@LubieWanilie ogólnie kawa jest zdrowa, 3-4 dziennie jak najbardziej można jebnąć. Dopóki nie masz problemów z zasypianiem kawa nie stanowi problemu w odżywianiu się. Tolerancja na kofeinę wzrasta dość mocno przy używaniu kofeiny bezwodnej. Potem kawka nie klepie.
  • Odpowiedz
odpowiedz


@dolchus: ten gość jest indealną ilustracją dlaczego można puszczać sygnały elektryczne w full duplexie
on jest sobie takim elektronem i ma wywalone co sie dzieje na falowodzie, a mimo to bansuje z dj (czyli źródałmi sygnału)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#pytanie #kawa #kofeina
Mirki takie pytanie do znawców. Co jest lepsze/zdrowsze dla organizmu:

1. 3-4 kawy dziennie (różnej mocy)
2. 1 tabletka kofeiny 200mg.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkopałam starą koszulę babci i sobie ją założyłam do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię takie vintage ubranka, pewnie jak pokażę babci to będzie płakać (z radości, bo wzruszają ja takie rzeczy xD).
Hehe i cyk za darmo nowa koszula a nie za miliony z guczi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vintage #ubrania #kawa #pracbaza
cytmirka - Odkopałam starą koszulę babci i sobie ją założyłam do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lu...

źródło: comment_1599557928FIcNdpJaDDlnpDjuHuo1Aq.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak robię sobię kawke we french pressie i czesto zrobie jej za duzo, to wsadzam sobie resztki w kubeczku na wieczór, żeby z mleczkiem napic sie jej na zimno. Jest smaczna. Ale zastanawiam się, czemu czasami jest lód na niej? Mleko/woda/napoje mi nie zamarzają, a kawa zamarza.
#kawa #kawatime #fizyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortaliontrenera: Nie wiem tak naprawdę co to może być ale przychodzą mi do głowy 2 hipotezy (niestety obie mało prawdopodobne -wręcz absurdalne):
1) Niektóre substancje rozpuszczone potrafią zmienić temperaturę krzepnięcia mieszanki, np sól ją obniża. Możliwe że niektóre substancje zawarte w kawie ją podwyższają.
2) Może to nie jest lód tylko jakaś substancja zawarta w kawie która przyjmuje postać tych mitycznych podręcznikowych "bezwonnych i bezbarwnych kryształów" a wytrąca się bo
  • Odpowiedz
Będąc ostatnio w Ticino, włoskim kantonie w Szwajcarii, z wielką przyjemnością wybrałem do baru na śniadanie. Tak - do baru, bo u Włochów na to co my byśmy nazwali kawiarnią mówi się bar. Mieszkałem lata temu we Włoszech przez parę miesięcy i bardzo mi się spodobał klimat panujący w takich miejscach. Tak więc dziś wam trochę o tym opowiem. Wybaczcie jeśli coś przekręcę, bo jednak trochę czasu minęło.

Bary we Włoszech są
kotbehemoth - Będąc ostatnio w Ticino, włoskim kantonie w Szwajcarii, z wielką przyje...

źródło: comment_1599477053oOCuWQSBFJqtFveLkmO1bu.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 201
@kotbehemoth: czy naprawdę Włosi dalej dziwią się, że ktoś se może chcieć wypić kawę z mlekiem po południu? Przecież to jest skrajnie turystyczny kraj, oni są tępi, że do nich nie dociera, że ludzie lubią różne rzeczy?
  • Odpowiedz
@supra107:

1. nie ubijaj kawy w sicie, niech leży luźno. odpowiednio zmielona, nie można za cienko jak sklepowe
2. nie wlewaj zimnej wody, najlepiej przegotowaną wcześniej
3. używaj ziaren ciemno palonych lub omniroast
4. dokręcasz tak by się trzymało, zbyt duże dokręcenie będziesz dowalać uszczęlkę
  • Odpowiedz
Moi Drodzy
Wracam z wyczekiwaną przez @kijanka23 recenzją.

Woseba Gold zaskoczyła mnie całkiem niezłym i dość łagodnym, jak na mieszankę z robustą, smakiem. Rzeczywiście jest dobra. Daje 7/10.

Jednak nie jest to 100% arabica, wiec wciąż 2 punkty przewagi dla mojej ukochanej Dallmayr
Moseva - Moi Drodzy
Wracam z wyczekiwaną przez @kijanka23 recenzją.
 
Woseba Gold ...

źródło: comment_1599412528gmnnzKAOx37CwTZEliI1Zh.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach