Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
odpowiedz
@dolchus: ten gość jest indealną ilustracją dlaczego można puszczać sygnały elektryczne w full duplexie
on jest sobie takim elektronem i ma wywalone co sie dzieje na falowodzie, a mimo to bansuje z dj (czyli źródałmi sygnału)
Miraski jaki ekspres ciśnieniowy do kawy możecie polecić do domu?
Nadszedł czas żeby kupić bo #homeoffice mocno i zostałem odcięty od firmowego ekspresu
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
Nadszedł czas żeby kupić bo #homeoffice mocno i zostałem odcięty od firmowego ekspresu
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
@themepresta: Jaka cena? Kawy z mlekiem?
- 0
@Kulek1981: pół roku gwarancji dają więc chyba przez ten czas przetestuje co i jak :)
dziękuję za pomoc :)
dziękuję za pomoc :)
Dla odmiany zamiast espresso zrobiłem latte macchiato z mlekiem sojowym waniliowym.
C-----E.
#przemyslenia #kawa #gotujzwykopem
C-----E.
#przemyslenia #kawa #gotujzwykopem
źródło: comment_1599634636odVKXdeAnUS1mF6JfSnu1O.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@masz_fajne_donice owsianke
@kapuczina_corki_somsiada: pewnie nikt z w/w nie da ci plusa bo śpi, to łap ode mnie
@kapuczina_corki_somsiada: I see what you did there!
- 15
- 50
@bartuz12: Proszę bardzo
@losowynick13: Tym razem się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChacharZWarszawy: No tak właśnie podejrzewałam ze mogłabym zarobić fajne pieniądze na ciuchach babci ale jestem zbyt sentymentalna xD
@mateusz-zahorski: Dziękuje!
@losowynick13: Tym razem się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChacharZWarszawy: No tak właśnie podejrzewałam ze mogłabym zarobić fajne pieniądze na ciuchach babci ale jestem zbyt sentymentalna xD
@mateusz-zahorski: Dziękuje!
źródło: comment_1599559288fNxETw1pBLDGZfyIoFv1G0.jpg
Pobierz@piotrzap2 kawusi po turecku
- 0
Mirki myślę o zakupie De'Longhi Ec685. Ktoś ma i poleca? Ew. jakaś alternatywa w tym przedziale cenowym?
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
- 0
@jedzczarnekoty: a w czym ten ec820 będzie lepszy oprócz wagi?
@321_654: w niczym, minimalnie większa moc.
@ortaliontrenera: Nie wiem tak naprawdę co to może być ale przychodzą mi do głowy 2 hipotezy (niestety obie mało prawdopodobne -wręcz absurdalne):
1) Niektóre substancje rozpuszczone potrafią zmienić temperaturę krzepnięcia mieszanki, np sól ją obniża. Możliwe że niektóre substancje zawarte w kawie ją podwyższają.
2) Może to nie jest lód tylko jakaś substancja zawarta w kawie która przyjmuje postać tych mitycznych podręcznikowych "bezwonnych i bezbarwnych kryształów" a wytrąca się bo
1) Niektóre substancje rozpuszczone potrafią zmienić temperaturę krzepnięcia mieszanki, np sól ją obniża. Możliwe że niektóre substancje zawarte w kawie ją podwyższają.
2) Może to nie jest lód tylko jakaś substancja zawarta w kawie która przyjmuje postać tych mitycznych podręcznikowych "bezwonnych i bezbarwnych kryształów" a wytrąca się bo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@YEPs: przed i po
Po zdecydowanie
Będąc ostatnio w Ticino, włoskim kantonie w Szwajcarii, z wielką przyjemnością wybrałem do baru na śniadanie. Tak - do baru, bo u Włochów na to co my byśmy nazwali kawiarnią mówi się bar. Mieszkałem lata temu we Włoszech przez parę miesięcy i bardzo mi się spodobał klimat panujący w takich miejscach. Tak więc dziś wam trochę o tym opowiem. Wybaczcie jeśli coś przekręcę, bo jednak trochę czasu minęło.
Bary we Włoszech są
Bary we Włoszech są
źródło: comment_1599477053oOCuWQSBFJqtFveLkmO1bu.jpg
Pobierz@kotbehemoth: czy naprawdę Włosi dalej dziwią się, że ktoś se może chcieć wypić kawę z mlekiem po południu? Przecież to jest skrajnie turystyczny kraj, oni są tępi, że do nich nie dociera, że ludzie lubią różne rzeczy?
@kotbehemoth: to niezłe cebulaki z tych Włochów jak turystów katują, u nas takiego złodziejstwa nie ma
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@supra107:
1. nie ubijaj kawy w sicie, niech leży luźno. odpowiednio zmielona, nie można za cienko jak sklepowe
2. nie wlewaj zimnej wody, najlepiej przegotowaną wcześniej
3. używaj ziaren ciemno palonych lub omniroast
4. dokręcasz tak by się trzymało, zbyt duże dokręcenie będziesz dowalać uszczęlkę
1. nie ubijaj kawy w sicie, niech leży luźno. odpowiednio zmielona, nie można za cienko jak sklepowe
2. nie wlewaj zimnej wody, najlepiej przegotowaną wcześniej
3. używaj ziaren ciemno palonych lub omniroast
4. dokręcasz tak by się trzymało, zbyt duże dokręcenie będziesz dowalać uszczęlkę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@programista4k ja też piłam raz i to był mój ostatni raz
@programista4k: szkoda hajsu, jak coś to szukaj takiego co sprzeda Ci 50gr
- 5
Moi Drodzy
Wracam z wyczekiwaną przez @kijanka23 recenzją.
Woseba Gold zaskoczyła mnie całkiem niezłym i dość łagodnym, jak na mieszankę z robustą, smakiem. Rzeczywiście jest dobra. Daje 7/10.
Jednak nie jest to 100% arabica, wiec wciąż 2 punkty przewagi dla mojej ukochanej Dallmayr
Wracam z wyczekiwaną przez @kijanka23 recenzją.
Woseba Gold zaskoczyła mnie całkiem niezłym i dość łagodnym, jak na mieszankę z robustą, smakiem. Rzeczywiście jest dobra. Daje 7/10.
Jednak nie jest to 100% arabica, wiec wciąż 2 punkty przewagi dla mojej ukochanej Dallmayr
źródło: comment_1599412528gmnnzKAOx37CwTZEliI1Zh.jpg
Pobierz




























Czy moje obawy są podstawne?
#kofeina #kawa #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy