Polscy strażacy nie mają poduszek ciśnieniowych do podniesienia samolotu więc jadą do nas strażacy z Ostrawy XD Kraj z dykty w którym miliony rozdaje się z KPO na restauracje a na potrzebne rzeczy brakuje kasy

https://remiza.pl/boeing-wypadl-z-pasa-na-balicach-jada-strazacy-z-ostrawy/?amp=1

#lotnictwo #samoloty #polska #strazpozarna #krakow #balice
Miguelos - Polscy strażacy nie mają poduszek ciśnieniowych do podniesienia samolotu w...

źródło: sfsdfd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miguelos: Nawet jakby taki sprzęt był, a byłby zlokalizowany na północy Polski to lepiej jest go ściągnąć z Ostrawy - jesteś nie najmądrzejszy w stadzie?
  • Odpowiedz
Jak on to zrobił, jacyś eksperci z #lotnictwo się wypowiedzą?

Są informacje że podczas kołowania, ale on stoi na końcu głównego pasa startowego. Tak wygląda jakby podczas procedury startu się rozmyślił (pilot przypomniał sobie że zapomniał kluczy), chciał wyhamować, nie zmieścił się w pasie

#samoloty #krakow #pytaniedoeksperta
Atreyu - Jak on to zrobił, jacyś eksperci z #lotnictwo się wypowiedzą?

Są informacje...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-14 155055

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie, tylko, że oni mieli zjechać w zjazd w lewo, a wyjechał dziobem... w prawo xD


@Smok_Baltazar: no jak, widać że skręcali z pasa w lewo. To co widzisz na zdjęciu to krawędź drogi kołowania a nie pasa.
  • Odpowiedz
#samoloty #krakow

jakieś newsy chłopaki? mój rajanek nie wystartował po mnie i koczuje z dziećmi w grecji bez bagażu, bo już po odprawie XD dajcie jakieś pozytywne info. Póki co na lotnisku delay tylko, na stronie ryana 21:40 XD (pierwotnie 16)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pojawił się nowy NOTAM A2679/25 – całe lotnisko zamknięte:

A2679/25 – AD CLSD: 14 SEP 12:25 2025 UNTIL 14 SEP 16:00 2025 ESTIMATED

Czyli oficjalnie nie tylko pas, ale całe EPKK wyłączone z operacji co najmniej do 18:00, a realnie pewnie dłużej.

#krakow #flightradar24 #lotnictwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedłem sobie na korowód w #krakow i przemyślenie mam jedno - stare baby jeć prądem. Przyszliśmy na 1,5h godziny przed wydarzeniem żeby spokojnie zająć miejsce przy barierkach, gdy jeszcze nikogo nie było. Ale nie. Najpierw wepchnęła się jedna stara baba, potem dziecko, potem druga stara baba. Odstąpiłem swoje miejsce i przy barierce została tylko moja żona, myśląc że to tyle przygód. Zaczęły jeszcze bardziej rozpychać się w jej stronę.
greedy_critic - Poszedłem sobie na korowód w #krakow i przemyślenie mam jedno - stare...

źródło: image_picker_DDADC6DE-7B92-4E9E-A464-53CDE88A1328-29163-00000311D2510DFC

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach