Wszystko
Najnowsze
Archiwum
581
DHL - tygodniowe leżakowanie paczki w parcelshopie i najgorsza obsługa klienta

W dniu 17.02 wygenerowałem etykietę i opłaciłem usługę dla paczki pobraniowej z przedmiotami sprzedanymi poprzez allegro, a następnego dnia nadałem przesyłkę w jednym z łódzkich parcelshop'ów. Tydzień później otrzymałem negatywny komentarz na allegro, nazywający mnie oszustem i oskarżający o...
z- 100
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mordercastulejarzy: a to u mnie Fedex to jest daleko na końcu.... prawda jest taka, że wiele zależy od konkretnego kuriera - są tacy, że odbiór paczek po prostu działa bo tak im jak i odbiorcy zależy by swoje szybko zrobić i nie mają np. problemu w tym, żeby wysłać info kiedy będą czy umożliwić dogadanie się i i odbiór paczki gdzieś po drodze np. do pracy a inni wolą jeździć
- 0
@IKEApl: To opłacalne z kurierem, niż jechać 100 km do Katowic :D
Zróbcie punkt odbioru w Bielsku-Białej :)
Zróbcie punkt odbioru w Bielsku-Białej :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NocKruka: może jakaś centrala pocztexu czy coś, może jakiś oddział terenowy,tam poszukaj, w każdym razie powodzenia
- 0
Inpost :
PRZYGOTOWANA PRZEZ NADAWCĘ. godz 13:35.
Kurier już dzisiaj nie odbierze paczki do wysyłki? Dojdzie we wtorek ? :/
#kiciochpyta #kurier #pocztapolska
PRZYGOTOWANA PRZEZ NADAWCĘ. godz 13:35.
Kurier już dzisiaj nie odbierze paczki do wysyłki? Dojdzie we wtorek ? :/
#kiciochpyta #kurier #pocztapolska
@ActiZ: Nie wiem, jak ja zamawiam do domu, przychodzi do domu. Nigdy nie miałem jakichś większych cyrków z InPostem.
- 0
@ActiZ:
Kontaktuj się ze sprzedawcą, może coś p------i. Ewentualnie ich firma jest traktowana przez InPost jako paczkomat (umowa indywidualna, dużo wysyłają) i dlatego dostałeś taką wiadomość.
Kontaktuj się ze sprzedawcą, może coś p------i. Ewentualnie ich firma jest traktowana przez InPost jako paczkomat (umowa indywidualna, dużo wysyłają) i dlatego dostałeś taką wiadomość.
- 3
Brawo #inpost #paczkomaty, trzy dni to za mało na doręczenie. To by było na tyle w temacie bezbłędnego, cudownego InPostu. Co najśmieszniejsze paczka dalej jest na czas, a infolinia twierdzi, że nie mają wpływu na pracę oddziałów.
Ehhhh że też się to cholerne żólłe dziadostwo rozpanoszyło na allegro... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kurier #zalesie #allegro #zakupywinternecie
Ehhhh że też się to cholerne żólłe dziadostwo rozpanoszyło na allegro... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kurier #zalesie #allegro #zakupywinternecie
źródło: comment_9fTX1W9ia97xN0jBcRbfF9ffZYfe8XOc.jpg
Pobierz@piker: odebrałeś paczke paczkomatowa w oddziale?
- 0
@kom3ntator: Dokładnie tak. Oczywiście nie byli do końca chętni (choć dziewczyny w punkcie były miłe i uśmiechnięte), no ale była gdzieś na wierzchu to wydali. No a tak to by poszła do ponownego doręczenia w poniedziałek. Co ciekawe, padła też propozycja, że jak nie będą mieli znowu miejsca to doręczą mi pod adres ale dali radę znaleźć na szczęście.
Czy komus poczta polska zgubila paczke?Co w takiej sytuacji zrobic i co dostane jesli paczka byla ubezpieczona?
#pocztapolska
#kurier
#pytanie
#pocztapolska
#kurier
#pytanie
@BolekLolek3:
Składasz reklamację i żądasz stosownego odszkodowania. Nie musisz udowadniać co było w przesyłce, ani jaką miało wartość.
To co wyżej napisał TelsaX cię nie dotyczy (tam jest jakbyś miał ubezpieczenie).
Kwotę warto podać większe, i tak nie dadzą więcej niż kwota podana jako wartość, plus koszty nadania. Odszkodowanie wypłaca w całości Poczta Polska.
Przy ubezpieczeniu musiałbyś z kolei udowodnić wartość poniesionej szkody. Ubezpieczenie jest na wartość odtworzeniową, a nie
Składasz reklamację i żądasz stosownego odszkodowania. Nie musisz udowadniać co było w przesyłce, ani jaką miało wartość.
To co wyżej napisał TelsaX cię nie dotyczy (tam jest jakbyś miał ubezpieczenie).
Kwotę warto podać większe, i tak nie dadzą więcej niż kwota podana jako wartość, plus koszty nadania. Odszkodowanie wypłaca w całości Poczta Polska.
Przy ubezpieczeniu musiałbyś z kolei udowodnić wartość poniesionej szkody. Ubezpieczenie jest na wartość odtworzeniową, a nie
- 0
@pcela: czyli moge spac spokojnie, dzieki
konto usunięte via Android
- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rafalek_marynarz: przenieś się na ubera ziomeczku, z taką twarzą masz gwarantowane dodatkowe atrakcje. Uwierz mi, że pijane dziewczynki są bardzo otwarte na propozycje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
OMG poważnie środki z pobrania w Paczkomaty otrzymuje się po 10 dniach? :O Nadane przez Sendit.
EDIT: Niby do 10 dni ale coś czuję że pewnie z połowę tego terminu wykorzystują. Jak to wyglądało u was w praktyce?
#inpost | #paczkomaty | #sendit | #kurier | #kurierzy
EDIT: Niby do 10 dni ale coś czuję że pewnie z połowę tego terminu wykorzystują. Jak to wyglądało u was w praktyce?
#inpost | #paczkomaty | #sendit | #kurier | #kurierzy
- 0
- 0
@jmuhha: Sam.
Kilka dni temu zamówiłem paczkę z h&m, opłaciłem online, dzisiaj wpada kurier i mi mówi, że za pobraniem i mam mu dać 92 zł. No to ja, że go p------o, bo paczka nie jest za pobraniem i coś jest nie tak. Okazało się, że na etykiecie było moje nazwisko i mój adres, ale kod kreskowy po zeskanowaniu odpowiadał zupełnie innej paczce i innemu adresowi. Co najlepsze to była prawdopodobnie moja paczka, ale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dobrze-zbudowany-grubas ja w ogóle przestałem korzystać, tylko paczkomaty albo odbiory w punkcie.
@KwasneJablko jak c...De to dhl jak r...De lub l....de to poczta Polska
- 1
- 0
W międzyczasie paczka DHL zamówiona wczoraj już w doręczeniu
konto usunięte via Android
- 51
- 2
@KozakCzerwony: trochę żenada. Coś na poziomie Grażyna core
konto usunięte via Android
- 0
- 3
@Kamil32123: furgonetka.pl
- 2
@Osobnik dzięki
- 1
Miała mi dzisiaj przyjść paczka kurierem inpost płatność przy odbiorze. Nie było mnie w domu akurat, kurier nie zostawił awizo, na śledzeniu paczki przez internet nie mam żadnych informacji. Mam czekać jeszcze jutro np? Dzwonił też do mnie ale nie odebrałem XD #kurier #inpost #kiciochpyta
@mreczek: Złota porada na przyszlosc, badz w domu i odbieraj



























źródło: comment_qtrENWxaKxEpdHHEMI1m5qRFh3IUKQTY.jpg
Pobierz