Jeździ ktoś Szczecin - Łódź busem albo czymś podobnym?
Znalazłem coś na olx ale ma wymiary ciut większe i niezbyt to wysłać kurierem, sam sprzedawca też tylko odbiór chce

#rower bo to na rower
#szczecin
#lodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś pomysł o co chodzi z #fedex #kurier ?
Byłem wczoraj to nawet nie przyjechał #fedexcwel a "Nieudana próba doręczenia"
Dzisiaj próbuje się dodzwonić do nich to po wysłuchaniu na jaki nr telefonu dzwonić(a dzwonię dobrze) mnie rozłącza.
Numeru do kuriera nie mam, on nie dzwoni..
#kurierzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieDlugoSpac: 1 opona?
Kurierzy jakos tak głupio cenniki poustalali, ze opony wychodzą bardzo drogo.

Ale jak chcesz mocno przycebulić, to jest sposób. Tylko musisz znaleźć duzy karton.
PAkujesz opone w karton (tak,z eby paczka była kwadratowa a nie okrągła), i korzystajac ze strony sendit.pl i wybierajac opcje kurier 48 wyslesz ja za 12,29 brutto. TAniej juz sie nie
  • Odpowiedz
3 raz z rzędu ta sama sytuacja że kurier wrzuca awizo do skrzynki a nawet nie zadzwoni do dzwonka choć cały dzień byłem w domu()

#pocztapolska #kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier
Właśnie dostałem SMS że leci do mnie jakas przsyłka. Została nadana w Anglii a ja nie przypominam sobie abym coś zamawiał z Anglii.
Ostatnio trochę rzeczy zamawiałem było kilku różnych kurierow ale to już wszystko co zamawiałem.
Czy to jakiś nowy sposób na scam?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy majac status 'odebrane od klienta' (status wpadl okolo 10 rano) moge liczyc, ze jeszcze dzisiaj przesylka bedzie w paczkomacie?

Przesylka byla odebrana z Media Marktu, czy kurier jedzie prosto do paczkomatu czy wraca do jakiejs sortowni, potem znowu ja laduja i dopiero miejsce docelowe?

#inpost #kurier #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezely_pan_pozwoly: Zdarza się jeszcze tego samego dnia. Po prostu kurier musi obsługiwać oba paczkomaty (nadawczy i odbiorczy), jechać w odpowiedniej kolejności i jeszcze się w tym połapać (co jest w zasadzie niemożliwe, nikt nie ogląda gdzie idzie odebrana paczka).
  • Odpowiedz
Nosz kurrr...
Jak zawsze to samo.
Wymyśliłem w środę rozwiązanie problemu w samochodzie i zamówiłem części od w sumie 4 sprzedawców na #allegro (nie było takiego, co miałby wszystko). Z racji, że mam #allegrosmart to wybrałem #paczkomaty. 3 z 4 sprzedawców ogarnęło się do 15 w czwartek z wysyłką, ostatni zamulił. Dostałem właśnie info, że 3 paczki są gotowe do odbioru, a numer 4 czeka jeszcze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach