✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak kupować rzeczy w internecie anonimowo?
Tak bez żadnego powiązania itp itd.
Sa jakies gotowe poradniki w necie? nie wiem.
Raczej mi zalezy na portalach typu allegro / aliexpress

#
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak kupować rzeczy w internecie anonimowo? 
T...

źródło: R

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Szukam najlepszych słuchawek bezprzewodowych do oglądania YouTube/do gier typu CSGO.

Koniecznie bezprzewodowe, bateria musi działać powyżej 24 godzin ciągłego działania.

Mam na oku hyperx cloud alpha wireless (wersja do 300 godzin działania)
Helonzy - Cześć,
Szukam najlepszych słuchawek bezprzewodowych do oglądania YouTube/do...

źródło: HyperX_Cloud_Alpha_Wireless_7_box_contents59

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Helonzy: @Milsz17: HyperX były najlepsze kiedy ta marka jeszcze należała do Kingstona. Po przejęciu tej marki przez HP jakość spadła na łeb na szyję, ale jakiś czas temu w Euro RTV AGD widziałem HyperX'y zarówno od Kingstona jak i HP, także jeżeli już to radzę się pilnować którą wersję kupujecie, aby przypadkiem nie kupić wersji od HP tylko to co pozostało z czasów Kingstona.

A jeżeli chodzi o
  • Odpowiedz
Komp chodził i nagle na monitorze pojawił się "brak sygnału".
Już kilka dni się z tym męczę. Nawet złożyłem kompa ponownie.

Piszczy 1 long, 2 short, wyświetla "EZ Debug LED" jako VGA error.

Odpiąłem dyski itd, sprawdziłem, że u kumpla moja grafika chodzi a u mnie grafika świeci + kręcą się wentylatory także wątpię że to zły kontakt przez pcie. RAM wykluczam bo założyłem inną kość i jest tak samo. Oczywiście komp czysty i bez
asdfx - Komp chodził i nagle na monitorze pojawił się "brak sygnału".
Już kilka dni s...

źródło: image.jpg.a68d112314039d200221e2e8fe67a278

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@fastnbulbous Z takim budżetem ciężko smartphona średniego kupić a co dopiero laptop. Jeśli możesz to zwiększ budżet do około 2500 to już coś się znajdzie.
  • Odpowiedz
#pcmasterrace #windows11 #pc #komputer
Siemanko co jakiś czas podczas przeglądania neta, normalnych czynności mam takie jakby migotanie ekranu jakby się pojawiało jakieś okienko CMD na 0.2/0,3ms i to znika zaraz takie ultra szybkie co jakiś czas co pare minut, ktoś się orientuje co to może byc jakiś sprawdzony antywirus może czy cos, bo może to jakiś syf mi się na kompa w----l nie wiem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputer #pcmasterrace

Mirki składam kompa do 5000 zł.

Idę w Intela i nvidie

procek i 5 12400f, karta graficzna Asus 3060 Ti, i do tego wszystkiego potrzebuje płyty głównej i teraz mam dylemat czy brać coś z b 660 czy może z 690, b760 czy może z ,790 co polecacie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jesty tylko 12400f, wsadzenie go w drogą płytę nic ci nie da


@ReeceWithouterpoon: gorzej jak kiedyś wymieni na i7/i9 i nadal będzie na tej samej płycie. Wtedy upłał, throttling i możliwe awarie jak w banku :-)

Dlatego własnie AMD lepsze - od najtańszych płyt sekcje są odpowiednie nawet dla najmocniejszych
  • Odpowiedz
Dostałem kompa za free od znajomego, bo padła mu płyta główna i kupił nowego kompa. Chce wymienić póki co tylko płytę, a tak za kilka miesięcy grafikę.

Komputer który dostałem;
Gtx 960
Płyta główna: ASRock h110m-hdd
Zasilacz: xfx ts 450
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema
Mam pytanie mianowicie moja nowa karta graficzna w spoczynku dochodzi do 63 stopni przy wyłączonych wentylatorach i przy tej temperaturze odpalaja sie i temp spada do ~40
Problem jest taki ze dzieje sie tak w kółko: temp spada do 40 i wentylatory sie wylaczaja i temp automatycznie skacze do +60 stopni i wentylatory odpalaja od nowa.
Tak powinno byc czy pozmieniac cos w ustawieniach zeby temp byla w miare stala?
Karta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fan_Morawieckiego: mam porównywalny, może nawet trochę słabszy procek (i bez GPU) i Opera generalnie chodzi świetnie, tnie tylko strona Wykopu.

Jeśli komp tnie ogólnie to jeszcze pytanie o temperatury i wydajność dysku.
  • Odpowiedz
Cześć wykopki, mam takie pytanko. Zawsze miałem problemy z jackiem 3.5mm w laptopie ale wreszcie udało się naprawić. Używałem zawsze zewnętrznej karty dźwiękowej dobrej jakości, ale jako, że udawało mi się to naprawić to powinenem uzywac po prostu komputerowego Jacka czy jednak karty dźwiękowej na USB?
#komputer #pc #audio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MlodyPolak22: Ściągnij se pdfa od płyty a nie jakieś zdjęcia chcesz wrzucać. Dlaczego każdy ma problem z tymi kablami od front panela? To są 4 wtyczki z czego dwie od ledów trzeba wsadzić zachowując polaryzację.
  • Odpowiedz