Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pablito666: Ok. Tylko po pierwsze to zmiana systemu (po co to robić, koszta), które przerzuci ewentualnie więcej pracy na okienka (które i tak się obciążone). Dodatkowo to dużo więcej pracy chociażby takiej, że każdy list musiałby być POPRAWNIE opisany przez nadawce, a jeżeli nie przez nadawce to na jakimś dalszym etapie - bo duży % listów nie ma w ogóle danych w systemie.
Szczerze mówiąc ja widzę jeden poważny problem.
Szczerze mówiąc ja widzę jeden poważny problem.
@TeslaX:
Przy listach to tylko jak był z e-nadawcy. Przy nadawaniu bezpośrednio w placówce, bez wydrukowanej koperty lub etykiety nie ma takiej możliwości.
Przy listach to tylko jak był z e-nadawcy. Przy nadawaniu bezpośrednio w placówce, bez wydrukowanej koperty lub etykiety nie ma takiej możliwości.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Wasky: Dostales potwierdzenie nadania przesyłki? Bo ja też kiedyś tak miałem ale wtedy zawinił sprzedawca... Zawsze jak zamawiam przesyłkę InPost to paczka przychodzi w ciągu dwóch dni od nadania
- 0
@900m: Miałem. Jedna widzę że ma zwrot do nadawcy. Nadana w piątek tydzień temu. A druga z poniedziałku, utknęła w punkcie bo jest zamknięty do 26maja. A mieli parę dni temu przenieść do drugiego otwartego. Nic z nią nie robią i tak sobie tam leży.
Chodziło mi o #paczkawruchu nie dopisałem tego. Z inpostem nigdy nie miałem problemów.
Chodziło mi o #paczkawruchu nie dopisałem tego. Z inpostem nigdy nie miałem problemów.
9
Ford twierdzi, że kurierzy są zbędni. Wkrótce zastąpi ich robotami.

Jeszcze niedawno koncerny motoryzacyjne przekrzykiwały się między sobą w temacie autonomicznych samochodów. Teraz, Ford stawia na autonomicznych kurierów, którzy staną się nieodłączną częścią autonomicznych samochodów dostawczych.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Może od razu tak o 2:30 w nocy? Co się będziemy szczypać xD Oczywiście tel. nie odebrali na smsa też nie odpowiedzieli (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Jestem ciekawy jak to dalej się potoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spotkał się ktoś z takimi p---b*nymi godzinami dostaw? O.o
#oswiadczenie #kurier trochę #zalesie i #wtf
Spotkał się ktoś z takimi p---b*nymi godzinami dostaw? O.o
#oswiadczenie #kurier trochę #zalesie i #wtf
źródło: comment_RukJY0BYhJPAuutwAex7S4RlUOj1UkHP.jpg
Pobierz@acidd: Napisz, że po 19 rodzice mówili, żeby nie otwierać obcym i jak chcą przyjechać, to zapraszasz w normalnych godzinach.
- 1
@bojesiewody: ;)
najpierw zadzwoniłem (nie lubię pisać smsów, wolę dzwonić) ale cisza po drugiej stronie... no to napisałem, że max do 18 i jak mogą to nawet mogą w inny dzień przyjechać bo nie mam ciśnienia. Też zero reakcji O.o
najpierw zadzwoniłem (nie lubię pisać smsów, wolę dzwonić) ale cisza po drugiej stronie... no to napisałem, że max do 18 i jak mogą to nawet mogą w inny dzień przyjechać bo nie mam ciśnienia. Też zero reakcji O.o
konto usunięte via iOS
- 0
A co jest w paczce
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
@rafalek_marynarz: twoja historia pasuje do połowy zawodów, nie tylko kurierów.
ja pracowałem w biurze podróży, na szkoleniu powiedzieli wprost - liczcie się z tym że przeciętny klient to debil. i tyle. trzeba się przygotowac na obsługę ludzi co do których mamy wątpliwości czy sami buty sznurują.
ja pracowałem w biurze podróży, na szkoleniu powiedzieli wprost - liczcie się z tym że przeciętny klient to debil. i tyle. trzeba się przygotowac na obsługę ludzi co do których mamy wątpliwości czy sami buty sznurują.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tracking na stronie Poczty Polskiej działał kiedykolwiek poprawnie? Zamówiłem paczkę z odbiorem w punkcie, została ona już wysłana (tak twierdzi księgarnia), ale po wklejeniu numeru na stronie PP nie wyświetlają się żadne informacje.
#pocztapolska #kurier
#pocztapolska #kurier
24
Wysłali paczki i dostali astronomiczny rachunek.

Skorzystali z usług pośrednika usług kurierskich i muszą ponieść zaskakująco wysokie, dodatkowe koszty. Niektórzy mają dopłacić nawet 2 tysiące złotych.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
5
Wysłali paczki i dostali astronomiczny rachunek. „Chcą wyłudzić pieniądze”
Kiedyś temat z wykopu: Skorzystali z usług pośrednika usług kurierskich i muszą ponieść zaskakująco wysokie, dodatkowe koszty. Niektórzy mają dopłacić nawet 2 tysiące złotych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@Wasky: Skoro jest zamknięty to jak została doręczona do kiosku? Sprawdzałeś w mailu/SMSie czy nie zmienił się kiosk docelowy?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@yourij: tak z ciekawości, wyjąłeś wypełniacz czy go nie było?
źródło: comment_TK9fsy5LBiE04orxnrmg5hANjnALrQ2O.jpg
Pobierz- 1
@yourij: Przykro mi, książki też jadą oklejone "Fragile, nie rzucać", to tyle w kwestii prawidłowego oklejania i zwracania na to uwagę. Paczka może zostać upuszczona, może spaść z rolek, nie wspominając ile razy jest przerzucana kurier->oddział nadający-> sortownia główna-> sortownia mniejsza (np. warszawska na WA)->oddział doręczający->kurier i pomiędzy każdym etapem jest rozładowywana i załadowywana. Do tego może być przygnieciona czymś cięższym.
- 0
zamowilem cos wczoraj ze sklepu adidas, wyslali przez UPS, po kilku godzinach od zamowienia dostlaem maila ze jutro(dzis, 21.05) dostane paczke, a jak patrze w sledzenie to jest caly czas ze "zamowienie przetwarzane: gotowe dla UPS", nie ma nic o wysylce, to mam co sie spodziewac paczki dzisiaj?
#ups #kurier
#ups #kurier
- 1
Ile czasu paczka będzie w International departure - enroute to Poland
#tracking #pocztapolska #kurier
#tracking #pocztapolska #kurier
źródło: comment_ILWj67N1NWMhFNdgrn84wmIWcnUGNS5f.jpg
Pobierz#scum #oszustwo #paczkainfo #cebulait #kurier #uwaga
(może mi nie wyjść dodawanie zdjęć, nie ogarniam jak to prawilnie robić, tak samo jak z dobieraniem tagów - ale chcę Was ostrzec na wszelki wypadek)
Dostałem takiego sms (kopiowane z maila wysyłanego do niebezpiecznika - im więcej osób się o tym dowie tym lepiej - może ktoś się nie da nabrać) - to nie jest
(może mi nie wyjść dodawanie zdjęć, nie ogarniam jak to prawilnie robić, tak samo jak z dobieraniem tagów - ale chcę Was ostrzec na wszelki wypadek)
Dostałem takiego sms (kopiowane z maila wysyłanego do niebezpiecznika - im więcej osób się o tym dowie tym lepiej - może ktoś się nie da nabrać) - to nie jest
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w dobrej cenie wyślę paczkę do Wielkiej Brytanii?
#reklamacja #kurier #kurierzy #dpd #dhl
#reklamacja #kurier #kurierzy #dpd #dhl
- 1
- 0
Dziękuję ;)


















Jak zawsze to samo.
Wymyśliłem w środę rozwiązanie problemu w samochodzie i zamówiłem części od w sumie 4 sprzedawców na #allegro (nie było takiego, co miałby wszystko). Z racji, że mam #allegrosmart to wybrałem #paczkomaty. 3 z 4 sprzedawców ogarnęło się do 15 w czwartek z wysyłką, ostatni zamulił. Dostałem właśnie info, że 3 paczki są gotowe do odbioru, a numer 4 czeka jeszcze