@johann_10: A potem się okazuje że za te 140 masz przyjąć 80 pacjentów przez noc, wziąć za to odpowiedzialność, rano pojechać stwierdzić zgon.

Poza tym to jest praca w nocy, na kontrakcie ¯\(ツ)/¯ na rękę po odjęciu urlopu, L4 i chorobowego wychodzi mniej niż pielęgniarka w szpitalu na UOP ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
lekarz w Niemczech siedzi na ryczalcie 12%?


@KRogala2512: A od kiedy niby rezydent w Polsce siedzi na ryczałcie 12%? To nie programista. Siedzi na UOPie. Specjaliści są wypychani na b2b, ale w twojej tabeli są zarobki "Assistenzartzen" czyli max. odpowiednik polskiego rezydenta.

Poza tym co to za zarzut do lekarza, że siedzi na 12% ryczałcie? Coraz więcej zawodów jest wypychanych na b2b i do nich też masz pretensje? Programiści, lekarze,
  • Odpowiedz