Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@bartoromeo wezne za darmo, ok?
@bartoromeo: Ty tutaj pytasz o takie rzeczy ;-) Nie rób tego. Usuń posta i wystaw na olx/allegro.
- 0
Właśnie losowo mi się otworzyła strona jako ip, i coś o "oprogramowaniu serwera" Apache Tomcat. To jakiś wirus czy coś mi mogło zaktualizować się na kompie samo i to otworzyć xd
#hacker #wirus #informatyka #komputer #tomcat #pytaniedoeksperta #hackerzy #hacking
#hacker #wirus #informatyka #komputer #tomcat #pytaniedoeksperta #hackerzy #hacking
@jeffex: to nie wirus. Jakiś problem tamta strona miała. Tomcat to jest serwer dla aplikacji napisanych w języku Java
- 0
#komputer #elektronika #monitor siema da sie jakoś to naprawić bym nie widział zakończeń światełna moim monitorze? monitory to acer k222hql, zmieniałem kontrast i nadal tak samo zmienialem wszystko i nadal to samo pomocy :D
źródło: obraz_2023-05-10_122534213
Pobierz- 1
Cześć,
Szukam najlepszych słuchawek bezprzewodowych do oglądania YouTube/do gier typu CSGO.
Koniecznie bezprzewodowe, bateria musi działać powyżej 24 godzin ciągłego działania.
Mam na oku hyperx cloud alpha wireless (wersja do 300 godzin działania)
Szukam najlepszych słuchawek bezprzewodowych do oglądania YouTube/do gier typu CSGO.
Koniecznie bezprzewodowe, bateria musi działać powyżej 24 godzin ciągłego działania.
Mam na oku hyperx cloud alpha wireless (wersja do 300 godzin działania)
źródło: HyperX_Cloud_Alpha_Wireless_7_box_contents59
Pobierz@Helonzy: logitech g pro x wireless https://www.morele.net/sluchawki-logitech-g-pro-x-lightspeed-czarne-981-000907-5943276/
@Helonzy: @Milsz17: HyperX były najlepsze kiedy ta marka jeszcze należała do Kingstona. Po przejęciu tej marki przez HP jakość spadła na łeb na szyję, ale jakiś czas temu w Euro RTV AGD widziałem HyperX'y zarówno od Kingstona jak i HP, także jeżeli już to radzę się pilnować którą wersję kupujecie, aby przypadkiem nie kupić wersji od HP tylko to co pozostało z czasów Kingstona.
A jeżeli chodzi o
A jeżeli chodzi o
- 0
- 0
Komp chodził i nagle na monitorze pojawił się "brak sygnału".
Już kilka dni się z tym męczę. Nawet złożyłem kompa ponownie.
Piszczy 1 long, 2 short, wyświetla "EZ Debug LED" jako VGA error.
Odpiąłem dyski itd, sprawdziłem, że u kumpla moja grafika chodzi a u mnie grafika świeci + kręcą się wentylatory także wątpię że to zły kontakt przez pcie. RAM wykluczam bo założyłem inną kość i jest tak samo. Oczywiście komp czysty i bez
Już kilka dni się z tym męczę. Nawet złożyłem kompa ponownie.
Piszczy 1 long, 2 short, wyświetla "EZ Debug LED" jako VGA error.
Odpiąłem dyski itd, sprawdziłem, że u kumpla moja grafika chodzi a u mnie grafika świeci + kręcą się wentylatory także wątpię że to zły kontakt przez pcie. RAM wykluczam bo założyłem inną kość i jest tak samo. Oczywiście komp czysty i bez
źródło: image.jpg.a68d112314039d200221e2e8fe67a278
PobierzRyzen 5 1600
@asdfx: Bez podmiany grafiki na inną nie postawisz diagnozy. Ten procek nie ma zintegrowanej.
- 5
Dzięki panowie za pomoc. Wymienilem płytę i wszystko działa.. Teraz wziąłem gigabyte zamiast MSI. Dziwne, że po 3 latach padła.. Nie naprawiałem bo nie opłaca się. Kupiłem nową za 270. A ta pewnie pójdzie na licytację.
Dzięki @Techniq, @Antoni_Kosiba, @Fedain, @JoeBlade, @purrminator, @Ferdi-Melkury
Dzięki @Techniq, @Antoni_Kosiba, @Fedain, @JoeBlade, @purrminator, @Ferdi-Melkury
@fastnbulbous: w stare gry owszem
@fastnbulbous Z takim budżetem ciężko smartphona średniego kupić a co dopiero laptop. Jeśli możesz to zwiększ budżet do około 2500 to już coś się znajdzie.
#pcmasterrace #windows11 #pc #komputer
Siemanko co jakiś czas podczas przeglądania neta, normalnych czynności mam takie jakby migotanie ekranu jakby się pojawiało jakieś okienko CMD na 0.2/0,3ms i to znika zaraz takie ultra szybkie co jakiś czas co pare minut, ktoś się orientuje co to może byc jakiś sprawdzony antywirus może czy cos, bo może to jakiś syf mi się na kompa w----l nie wiem
Siemanko co jakiś czas podczas przeglądania neta, normalnych czynności mam takie jakby migotanie ekranu jakby się pojawiało jakieś okienko CMD na 0.2/0,3ms i to znika zaraz takie ultra szybkie co jakiś czas co pare minut, ktoś się orientuje co to może byc jakiś sprawdzony antywirus może czy cos, bo może to jakiś syf mi się na kompa w----l nie wiem
- 0
@L3gion i wszystko jasne dzieki haha
@jozinzbazin_bozy: czyli coś się zaplątało w autostarcie?
#komputer #pcmasterrace
Mirki składam kompa do 5000 zł.
Idę w Intela i nvidie
procek i 5 12400f, karta graficzna Asus 3060 Ti, i do tego wszystkiego potrzebuje płyty głównej i teraz mam dylemat czy brać coś z b 660 czy może z 690, b760 czy może z ,790 co polecacie.
Mirki składam kompa do 5000 zł.
Idę w Intela i nvidie
procek i 5 12400f, karta graficzna Asus 3060 Ti, i do tego wszystkiego potrzebuje płyty głównej i teraz mam dylemat czy brać coś z b 660 czy może z 690, b760 czy może z ,790 co polecacie.
konto usunięte via Wykop
- 2
@ketometomen: co znajdziesz taniej to bierz, to jesty tylko 12400f, wsadzenie go w drogą płytę nic ci nie da
to jesty tylko 12400f, wsadzenie go w drogą płytę nic ci nie da
@ReeceWithouterpoon: gorzej jak kiedyś wymieni na i7/i9 i nadal będzie na tej samej płycie. Wtedy upłał, throttling i możliwe awarie jak w banku :-)
Dlatego własnie AMD lepsze - od najtańszych płyt sekcje są odpowiednie nawet dla najmocniejszych
#komputer #pcmasterrace
mirki dziadek ma budżet 4-5 stów, szukam po allegro czegoś z i5 i 16Gb ramu, no padaka jest, macie może coś do polecenia? Sama buda mnie interesuje, peryferia mu już ogarnąłem
mirki dziadek ma budżet 4-5 stów, szukam po allegro czegoś z i5 i 16Gb ramu, no padaka jest, macie może coś do polecenia? Sama buda mnie interesuje, peryferia mu już ogarnąłem
@PiersiowkaPelnaZiol: Zależy od sprzedawcy Musisz poszukać
@PiersiowkaPelnaZiol: Na luzie do ogarnięcia.
https://www.olx.pl/d/oferta/dell-optiplex-3040-sff-i5-4x3-6ghz-8gb-256gb-ssd-win11-najtaniej-gw-CID99-IDUfyKL.html
Coś takiego + 8 dokup :D
https://www.olx.pl/d/oferta/dell-optiplex-3040-sff-i5-4x3-6ghz-8gb-256gb-ssd-win11-najtaniej-gw-CID99-IDUfyKL.html
Coś takiego + 8 dokup :D
Pytanie przed chwilą spadł mi z 30 cm dysk zewnętrzny. Ia
Jak mocno mam przesrane ? #komputery #komputer #informatyka #pomoc #informatyk #nieelektronika
Jak mocno mam przesrane ? #komputery #komputer #informatyka #pomoc #informatyk #nieelektronika
źródło: temp_file.png929216086537837165
Pobierz- 1
Dostałem kompa za free od znajomego, bo padła mu płyta główna i kupił nowego kompa. Chce wymienić póki co tylko płytę, a tak za kilka miesięcy grafikę.
