@trixx_420 zależy skąd dokąd. Jeździ wielu kurierów, każdy ma inne ceny. Poszukaj na fanpage'ach miasta, do którego chcesz wysłać paczkę, może akurat ktoś będzie jechał.
  • Odpowiedz
@kopytakonia: nie wiem, jak w innych oddziałach DPD, ale tam, gdzie nadaję (Kato), kurier przyjeżdża po przesyłki o 13:30 i jeśli nadasz paczkę po tej h, to czeka na następny dzień. Aktualizacje zawsze były na bieżąco. Więc niestety dojdzie na poniedziałek rano.


@Niuniejszyn: różnie bywa - wczoraj coś zamawiałem i byłem przekonany że przed poniedziałkiem nie zobaczę, a tu...

No i generalnie dlatego wolę paczkomaty - zawsze jest
enron - > @kopytakonia: nie wiem, jak w innych oddziałach DPD, ale tam, gdzie nadaję ...

źródło: comment_BqdSZ5aadBEwB9dAPizOEKq7i2UMrjKS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: We wtorek miałem podobnie - przekazano do doręczenia nieco przed 10, a do Paczkomatu dotarła po 19, więc jeszcze masz szansę. :) Jak by co - paczka szła do Paczkomatu w Koszalinie przy Kwiatkowskiego.
  • Odpowiedz
Chcę sprzedać przedmiot i wysłać go przez #pocztex #pocztapolska i jest to karta graficzna, do ktorej mam oryginalne pudelko, czyli idealnie pasujace do przedmiotu, ale nie wysle jej przeciez tak bez jakiegos drugiego opakowania, a pudelka szarego nie bede szukal specjalnie pod to. Teraz pytanie, czy na poczcie mogą jakos zafoliowac to pudelko albo czy mam sam jakas folie kupic, jaka tak to jaka? Czasem jak sam kupowalem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azulana: może zamawiałaś coś lepszego, niż breloczki czy skarpetki jak moja siostra XD ja tylko daje avizo, babka szuka paczki, daje mi ją i do widzenia ;D ewentualnie może to zależeć od humoru i służbowości pani na poczcie :D
  • Odpowiedz
Ostatnio na fali hejtu na DPD chcę powiedzieć że DHL też spadł na ryj w jakości obsługi, już drugi raz z rzędu nie spróbowali nawet mi dowieźć przesyłki tylko od razu dali ją do punktu DHL service point, po jakże pięknym kopiuj wklej od działu obsługi klienta "W odpowiedzi na Państwa skargę dotyczącą doręczenia przesyłki, serdecznie przepraszamy za powstałą niedogodność i zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby sytuacje takie nie zaistniały w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach