#kobiety
#rozowepaski
Mirki, wytłumaczcie mi proszę coś. Dlaczego relacje damsko - męskie są teraz tak bardzo płytkie i ciężkie do zrealizowania? Może zacznę od krótkiej historii.
Jestem zwyczajnym facetem. Lubię się elegancko ubierać, dbam o siebie, mam szeroki wachlarz zainteresowań. W każdym razie podchodzę do życia z uśmiechem i zawsze mam coś ciekawego do powiedzenia. Dodatkowo jestem ekstrawertykiem - nie boję się odrzucenia, więc korzystam z życia, jednocześnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuCaS00 po co się z toba wiązać jeśli w kolejce jest dziesięciu innych. Maksymalizacja zysków. Od każdego po troszę to dużo więcej niż od jednego. Wyścig o cipę najzdrowiej jest zignorować. Zwykli mężczyźni nie są dla kobiet interesujący.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Kierwa czemu wy zawsze jak chcecie ośmieszyć hyhy prawaków to zawsze musicie wyjeżdżać z Hitlerem, nazizmem itd? Jakiś syndrom Korwina czy co? A wystarczyłoby dać tag #konserwatywka na czarno i byłby spokój. Czytam ten tag od początku jego powstania i to chyba najlepszy weryfikator jakim zbiornikiem gówna jest vipok. Już ciul z tym czy to zarzutka czy nie, ale prowokacje obu stron są żałosne.
  • Odpowiedz
"Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić?". Wojewoda-poseł przypomina o "powołaniu kobiet"
- Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana - mówił podczas konferencji w KUL wojewoda
BaronAlvonPuciPusia - "Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzi...

źródło: comment_J1z1fK70yAhP2UgUWsFEFBu1HkWf871z.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sckb no niby tak, ale zastanawiam się, gdzie zaczyna się, granica wydawania kasy w taki sposób. Niby zależne od człowieka, ale jednak ciekawa sprawa. Skoro takie coś produkują - widocznie zbyt musi być tak sądzę
  • Odpowiedz
Różowy pasek właśnie na mnie strzelił focha, bo nie chce mieć w mieszkaniu kundla ze schroniska.
Argumenty:
*49m^2 - centrum warszawy,
*młody wiek + za rok planujemy przeprowadzkę do innego miasta
*nie podobają mi się mieszańce.
*brak miejsca do wybiegu w pobliżu.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logikarozowychpaskow #zwiazki #kobiety

Co się nie o------o :D Dziewczyna, którą niedawno poznałem przyznała się, że dogadała się z koleżankami z pracy w ten sposób, że kiedy będę w pobliżu zawołają ją podejrzanie głośno po imieniu, tak żebym na pewno usłyszał, zapamiętał jak się nazywa i sam zagadał :D

No nie ma co pomysłowości dziewczętom odmówić nie można :D
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach