Nosz kurrr...
Jak zawsze to samo.
Wymyśliłem w środę rozwiązanie problemu w samochodzie i zamówiłem części od w sumie 4 sprzedawców na #allegro (nie było takiego, co miałby wszystko). Z racji, że mam #allegrosmart to wybrałem #paczkomaty. 3 z 4 sprzedawców ogarnęło się do 15 w czwartek z wysyłką, ostatni zamulił. Dostałem właśnie info, że 3 paczki są gotowe do odbioru, a numer 4 czeka jeszcze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablito666: Ok. Tylko po pierwsze to zmiana systemu (po co to robić, koszta), które przerzuci ewentualnie więcej pracy na okienka (które i tak się obciążone). Dodatkowo to dużo więcej pracy chociażby takiej, że każdy list musiałby być POPRAWNIE opisany przez nadawce, a jeżeli nie przez nadawce to na jakimś dalszym etapie - bo duży % listów nie ma w ogóle danych w systemie.

Szczerze mówiąc ja widzę jeden poważny problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TeslaX:
Przy listach to tylko jak był z e-nadawcy. Przy nadawaniu bezpośrednio w placówce, bez wydrukowanej koperty lub etykiety nie ma takiej możliwości.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasky: Dostales potwierdzenie nadania przesyłki? Bo ja też kiedyś tak miałem ale wtedy zawinił sprzedawca... Zawsze jak zamawiam przesyłkę InPost to paczka przychodzi w ciągu dwóch dni od nadania
  • Odpowiedz
@900m: Miałem. Jedna widzę że ma zwrot do nadawcy. Nadana w piątek tydzień temu. A druga z poniedziałku, utknęła w punkcie bo jest zamknięty do 26maja. A mieli parę dni temu przenieść do drugiego otwartego. Nic z nią nie robią i tak sobie tam leży.

Chodziło mi o #paczkawruchu nie dopisałem tego. Z inpostem nigdy nie miałem problemów.
  • Odpowiedz
@bojesiewody: ;)
najpierw zadzwoniłem (nie lubię pisać smsów, wolę dzwonić) ale cisza po drugiej stronie... no to napisałem, że max do 18 i jak mogą to nawet mogą w inny dzień przyjechać bo nie mam ciśnienia. Też zero reakcji O.o
  • Odpowiedz
Zamówiłem przesyłkę expressową DHL jedno dniową i zamiast kurier mi ją przynieść to ją automatycznie awizował xD jeszcze na dodatek w tym samym czasie byłem w domu jak ją awizował xD da rade coś z tym zrobić czy przegranko ?

#dhl #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
Nie. Jak zaczęli o tym gadać to zacząłem chyba ostro bluzgać przez telefon na nich i przestali
  • Odpowiedz
@rafalek_marynarz: twoja historia pasuje do połowy zawodów, nie tylko kurierów.

ja pracowałem w biurze podróży, na szkoleniu powiedzieli wprost - liczcie się z tym że przeciętny klient to debil. i tyle. trzeba się przygotowac na obsługę ludzi co do których mamy wątpliwości czy sami buty sznurują.
  • Odpowiedz
Tracking na stronie Poczty Polskiej działał kiedykolwiek poprawnie? Zamówiłem paczkę z odbiorem w punkcie, została ona już wysłana (tak twierdzi księgarnia), ale po wklejeniu numeru na stronie PP nie wyświetlają się żadne informacje.
#pocztapolska #kurier
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups #kurier
Mirki, chcę zrobić przesyłkę zwrotną z adidasa
jest już opłacona, mam etykietę i teraz mam pytanie
wystarczy jak zaniosę tę paczkę do mojego punktu odbioru? Czy muszę szukać jakieś specjalnego punktu gdzie się nadaje paczki?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź sprytny i zaoszczędź złotówkę na przesyłce korzystając z paczkawruchu. Jedna zamówiona we czwartek, do tej pory nie doszła. Druga z poniedziałku dzisiaj doszła. Ale co z tego, jak punkt zamknięty do 26.05. Profit?? Nigdy więcej, tylko #inpost
#paczkawruchu #przesylki #kurier #allegro #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yourij: Przykro mi, książki też jadą oklejone "Fragile, nie rzucać", to tyle w kwestii prawidłowego oklejania i zwracania na to uwagę. Paczka może zostać upuszczona, może spaść z rolek, nie wspominając ile razy jest przerzucana kurier->oddział nadający-> sortownia główna-> sortownia mniejsza (np. warszawska na WA)->oddział doręczający->kurier i pomiędzy każdym etapem jest rozładowywana i załadowywana. Do tego może być przygnieciona czymś cięższym.
  • Odpowiedz
zamowilem cos wczoraj ze sklepu adidas, wyslali przez UPS, po kilku godzinach od zamowienia dostlaem maila ze jutro(dzis, 21.05) dostane paczke, a jak patrze w sledzenie to jest caly czas ze "zamowienie przetwarzane: gotowe dla UPS", nie ma nic o wysylce, to mam co sie spodziewac paczki dzisiaj?
#ups #kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#scum #oszustwo #paczkainfo #cebulait #kurier #uwaga
(może mi nie wyjść dodawanie zdjęć, nie ogarniam jak to prawilnie robić, tak samo jak z dobieraniem tagów - ale chcę Was ostrzec na wszelki wypadek)

Dostałem takiego sms (kopiowane z maila wysyłanego do niebezpiecznika - im więcej osób się o tym dowie tym lepiej - może ktoś się nie da nabrać) - to nie jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach