Wszystko
Najnowsze
Archiwum
lekarz w Niemczech siedzi na ryczalcie 12%?
@KRogala2512: A od kiedy niby rezydent w Polsce siedzi na ryczałcie 12%? To nie programista. Siedzi na UOPie. Specjaliści są wypychani na b2b, ale w twojej tabeli są zarobki "Assistenzartzen" czyli max. odpowiednik polskiego rezydenta.
Poza tym co to za zarzut do lekarza, że siedzi na 12% ryczałcie? Coraz więcej zawodów jest wypychanych na b2b i do nich też masz pretensje? Programiści, lekarze,
@ZydowskiPianista: rezydent nie, ale większość specjalistów już tak. W odróżnieniu od specjalistów w Niemczech, którzy płacą +40% dochodowego jak reszta społeczeństwa
Konowały przez tyle lat limitowały przyjęcia na studia, jak na specjalizacje, że teraz trzeba się ich prosić i czekać miesiąc na wizytę za 400pln #zalesie #lekarz #konowalposting
źródło: temp_file8222644974084338481
Pobierz@Anomalocaracid: na zachodzie dostalby USG brzucha w ramach POZ i to tez w PL w POZ wykonano.
Fajnie ze POZ robi sie w PL czyms innym niz biurewm z pieczatka.
Fajnie ze POZ robi sie w PL czyms innym niz biurewm z pieczatka.
@lorafenus: Czasem poz bez zbadaniani ekg każe na sor iść. Potem wychodzą cyrki , ciągają cię po sądach a poz nie beknie

- 3
W metrze puszczają reklamę ze smutnym bombelkiem i planszą "chciałem być lekarzem, ale teraz się boję", no na pewno nie biedy xD
#konowalposting #medycyna #lekarze #warszawa #polska
#konowalposting #medycyna #lekarze #warszawa #polska
#lekarze #medycyna #programista15k #konowalposting
Przedstawiam nowy tag o naszych braciach lekarzach: #haikuokonowalach
Pierwszy:
Chory
Przedstawiam nowy tag o naszych braciach lekarzach: #haikuokonowalach
Pierwszy:
Chory
835
Okręgowa Izba Lekarska dostała milion złotych na skrócony tydzień pracy :)

OIL w Warszawie pozyskała 1 000 000 zł z rezerwy Funduszu Pracy na realizację projektu Pilotaż skróconego czasu pracy OIL Warszawa cyfryzacja i efektywność, realizowanego we współpracy z @MRPiPS_GOV__PL :)
z- 42
- #
- #
- #
- #
19
BĘDĄ DŁUŻSZE KOLEJKI DO LEKARZY. LIMITY PŁAC TO ZMYŁKA

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Ministerstwo Zdrowia chce, żeby lekarze zatrudnieni na etatach mieli ustawiony maksymalny poziom miesięcznych zarobków. Propozycja, która pada na podatny grunt, tylko że tak naprawdę mało który lekarz w Polsce i tak tyle zarabia. A jak tłumaczy J
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
źródło: temp_file8768195598971371921
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz










140 zł/h dla lekarza: „stawka uwłaczająco niska”
#lekarz #lekarski #medycyna #zarobki #pracbaza #korposwiat #konowalposting
źródło: IMG_4199
PobierzPoza tym to jest praca w nocy, na kontrakcie ¯\(ツ)/¯ na rękę po odjęciu urlopu, L4 i chorobowego wychodzi mniej niż pielęgniarka w szpitalu na UOP ¯\(ツ)/¯