Komputer który dostałem;
Gtx 960
Płyta główna: ASRock h110m-hdd
Zasilacz: xfx ts 450
Komputer który dostałem;
Gtx 960
Płyta główna: ASRock h110m-hdd
Zasilacz: xfx ts 450
konto usunięte via Wykop
- 2
- 1
@GhostTrick brat miał i nie potrzebował, wiec mi przy okazji dał.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gejuszmapkt: ho ho ho ho hoborg k k k k klog
@gejuszmapkt ja szczerze mówiąc też nie znałem tej gry, na wiosce tylko Pegasusa miałem.
Czy to w miare ok komputer do biura? Niewymagajacy wlasny program + przegladanie neta, ten ryzen to chyba takie okolice i3 12100 itp, a w porownaniu do niego to jest dobre 500-700zl tanszy, bralibysciew cenie do 2tys czy warto pojsc w jakiegos np della vostro?
https://www.komputronik.pl/product/794688/komputronik-pro-r540-a1-.html
#komputer #komputery
https://www.komputronik.pl/product/794688/komputronik-pro-r540-a1-.html
#komputer #komputery
Siema
Mam pytanie mianowicie moja nowa karta graficzna w spoczynku dochodzi do 63 stopni przy wyłączonych wentylatorach i przy tej temperaturze odpalaja sie i temp spada do ~40
Problem jest taki ze dzieje sie tak w kółko: temp spada do 40 i wentylatory sie wylaczaja i temp automatycznie skacze do +60 stopni i wentylatory odpalaja od nowa.
Tak powinno byc czy pozmieniac cos w ustawieniach zeby temp byla w miare stala?
Karta
Mam pytanie mianowicie moja nowa karta graficzna w spoczynku dochodzi do 63 stopni przy wyłączonych wentylatorach i przy tej temperaturze odpalaja sie i temp spada do ~40
Problem jest taki ze dzieje sie tak w kółko: temp spada do 40 i wentylatory sie wylaczaja i temp automatycznie skacze do +60 stopni i wentylatory odpalaja od nowa.
Tak powinno byc czy pozmieniac cos w ustawieniach zeby temp byla w miare stala?
Karta
@MlodyPolak22 w tej obudowie nie powinno być za gorąco.
MSI afterburner zdaje się umie to zrobić, ustawiasz np minimum 30% w krzywej
MSI afterburner zdaje się umie to zrobić, ustawiasz np minimum 30% w krzywej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fan_Morawieckiego: Ramó mao
@Fan_Morawieckiego: mam porównywalny, może nawet trochę słabszy procek (i bez GPU) i Opera generalnie chodzi świetnie, tnie tylko strona Wykopu.
Jeśli komp tnie ogólnie to jeszcze pytanie o temperatury i wydajność dysku.
Jeśli komp tnie ogólnie to jeszcze pytanie o temperatury i wydajność dysku.
Cześć wykopki, mam takie pytanko. Zawsze miałem problemy z jackiem 3.5mm w laptopie ale wreszcie udało się naprawić. Używałem zawsze zewnętrznej karty dźwiękowej dobrej jakości, ale jako, że udawało mi się to naprawić to powinenem uzywac po prostu komputerowego Jacka czy jednak karty dźwiękowej na USB?
#komputer #pc #audio
#komputer #pc #audio
Jakas dobra duszyczka pomoze mi podpiac te kabelki bo oszaleje
Zdj w kom. Plyta glowna gigabyte b560m
#komputer #laptop #elektronika
Zdj w kom. Plyta glowna gigabyte b560m
#komputer #laptop #elektronika
@MlodyPolak22: Ściągnij se pdfa od płyty a nie jakieś zdjęcia chcesz wrzucać. Dlaczego każdy ma problem z tymi kablami od front panela? To są 4 wtyczki z czego dwie od ledów trzeba wsadzić zachowując polaryzację.
- 1
@dktr slaby jestem w te klocki ale wlasnie znalazlem pdfa, w fizycznej instrukcji nie bylo niestety









































Jak kupować rzeczy w internecie anonimowo?
Tak bez żadnego powiązania itp itd.
Sa jakies gotowe poradniki w necie? nie wiem.
Raczej mi zalezy na portalach typu allegro / aliexpress
#
źródło: R
Pobierz