Z ostatniej chwili: 11 kwietnia 2019, Bystra, ul. Fałata, godz. 2.20 - Co najmniej trzy różne punkty zostały okradzione minionej nocy na terenie powiatu żywieckiego. Skradziono dwadzieścia pięć butli z gazem. Sprawcy uciekali dostawczym mercedesem, później pieszo. Zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu w lesie, w Bystrej. - Kierujący pojazdem, podczas ucieczki, łamał wiele przepisów ruchu drogowego, wielokrotnie przekraczał dopuszczalną prędkość, narażał na niebezpieczeństwo innych użytkowników dróg publicznych. Należy podkreślić, że na pace
grishko - Z ostatniej chwili: 11 kwietnia 2019, Bystra, ul. Fałata, godz. 2.20 - Co n...

źródło: comment_XMUKG0wrjWwOPOD0ADagPai6Eh0mdCbZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fix: tak jest nawet, tylko polskie sosenki som senkate i wady się wycina albo daje na gorsze klasy, które nie są tak ładnie obrobione bo po co
  • Odpowiedz
@pasio_13: ewentualnie warsztat gotowania na ognisku. Nie jakieś kiełbasy, tylko jajecznica w pomarańczy, tosty z serem, rybki na kamieniu, ciasto na pizze, herbata z pokrzywy, sok z brzozy itd :)
  • Odpowiedz
Miraski, co na kleszcze i dlaczego PERMETRYNA?! #kleszcze #owady #las #przyroda #pytanie #entomologia #biologia
I jak to stosować i gdzie kupić?!
Słyszałem że stężenie od 0.05 do 0.1% ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś zestawu do impregnacji a kurcze lecę w krzaczki niedługo. Ktoś coś może wie na ten temat? Czy taka PERMETRYNA do oprysków się nadaje?
krulwypoku_IgB6 - Miraski, co na kleszcze i dlaczego PERMETRYNA?! #kleszcze #owady #l...

źródło: comment_dSM9JlorBnC6O4FMi7jwsrfEdDAFWXAl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: ja destylowałem, ale to było na "zapałkę" a później z termometrem ale on miał postać termometru kotłowego. Taki zwykły z rtęcią w środku, w metalowej obudowie i zakresie do 200 stopni Celsjusza.
  • Odpowiedz
@boroniowy A może to jakoś kretyn sąsiad chce narobić problemu? Opinie łatwo zniszczyć, gorzej odbudować.. A w takich przypadkach powinno się wyjaśnić wszystko, były już przypadki kradzieży śmieci i wyrzucania specjalnie do lasu.
  • Odpowiedz
Siema, poszukuje roweru MTB do 3,5k. Nie znam się na tym zupełnie, nigdy nie jeździłem, chciałem po prostu ze znajomym pojeździć sobie po lesie, ewentualnie pozjezdzac z małych górek. #rower #mtb #las #gory
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach