Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
źródło: 1000014593
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@talmudyczny_triumfalizm oglądałem niestety, ale według mnie to nie jest taki poziom kaleczenia jak koszykowka
- 1
@OCIEBATON śmieszne jest to, że np w takiej siatkówce nie ma kaleczenia u kobiet
One po prostu mają zwarcie gdy mają piłkę zbyt długo w posiadaniu
One po prostu mają zwarcie gdy mają piłkę zbyt długo w posiadaniu
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #remonttarasu #diy #taras #ogrod #renowacja #wykonczenie #pomyslynataras #balkon #stylzewnetrzny #wnetrza #inspiracje #ogrodnictwo #budownictwo #praceremontowe #tarasmarzen
Cześć wszystkim, powiedzcie mi proszę czy mój pomysł ma jakikolwiek sens. Mieszkam w starym domu rodziców i z różnych powodów nie
Cześć wszystkim, powiedzcie mi proszę czy mój pomysł ma jakikolwiek sens. Mieszkam w starym domu rodziców i z różnych powodów nie
@Pitekglitek jedyny sens jest wtedy jak coś położysz w 1 kawałku a jak chcesz po tym chodzić to i tak jest bez sensu
@Pitekglitek: Taka wykładzina to cię wyniesie jakieś 500 zł i będziesz mieć łaczenie, bo szerokość to 4 metry. Ja bym papę kładł, kupić palnik za 50 zł, papa jest tania i nawet słabo wykonane będzie lepsze niż ta wykładzina.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Skoro często się spotykacie, to to jest chyba dość bliska znajomość, więc dlaczego mu nie zwrócisz uwagi na to zachowanie?
@mirko_anonim: jak fajny kolega to szkoda kończyć znajomość. Skoro tobie zawsze pasują terminy to się spotykacie wtedy. Albo z nim pogadaj. Może on nie lubi wychodzić jak nie jest mantalnie na to przygotowany, i to nie jest skierowane w ciebie, tylko on tak ma. Znaczy jak chcesz tak zrób, tylko jak spoko gość poza tym to można mu jakieś wady wybaczyć.
- 1
Zna ktoś jakąś alternatywę dla szaf IKEA Pax sięgających do samego sufitu? Przymierzam się do zakupu szafy Pax i planuję dorobić do niej customową nadstawkę, wykorzystując fronty kuchenne IKEA w tym samym kolorze. Ponieważ IKEA nie produkuje nadstawek do szaf Pax, trzeba kombinować, a u mnie szafa tak będzie stała we wnęce to ułatwi sprawę. Może są inne sklepy oferujące podobne rozwiązania — szafy sięgające sufitu lub z gotowymi nadstawkami do samodzielnego
@SPLASHY: sam pisałem tutaj na tagu #ikeahack o tych nadstawkach z szafek metod położonych bokiem.
Ale oczywiście jest to rozwiąznie dla ludzi, którzy po prostu chcą kupić wszystko w ikei, i poskładać, wsadzić na siebie, i gotowe.
Dla innych - polecam po prostu użyć frontów ikeowych (czy to od metod, jak są takie same, czy wprost "pax" tyle że ciętych np na pół, dla nadstawki, od samej góry
Ale oczywiście jest to rozwiąznie dla ludzi, którzy po prostu chcą kupić wszystko w ikei, i poskładać, wsadzić na siebie, i gotowe.
Dla innych - polecam po prostu użyć frontów ikeowych (czy to od metod, jak są takie same, czy wprost "pax" tyle że ciętych np na pół, dla nadstawki, od samej góry
@SPLASHY dzieki
Macie do polecenia jakiś sprawdzony domek/apartamenty w Makarskiej? Ekipa 7 osób plus roczne dziecko, więc standard jakis lepszy niż dla studentów ale też nie 5* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chorwacja #makarska #wakacje #kiciochpyta
#chorwacja #makarska #wakacje #kiciochpyta
@Jacques-Pierre hej mam w okolicy ale nie wiem czy na 7 osób. Może by weszło. Tylko nie nad morzem a po 2 stronie gór ale do plaży jedzie się może 7-10 minut bo tunel od razu . Pewno by się zmieścili choć może być trochę ciężko. Ale domek wypas i zero turystów
- 2
@aa-aa: to najpierw trzeba upiec, na surowo będzie takie sobie.
- 0
Mireczki, chcę wziąć udział w licytacji na #ebay niemiecki, ale wyświetla mi się "Leider kann dieser Artikel nicht verschickt werden nach Polen. Aber nicht aufgeben" jak to ominąć? Dodałem tam w profilu adres niemiecki, do pośrednika, musze jakiś VPN ogarnąć?
#kiciochpyta #ebayde
#kiciochpyta #ebayde
Mirki z #ogladajzwykopem #kiciochpyta Rzuci ktoś linkiem na priv do Bridget Jones 3 z lektorem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: myslalem o transporcie publicznym
@model_wygenerowany_na_wykoppl: nie słuchaj go ;) on nigdy tam nie był, jedynie jadem pluje.
Kolega był miesiąc temu w Jaremczy kolo Bukovelu autem, bez żadnych problemów dotarł i wrócił
Kolega był miesiąc temu w Jaremczy kolo Bukovelu autem, bez żadnych problemów dotarł i wrócił
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@totem_lesnych_ludzi: Odrywanie od szypułek niszczy smak, tak samo jak przechowywanie w lodówce.
@totem_lesnych_ludzi: kupowanie pomidorów w lutym jest bez sensu
@The_last_perfect_man: za szczerość.
@The_last_perfect_man: Za kosmonautę i moderatorkę w zbożu, poza tym za obrażanie ruskich
- 0
#motoryzacja #kiciochpyta
Czy mogę bez tego elementu przejechać sobie dzisiaj 2 razy po 24km bez większych konsekwencji? Zauważyłem, że to zgubiłem i jednocześnie zauważyłem spory ubytek płynu chłodniczego, więc podejrzewam, że zaburza to chłodzenie silnika. Płynu dolałem oczywiście do maxa.
#ford #fiesta
Zauważyłem ostatnio, że zgubiłem ten element w samochodzie. Jestem noga jeśli chodzi o samochody, nie potrafię nawet na 100% z pomocą internetu
Czy mogę bez tego elementu przejechać sobie dzisiaj 2 razy po 24km bez większych konsekwencji? Zauważyłem, że to zgubiłem i jednocześnie zauważyłem spory ubytek płynu chłodniczego, więc podejrzewam, że zaburza to chłodzenie silnika. Płynu dolałem oczywiście do maxa.
#ford #fiesta
Zauważyłem ostatnio, że zgubiłem ten element w samochodzie. Jestem noga jeśli chodzi o samochody, nie potrafię nawet na 100% z pomocą internetu
@Ejszyn: Nic się nie stanie, możesz jeździć bez tego, tamtędy tylko leci powietrze do filtra powietrza. Źle by było jakbyś zgubił coś za filtrem. Warto kupić tę część, żeby filtr się za szybko nie brudził.
Część ta nie ma nic wspólnego z płynem chłodniczym.
Poszukaj gdzieś czy nie masz wycieku. Nagrzewnica, obudowa termostatu, chłodnica, przewody gumowe, plastikowe, ogólnie połączenia, nawet głupia opaska, możesz zobaczyć czy nie przybywa ci oleju, czy silnik jakoś
Część ta nie ma nic wspólnego z płynem chłodniczym.
Poszukaj gdzieś czy nie masz wycieku. Nagrzewnica, obudowa termostatu, chłodnica, przewody gumowe, plastikowe, ogólnie połączenia, nawet głupia opaska, możesz zobaczyć czy nie przybywa ci oleju, czy silnik jakoś
@Szczuroskoczek_:Chyba nie wiesz co to odma :)
Nie wiem po co wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia.
Odma służy do odbioru nadmiaru gazów ze skrzyni korbowodowej. Jest w zupełnie innym
Nie wiem po co wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia.
Odma służy do odbioru nadmiaru gazów ze skrzyni korbowodowej. Jest w zupełnie innym
Gliwice, czy Rzeszów? Które miasto lepsze do życia? Tak na szybko plusy i minusy obydwu miast:
Rzeszów
+ miasto wojewódzkie
+ zadbane
+ ładna starówka
Rzeszów
+ miasto wojewódzkie
+ zadbane
+ ładna starówka
Które miasto lepsze?
- Gliwice 48.9% (69)
- Rzeszów 51.1% (72)
@piotr-remi: jak juz podajesz w plusach politechnike to w rzeszowie jest polibuda rzeszowska z lotnictwem
co do lotnisk, ile planujesz rocznie tych wakacji albo lotow zeby to mialo az takie znaczenie?
co do lotnisk, ile planujesz rocznie tych wakacji albo lotow zeby to mialo az takie znaczenie?
@Ligniperdus: no fajny las, ale za mało górek w bliskiej okolicy jak dla mnie
Boicie się wyrywania zębów? #kiciochpyta
@say-my-name: Bardziej się boję wyrywania gotówki po wyrwaniu zęba.
- 1
@Vonbrabant ceny teraz są p------e w gabinetach. Ja zacząłem jeździć do mniejszego miasta gdzie uwaga, zapłaciłem 150zl za wyrwanie zęba w nowoczesnym gabinecie. Bez bólu.
- 0
Potrzebuje wymienić akumulatory w #ups
Jakiej firmy wziąć, aby się nie okazało, że za rok będą do wyrzucenia? Mogę dać 150-200zl maks na jeden
#kiciochpyta #elektryka #akumulator
Jakiej firmy wziąć, aby się nie okazało, że za rok będą do wyrzucenia? Mogę dać 150-200zl maks na jeden
#kiciochpyta #elektryka #akumulator
@Baero: Po pierwsze to do takiego UPSa, a po drugie jakiej pojemności jest Twoja bateria. Bez tego trudno coś więcej podpowiedzieć. Podeślij zdjęcia, to coś doradzę.
- 0
Pozwolę sobie napisać drugie pytanie odnośnie #vr , bo stwierdziłem ze bardziej mi odda Meta Quest 3 zamiast tego od PS5
Czy ten od mety działa spoko w trybie natywnym w grach? Głownie mnie beatsaber interesuje, jak z grafiką i płynnością, a do komputera nie podepnę bo nie jestem użytkownikiem Windowsa
#vr #metaquest #kiciochpyta i #steam dla zasięgu
Czy ten od mety działa spoko w trybie natywnym w grach? Głownie mnie beatsaber interesuje, jak z grafiką i płynnością, a do komputera nie podepnę bo nie jestem użytkownikiem Windowsa
#vr #metaquest #kiciochpyta i #steam dla zasięgu
@ActiZ: Od miesiąca posiadam Questa 3, gry natywnie działają i wyglądają bardzo dobrze. Osobiście wolę np. takiego "Contractora Exfilzone" grać bezpośrednio na goglach, gdyż jest to po prostu wygodniejsze a różnicy w grafice nie odczuwam tak bardzo. Tym bardziej Beat Saber, który graficznie jest prostą grą. No i przede wszystkim takim "must have" jest program "Quest Games Optimizer", który pozwala korzystać z gotowych profili, które nie dość, że poprawiają działanie
- 1
- 0
Murki, lubię czasem na wyjazdach posłuchać lokalnych stacji radiowych, ale z racji że nie wszędzie jeżdżę autem a w telefonie chyba nawet nie mam radia, poszukuję polecajki na jakieś kieszonkowe radio, na baterie bądź aku, coś co odbierałoby wszystko w Europie. Ktoś coś doradzi? #radio #kiciochpyta
#motoryzacja #kiciochpyta
Siemka, takie coś mi wyskoczyło na fb.
Niemal nowe opony za pół ceny? Brzmi podejrzanie. Chociaż z drugiej strony niepodobne by ktoś w internecie kłamał, ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sądzicie?
https://m.facebook.com/AutoWheelsPoland/
Siemka, takie coś mi wyskoczyło na fb.
Niemal nowe opony za pół ceny? Brzmi podejrzanie. Chociaż z drugiej strony niepodobne by ktoś w internecie kłamał, ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sądzicie?
https://m.facebook.com/AutoWheelsPoland/
źródło: 1000004726
Pobierz@BoredOfBeingSad w sumie kika razy widziałem jak osoby na grupie osiedlowej sprzedawali opony z nowego auta, bo kupili właśnie wielosezony.
Ale to osoba prywatna odzyskiwała część kasy, a tu chcą zarobić
A inny łeb sprzedawał opony z 23 za 1400 gdzie nówki 1700 xd
Ale to osoba prywatna odzyskiwała część kasy, a tu chcą zarobić
A inny łeb sprzedawał opony z 23 za 1400 gdzie nówki 1700 xd
@BoredOfBeingSad: @Myszo
Nie wiem czy fejk, bo na allegro sprzedają od lat, nawet jest kategoria opon demo.
Fejk może być od tej osoby w szemranym miejscu czyli fb, ale same opony demo sprzedają ogólnie i są tańsze.
Nie wiem czy fejk, bo na allegro sprzedają od lat, nawet jest kategoria opon demo.
Fejk może być od tej osoby w szemranym miejscu czyli fb, ale same opony demo sprzedają ogólnie i są tańsze.
źródło: 5346436
Pobierz































#kiciochpyta #wykop