez bednarek lub szpilek.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy ktoś się orientuje czy w tym roku będzie w Lublinie Marsz Równości i jeśli tak to kiedy (albo kiedy zostanie ogłoszona data)?

Na oficjalnych stronach zero info

#pytanie #lgbt #lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie miasto wybralibyście w #polska według poniższych kryteriów do mieszkania? Poniżej same kryteria, ciut dalej wyjaśnienie genezy pytania

* Rynek pracy nie jest ważny - praca zdalna
* Raczej klimatyczne i ciekawsze niż syf pokroju default city (warszafka)
* Dużo zieleni
* Sporo obiektów sportowych: baseny, ścieżki rowerowe, ścianki wspinaczkowe itd. itp.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoriuszka: ludzie piszą wyżej o Łodzi, nie wiem co jest z nimi nie tak xD przecież to miasto to skrzyżowanie Lubartowskiej z Tatarami, masakra jakaś w porównaniu do Lublina
Toruń o niebo lepiej niż jakiś Śląsk zaczadzony
Zobacz sobie Rzeszów, blisko gór, bardzo zielony
  • Odpowiedz
@Przecietny_zjadacz_bobu moge polecic super dermatologa ale w Zamosciu, dr. Głąb, przyjmuje tylko na nfz, pomógł mojemu bratu z dekade temu przy trądziku młodzieńczym, dwa lata temu wyleczył mi również poważny trądzik (juz nie młodzieńczy hehe). Może troche dalej ale jeździ sie co ok 3 miesiace wiec to nie jest taki wielki problem podjechac, a mysle, że warto
  • Odpowiedz