Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Najgorsze jest to, że człowiek przez wiele lat w monopoly życiowym stara się wykupić jakieś Peru i potem ciężko pracować na kolejne kraje a taki konowal wykupił już całą Europę i USA, teraz nawet jak go złapiemy za rękę i wyrównamy zasady gry to on już i tak ustawiony do końca życia a ty zostałeś z niczym.
Reset systemu dla takich ludzi. Wiezienie albo kary finansowe, mieszkania co były kupione za nasze
Reset systemu dla takich ludzi. Wiezienie albo kary finansowe, mieszkania co były kupione za nasze
- 5
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #lekarski #medycyna #polska
Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.
Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.
#lekarz #lekarski #lekarz100k #konowalposting
Wprowadzą przepisy dotyczące makymalnego wynagrodzenia na kontrakcie, a konowały po prostu zawrą 10 różnych, aby ominąć limity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wprowadzą przepisy dotyczące makymalnego wynagrodzenia na kontrakcie, a konowały po prostu zawrą 10 różnych, aby ominąć limity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dlatego właśnie AOTMiT chce móc wiązać kwoty z umów po PWZ.
- 7
Kiedy jesteś konowałem i Twoi znajomi konowały robią takie same wałki
#konowal100k #konowalposting #lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k
#konowal100k #konowalposting #lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k
źródło: image
Pobierz- 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy?
@Lekarz_7k: Postulować wprowadzenie systemu rejestrowania godzin pracy i jawności zarobków
Człowieku jak ja jestem na dyżurze, to jestem jedyną osobą, gdyby komuś coś się wydarzyło, a mnie by nie było to bym do pierdla poszedł
@Lekarz_7k: każdy konował tak mówi, a potem i tak śpicie a do lekarza dostać się to za 20 lat.
- 3
zaraz Izba Lekarska odezwie się do Białka z walizką pieniędzy i tyle będzie ze szkalowania konowałów na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting
- 15
Ja tylko przypomnę, że #lekarz100k oraz tak zwana elita rządząca jadą na jedyn wózku.
Jedni ciągną z publicznych pieniędzy ile się da pracując na 2 stanowiskach, na 3 różnych etatach, w 4 różnych szpitalach, będąc w 5 miejscach na raz.
Drudzy robią dokładnie to samo, wykorzystując dopłaty z kilometrówek do granic limitów, biorąc subwencje na biura poselskie w których nie bywają, a nawet korzytają z dofinansowań do obiadów.
Ten kraj jest na
Jedni ciągną z publicznych pieniędzy ile się da pracując na 2 stanowiskach, na 3 różnych etatach, w 4 różnych szpitalach, będąc w 5 miejscach na raz.
Drudzy robią dokładnie to samo, wykorzystując dopłaty z kilometrówek do granic limitów, biorąc subwencje na biura poselskie w których nie bywają, a nawet korzytają z dofinansowań do obiadów.
Ten kraj jest na
- 1001
Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, która dziwnym trafem w kampaniach jako przykład nieuczciwych bogoli na kontraktach podawała kodoklepów 13k brutto, a nie #lekarz100k Tym drugim domagała się tylko dosypania wyższą składką zdrowotną przez ludzi zarabiających w miesiąc tyle, co sprawniejsi bogowie na jednym dyżurze ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#programista15k #konowalposting #afera
#programista15k #konowalposting #afera
źródło: 1000017897
Pobierz@MartwyProsty: wystarczy pokazywać tego (p)osła w trakcie kampanii aby le..ca spadła pod próg gdzie jej odwieczne miejsce.
Zero wiedzy historycznej, prawienie komunałów i moralizowanie + łokizm na poziomie niewidzianym u starych komuszków.
Trzeba być amebą umysłową aby głosować na le..cę
Zero wiedzy historycznej, prawienie komunałów i moralizowanie + łokizm na poziomie niewidzianym u starych komuszków.
Trzeba być amebą umysłową aby głosować na le..cę
@MartwyProsty: uśmiechaj się i pląsaj a nie marudzisz

To jest ta moc to jest ta siła!
#lekarz100k #takaprawda #pracbaza #afera #konowalposting #humorobrazkowy
#lekarz100k #takaprawda #pracbaza #afera #konowalposting #humorobrazkowy
źródło: aujvks
Pobierz- 12
@Lukardio: W szpitalu pracuje ok. 230 lekarzy. 69 000 000/230/12 = 25 000
25 tysiecy miesiecznie na lekarza, SKANDALICZNE ZAROBKI
25 tysiecy miesiecznie na lekarza, SKANDALICZNE ZAROBKI
W szpitalu pracuje ok. 230 lekarzy. 69 000 000/230/12 = 25 000
@Bipolar-: a ile godzin wychodzi na 1 lekarza? bo może tak wychodzić że tylko pracują 5h w tygodniu (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
- 1867
Najbardziej bulwersujace jest to, ze tyle lat nam wmawiano, ze panieee banke rocznie to zarabia tylko chirurg onkolog, co robi 5 operacji dziennie i ratuje ludzi. A tu sie okazuje, ze byle gowno rodzinny kolo 30 cisnie takie pieniadze, ze glowa boli. Przeciez k---a to jest jakis zart.
#lekarz #lekarski #lekarz100k #konowalposting
#lekarz #lekarski #lekarz100k #konowalposting
@dron-z-nieba: Nie miałbym z tym problemów, gdyby nie fakt, że 90% z nich ma centralnie w------e na nasze zdrowie.
Przebadają cię po łebkach, wypiszą to za co dostają dodatkową kasę i fajrant.
A jak masz faktyczny problem to sobie chodź i szukaj takiego, któremu faktycznie zależy...
Przebadają cię po łebkach, wypiszą to za co dostają dodatkową kasę i fajrant.
A jak masz faktyczny problem to sobie chodź i szukaj takiego, któremu faktycznie zależy...
@dron-z-nieba: najbardziej bulwersuje mnie fakt, że oni zarabiając te miliony złotych rocznie są jeszcze na ryczałcie 14% a zwykły robol na etacie musi się martwić żeby przypadkiem nie wpaść w II próg podatkowy, bo wtedy państwo zabierze mu 32%.
- 10
Błagam niech wprowadzą pełną transparentność zarobków lekarzy. Mam już dość tłumaczenia się, że wcale nie zarabiam setek tysięcy. Pokazuje przelewy, papiery itd. to mówią, że pod stołem 5x tyle dostaje.
Ale pewnie nie wprowadzą, bo by wyszło że faktycznie jest tak że 90% g---o zarabia i cała nagonka to jeden wielki fejk. A wałkarzy jak Dawidek j---ć, ale co my mamy z takimi zrobić jak taki Dawidek to złote ciele w szpitalu
Ale pewnie nie wprowadzą, bo by wyszło że faktycznie jest tak że 90% g---o zarabia i cała nagonka to jeden wielki fejk. A wałkarzy jak Dawidek j---ć, ale co my mamy z takimi zrobić jak taki Dawidek to złote ciele w szpitalu
Ale pewnie nie wprowadzą, bo by wyszło że faktycznie jest tak że 90% g---o zarabia
@Lekarz_7k: Nie wprowadzą bo 90% zarabia podobnie jak ten Dawidek
@Lekarz_7k: Doprecyzuj co dla lekarza oznaczają "g---o zarobki", bo słyszałem już kilka wersji znacząco od siebie odbiegających.
- 502
źródło: obraz_2026-06-17_151438512
Pobierz@Krs90: hehe jeszcze mogl złote ferrari kupic i stanac przed wejsciem do szpitala zeby jeszcze szybkiej w-----c wszystkich
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: kwiiiii jeszcze mi się każą odbijać na kartę jak jakiemuś programiście kwiiiiii
źródło: IMG_0782
Pobierz@paluszki_rybne: pluje na produkcję która jest w zasadzie najważniejsza gałęzią gospodarki każdego kraju. Dosłownie dzięki temu może kasować chore pieniądze na 17 etatach.
2533
Prawie 1.7 mln zł zarobiła w 2024 pediatra z Łosic - Czy 140 tys./mc to dużo?

W mniejszych miejscowościach też da się godnie zarobić. W Łosicach (6950 mieszkańców) można zarobić całkiem przyzwoicie, np. pediatra i dyrektor lokalnego szpitala wg. jej oświadczenia za 2024 rok zarobiła niemal 1.7 mln zł. Do tego ponad 100 tys. emerytury. Czy jako dyrektor sama ustalała stawki?
z- 177
- #
- #
- #
- #
- #
- #



























#afera #lekarz #lekarski #lekarz100k #medycyna #999 #konowalposting #konowal100k #niebieskiepaski #rozowepaski #patologiazewsi #patologiazmiasta