Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Banko-paczkomaty od InPostu i Planet Cash uruchomione

Maszyny będące połączeniem bankomatu i paczkomatu uruchomiły wspólnie firma InPost wraz z siecią bankomatów i wpłatomatów Planet Cash. Partnerem jest również producent bankomatów z USA, korporacja NCR. Na początek wspólnej działalności oddano do użytku 30 takich urządzeń.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
@calkowitybrakrozumu: jeżdżę, u nas praktycznie wszyscy mają, jedynie nowi nie mają ewentualnie jak się zepsuje i idzie na serwis to też się w tedy nie ma do nie dają zastępczego
@dom3: A tez musicie płacić za nie ?
524
Huawei ma kłopoty z firmą kurierską FedEx

FedEx dwie przesyłki kurierskie należące do Huawei zamiast na adresy w Chinach przekazał do USA. Huawei zdaje się nie wierzyć w przypadek.
z- 50
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dobrzecisiewydaje: Jedną
- 0
@LubieDlugoSpac: 1 opona?
Kurierzy jakos tak głupio cenniki poustalali, ze opony wychodzą bardzo drogo.
Ale jak chcesz mocno przycebulić, to jest sposób. Tylko musisz znaleźć duzy karton.
PAkujesz opone w karton (tak,z eby paczka była kwadratowa a nie okrągła), i korzystajac ze strony sendit.pl i wybierajac opcje kurier 48 wyslesz ja za 12,29 brutto. TAniej juz sie nie
Kurierzy jakos tak głupio cenniki poustalali, ze opony wychodzą bardzo drogo.
Ale jak chcesz mocno przycebulić, to jest sposób. Tylko musisz znaleźć duzy karton.
PAkujesz opone w karton (tak,z eby paczka była kwadratowa a nie okrągła), i korzystajac ze strony sendit.pl i wybierajac opcje kurier 48 wyslesz ja za 12,29 brutto. TAniej juz sie nie
- 0
@nunu85: No człowieniu, krata browca dla Ciebie!
Kurier #dpd jest w stanie dostarczyć paczkę na Poste Restante #pocztapolska?
#pytanie #kurier #kurierzy
#pytanie #kurier #kurierzy
@al_cohones
Dpd ma swoje punkty w których można nadać lub odebrać przesyłkę tzw punkty pickup.
https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup
Dpd ma swoje punkty w których można nadać lub odebrać przesyłkę tzw punkty pickup.
https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup
@al_cohones:
Kurier DPD napewno nie, ale czy DPD przez wymianę miedzyoperatorską to nie wiem.
Kurier DPD napewno nie, ale czy DPD przez wymianę miedzyoperatorską to nie wiem.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BySpeedy: jak to sprawdzic?
7
Kurier nie musi dzwonić, wydawać reszty, dźwigać ciężarów...

Kurier ma rozmaite prawa i obowiązki, jednak wielu odbiorców przesyłek ich po prostu nie zna, wymagając dodatkowego.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Roztrzepaniec: wysłana dzisiaj, może być jutro.
- 1
@Slawek09: @pa1nstream: dziękuję
- 1
3 raz z rzędu ta sama sytuacja że kurier wrzuca awizo do skrzynki a nawet nie zadzwoni do dzwonka choć cały dzień byłem w domu(-‸ლ)
#pocztapolska #kurier
#pocztapolska #kurier
Mirki czym najtaniej idzie wysłać paczkę o wymiarach ok. 10 x 10 x 25 cm? Waga paczki znikoma, kwestia tylko wielkości.
#kiciochpyta #pytanie #kurier #paczkomaty #pocztapolska
#kiciochpyta #pytanie #kurier #paczkomaty #pocztapolska
@JakeKurtAcfino: paczkomat wyjdzie chyba podobnie cenowo, kurierzy przez brokerów też...
@JakeKurtAcfino: paczkomat 15zl @waciak: paczka w ruchu 7.50 tylko poczytaj wymiary
#kurier
Właśnie dostałem SMS że leci do mnie jakas przsyłka. Została nadana w Anglii a ja nie przypominam sobie abym coś zamawiał z Anglii.
Ostatnio trochę rzeczy zamawiałem było kilku różnych kurierow ale to już wszystko co zamawiałem.
Czy to jakiś nowy sposób na scam?
Właśnie dostałem SMS że leci do mnie jakas przsyłka. Została nadana w Anglii a ja nie przypominam sobie abym coś zamawiał z Anglii.
Ostatnio trochę rzeczy zamawiałem było kilku różnych kurierow ale to już wszystko co zamawiałem.
Czy to jakiś nowy sposób na scam?
@Niicooooo: tak
- 1
@nicnieporadzisz: skąd dane mają?
Czy majac status 'odebrane od klienta' (status wpadl okolo 10 rano) moge liczyc, ze jeszcze dzisiaj przesylka bedzie w paczkomacie?
Przesylka byla odebrana z Media Marktu, czy kurier jedzie prosto do paczkomatu czy wraca do jakiejs sortowni, potem znowu ja laduja i dopiero miejsce docelowe?
#inpost #kurier #kiciochpyta
Przesylka byla odebrana z Media Marktu, czy kurier jedzie prosto do paczkomatu czy wraca do jakiejs sortowni, potem znowu ja laduja i dopiero miejsce docelowe?
#inpost #kurier #kiciochpyta
Komentarz usunięty przez moderatora
@jezely_pan_pozwoly: Zdarza się jeszcze tego samego dnia. Po prostu kurier musi obsługiwać oba paczkomaty (nadawczy i odbiorczy), jechać w odpowiedniej kolejności i jeszcze się w tym połapać (co jest w zasadzie niemożliwe, nikt nie ogląda gdzie idzie odebrana paczka).
Nosz kurrr...
Jak zawsze to samo.
Wymyśliłem w środę rozwiązanie problemu w samochodzie i zamówiłem części od w sumie 4 sprzedawców na #allegro (nie było takiego, co miałby wszystko). Z racji, że mam #allegrosmart to wybrałem #paczkomaty. 3 z 4 sprzedawców ogarnęło się do 15 w czwartek z wysyłką, ostatni zamulił. Dostałem właśnie info, że 3 paczki są gotowe do odbioru, a numer 4 czeka jeszcze
Jak zawsze to samo.
Wymyśliłem w środę rozwiązanie problemu w samochodzie i zamówiłem części od w sumie 4 sprzedawców na #allegro (nie było takiego, co miałby wszystko). Z racji, że mam #allegrosmart to wybrałem #paczkomaty. 3 z 4 sprzedawców ogarnęło się do 15 w czwartek z wysyłką, ostatni zamulił. Dostałem właśnie info, że 3 paczki są gotowe do odbioru, a numer 4 czeka jeszcze























Znalazłem coś na olx ale ma wymiary ciut większe i niezbyt to wysłać kurierem, sam sprzedawca też tylko odbiór chce
#rower bo to na rower
#szczecin
#lodz
Komentarz usunięty przez autora