Czy sprawdzacie ile wasze komentarze zyskały plusów? Bo zauważyłem, że jak się usunie czyjś komentarz to często ktoś się zesra o to po czasie jakby sprawdzał wątek.
#kiciochpyta #wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pitekglitek: Taka wykładzina to cię wyniesie jakieś 500 zł i będziesz mieć łaczenie, bo szerokość to 4 metry. Ja bym papę kładł, kupić palnik za 50 zł, papa jest tania i nawet słabo wykonane będzie lepsze niż ta wykładzina.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak fajny kolega to szkoda kończyć znajomość. Skoro tobie zawsze pasują terminy to się spotykacie wtedy. Albo z nim pogadaj. Może on nie lubi wychodzić jak nie jest mantalnie na to przygotowany, i to nie jest skierowane w ciebie, tylko on tak ma. Znaczy jak chcesz tak zrób, tylko jak spoko gość poza tym to można mu jakieś wady wybaczyć.
  • Odpowiedz
Zna ktoś jakąś alternatywę dla szaf IKEA Pax sięgających do samego sufitu? Przymierzam się do zakupu szafy Pax i planuję dorobić do niej customową nadstawkę, wykorzystując fronty kuchenne IKEA w tym samym kolorze. Ponieważ IKEA nie produkuje nadstawek do szaf Pax, trzeba kombinować, a u mnie szafa tak będzie stała we wnęce to ułatwi sprawę. Może są inne sklepy oferujące podobne rozwiązania — szafy sięgające sufitu lub z gotowymi nadstawkami do samodzielnego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPLASHY: sam pisałem tutaj na tagu #ikeahack o tych nadstawkach z szafek metod położonych bokiem.
Ale oczywiście jest to rozwiąznie dla ludzi, którzy po prostu chcą kupić wszystko w ikei, i poskładać, wsadzić na siebie, i gotowe.

Dla innych - polecam po prostu użyć frontów ikeowych (czy to od metod, jak są takie same, czy wprost "pax" tyle że ciętych np na pół, dla nadstawki, od samej góry
  • Odpowiedz
Mireczki, chcę wziąć udział w licytacji na #ebay niemiecki, ale wyświetla mi się "Leider kann dieser Artikel nicht verschickt werden nach Polen. Aber nicht aufgeben" jak to ominąć? Dodałem tam w profilu adres niemiecki, do pośrednika, musze jakiś VPN ogarnąć?

#kiciochpyta #ebayde
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #kiciochpyta

Czy mogę bez tego elementu przejechać sobie dzisiaj 2 razy po 24km bez większych konsekwencji? Zauważyłem, że to zgubiłem i jednocześnie zauważyłem spory ubytek płynu chłodniczego, więc podejrzewam, że zaburza to chłodzenie silnika. Płynu dolałem oczywiście do maxa.
#ford #fiesta

Zauważyłem ostatnio, że zgubiłem ten element w samochodzie. Jestem noga jeśli chodzi o samochody, nie potrafię nawet na 100% z pomocą internetu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ejszyn: Nic się nie stanie, możesz jeździć bez tego, tamtędy tylko leci powietrze do filtra powietrza. Źle by było jakbyś zgubił coś za filtrem. Warto kupić tę część, żeby filtr się za szybko nie brudził.

Część ta nie ma nic wspólnego z płynem chłodniczym.
Poszukaj gdzieś czy nie masz wycieku. Nagrzewnica, obudowa termostatu, chłodnica, przewody gumowe, plastikowe, ogólnie połączenia, nawet głupia opaska, możesz zobaczyć czy nie przybywa ci oleju, czy silnik jakoś
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_:Chyba nie wiesz co to odma :)

Nie wiem po co wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia.

Odma służy do odbioru nadmiaru gazów ze skrzyni korbowodowej. Jest w zupełnie innym
  • Odpowiedz
Gliwice, czy Rzeszów? Które miasto lepsze do życia? Tak na szybko plusy i minusy obydwu miast:

Rzeszów
+ miasto wojewódzkie
+ zadbane
+ ładna starówka

Które miasto lepsze?

  • Gliwice 48.9% (69)
  • Rzeszów 51.1% (72)

Oddanych głosów: 141

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-remi: jak juz podajesz w plusach politechnike to w rzeszowie jest polibuda rzeszowska z lotnictwem

co do lotnisk, ile planujesz rocznie tych wakacji albo lotow zeby to mialo az takie znaczenie?
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie napisać drugie pytanie odnośnie #vr , bo stwierdziłem ze bardziej mi odda Meta Quest 3 zamiast tego od PS5
Czy ten od mety działa spoko w trybie natywnym w grach? Głownie mnie beatsaber interesuje, jak z grafiką i płynnością, a do komputera nie podepnę bo nie jestem użytkownikiem Windowsa
#vr #metaquest #kiciochpyta i #steam dla zasięgu
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiZ: Od miesiąca posiadam Questa 3, gry natywnie działają i wyglądają bardzo dobrze. Osobiście wolę np. takiego "Contractora Exfilzone" grać bezpośrednio na goglach, gdyż jest to po prostu wygodniejsze a różnicy w grafice nie odczuwam tak bardzo. Tym bardziej Beat Saber, który graficznie jest prostą grą. No i przede wszystkim takim "must have" jest program "Quest Games Optimizer", który pozwala korzystać z gotowych profili, które nie dość, że poprawiają działanie
  • Odpowiedz
Murki, lubię czasem na wyjazdach posłuchać lokalnych stacji radiowych, ale z racji że nie wszędzie jeżdżę autem a w telefonie chyba nawet nie mam radia, poszukuję polecajki na jakieś kieszonkowe radio, na baterie bądź aku, coś co odbierałoby wszystko w Europie. Ktoś coś doradzi? #radio #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoredOfBeingSad w sumie kika razy widziałem jak osoby na grupie osiedlowej sprzedawali opony z nowego auta, bo kupili właśnie wielosezony.
Ale to osoba prywatna odzyskiwała część kasy, a tu chcą zarobić

A inny łeb sprzedawał opony z 23 za 1400 gdzie nówki 1700 xd
  • Odpowiedz