• 3
Mam pytanko, może ktoś z medycynki się wypowie, wiecie czy to coś poważnego?
Jutro idę do lekarza ale szukam na razie w internecie jakiś informacji... Znalazłem tylko zwężenie ale nie wiem czy to jest powiązane z obniżeniem tak jak to ja mam.
Eliminuje to silownie!?

#medycyna #rtg #kregoslup #silownia #fizjoterapia
Yakooo - Mam pytanko, może ktoś z medycynki się wypowie, wiecie czy to coś poważnego?...

źródło: comment_utWzPhxRxcRBXjLoNKW6XA7XOER1NyHc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy dostane opis do zdjęcia RTG


@Gasquet: kiedyś tak

dlaczego placówki RTG mają cennik usług np przeswietlenie odcinka X koszt 60pln skoro nie można prywatnie zrobić, a z skierowaniem jest za
  • Odpowiedz
6859950 - 2300 = 6857650

Z jednej strony szlag mnie trafia jakie spustoszenia poczynił brak ograniczeń czasowych i 6 stopni zimniejsza woda przez dwa miesiące pływalni odkrytej - pamiętam jak jeszcze na początku roku cieszyłem się że na 500 zaczynam spowrotem oscylować wokół 07:30, dzisiaj rozgrzewkowego tysiaka popłynąłem 16:15 a na 500 wciąż nie mogę zejść poniżej 8 minut.

Z drugiej zaś cieszę się że w końcu znalazłem trening który daje frajdę i jednocześnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pronter: jak się będziesz pilnować, to tak. jak będziesz z tej piłki spływał, wisiał na biurku i w ogóle krzywo siedział - a na 95% tak będzie jak się znudzisz - to sobie daruj. Nie musi być od razu cała duża piłka, są takie półkoliste poduchy, które kładzie się na fotel i też na tym balansujesz tyłkiem.
  • Odpowiedz
@pronter: w siedzeniu chodzi o to by ciągle zmieniać pozycje. Dla kogoś ,,ergonomiczna" postawa będzie niemożliwa do osiągnięcia i usiedzi w tym tylko 30s. Na piłce jest ciekawie, można się trochę ,,pobawić". Potestuj i zobacz co na Ciebie działa. Staraj się jak najczęściej zmieniać pozycje co 30minut. Ciało potrzebuje ruchu,
  • Odpowiedz
Mirki z #wroclaw mam problem z plecami - silne bóle kręgosłupa. Jestem spoza Wrocławia, nie jestem zapisany do żadnej przychodni tutaj. Do jakiego lekarza i gdzie pójść, żeby skierował mnie na jakieś badanie, prześwietlenie i wpisał L4 bo bóle uniemożliwiają moja prace - częściowo fizyczna? #zdrowie #lekarz #kregoslup
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bialy_wilk: No pierwsze co to do lekarza POZ tudzież internisty po L4 i skierowanie do specjalisty. Byle gdzie pójdziesz to Cię przyjmą tylko będziesz musiał wypełnić deklarację że się do nich zapisujesz. Potem gdzieś tam u siebie możesz z powrotem wypełnić papier że do nich wracasz. Whatever. Do samych zwolnień, skierowań i recept polecam dr Budzyniaka albo dr Głowaciego w PHM na Legnickiej. Bezproblemowi xD
  • Odpowiedz