#kawiarka #kawa #naprawa #pomocy #arieta
Hejka! Nie za bardzo wiem czy z tą lekko zdewastowaną kawiarką da się coś zrobić (nie moje zaniedbanie ;'() więc założyłam konto w nadziei na pomoc doświadczonych kawoszy - zdjęcie przedstawia dno zbiornika na wodę (chyba, chodzi o tą dolną część)
Pytanie główne brzmi - bardziej opłaca się to naprawić czy kupić nową (taka sama kosztuje ok.
fajnababa - #kawiarka #kawa #naprawa #pomocy #arieta 
Hejka! Nie za bardzo wiem czy z...

źródło: comment_1600172780LtP1m0HEtRxUrzH32Sx1Un.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Polecam XEOLEO COFFEE&TEA store na aliexpress, zamówiłam młynek xeoleo 45mm w sobotę wieczorem i dziś już do mnie przyszedł.
Wysyłka z Polski kurierem UPS.
Młynek porządnie wykonany mam nadzieję że będzie mi dłużej służył niż poprzedni ceramiczny ze sklepu czibo xd
Zapłaciłam 173zł
#aliexpress #xeoleo #mlynekdokawy #kawa
k.....a - Polecam XEOLEO COFFEE&TEA store na aliexpress, zamówiłam młynek xeoleo 45mm...

źródło: comment_1600162760wVTAIcZDgNv3TF88N4ViR8.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@witam12: Rzeczywiście pokazuje ponad 300zł. Chyba musisz poczekać bo cena tego młynka co chwilę skacze, pewnie niedługo spadnie znowu do tych 170zł.

https://star.aliexpress.com/share/share.htm?redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F32850464714.html%3Fmb%3DQ2nw3l91ppjGoAe%26srcSns%3DKopiuj%2520do%2520schowka%26tid%3Dwhite_backgroup_101ℑ=Uc41963a71e4c4555b6b505cda9d8b1beE.jpg&businessType=ProductDetail&templateId=whitebackgroup101&title=315%2C24%20z%C5%82%20%7C%20XEOLEO%20r%C4%99czny%20m%C5%82ynek%20do%20kawy%2045MM%20aluminium%20m%C5%82ynek%20do%20kawy%20czarny%2Fbr%C4%85zowy%2Fsrebrny%2Fz%C5%82oty%2015g%20Mini%20przeno%C5%9Bny%20ekspres%20do%20kawy&platform=AE
  • Odpowiedz
Mireczki, przyszedł do mnie dripper i teraz chce sobie zamówić do niego kawę. Znacie jakąś dobrą palarnię, które sprzedaje na allegro? (mam smarta więc cebula mocno) :D
#kawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mirabelki. Spece od #kawa
Szykują mi się małe zakupy i mam pytania. Czytałem gdzieś że młynek xeoleo 45mm wejdzie do aeropresu. Czy ten większy też? Internety nie rozwiały moich wątpliwości, a jest to kluczowe dla zabierania sprzętu na urlop.
I pytanie o wagę. Podobno sprzęt oferowany przez największy wschodni portal aukcyjny będzie git. Tylko która aukcja. Ta z największą ilością sprzedanych produktów będzie ok? o ten
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki czym będą się różnić metalowe filtry do AP z ali za 10zł od takiego za 70zł od Able?

przykład: link

#kawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra kawa ziarnista w rozsądnej cenie? Głownie zależy mi na cena / jakość, teraz płacę 100 zł za 1kg i jest troszeczkę za drogo.
#kawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja kupiłem philipsa niższy model. Jestem zadowolony. O ekspres trzeba dbać, czyścić raz na jakiś czas.
Akurat w philipsie to bardzo proste, trzeba raz na jakiś czas wyczyścić blok zaparzeniowy i od kamienić ekspres-wszystkie filmiki można znaleźć na YouTube od producenta.
  • Odpowiedz
@Iryterp: odstawiasz kofeinę? kup kapsułki guaranamax z olimp labs, mają zmieloną guaranę, guarana ma kofeinę, ale nie ma tego kopa, za to dłużej trzyma i nie ma zejścia po (nieistniejącym)kopie, dobra na schodzenie z dużych dawek energetyków czy innych yerba. Można sobie potem, po kilku dniach otworzyć kapsułkę, wysypać część, czyli redukować dawki, bez bólu głowy, rozbicia, braku koncentracji, osłabienia.
  • Odpowiedz
Chciałbym kupić ekspres kolbowy do około 550zł i tym sposobem natknąłem się na DeLonghi Dedica. Jestem początkujący i niestety nie rozumiem jeszcze podstawowych pojęć. Oglądałem jakiś film na YouTube, gdzie gość oceniał ekspresy do 100 funtów i jako najlepszy ocenił ten który "nie miał porta filter". Był to inny model DeLonghi EC 146.B, niestety nie rozumiem na czym polega różnica. Widzę że cenowo wychodzi nawet korzystniej niż Dedica, ale jako akcesorium w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smietanaminer: W tych pieniądzach Dedica będzie najrozsądniejszym wyborem. Jeśli chciałbyś coś lepszego to potem już Gaggia Classic.
"portafiltr" jest to tzw kolba do której sypiesz kawę. Mówisz zapewne o zastosowaniu ciśnieniowego i nieciśnieniowego sitka.
Dedica w standardzie ma ciśnieniowe sitka, jeśli chciałbyś nieciśnieniową, to trzeba kupić całą sekcję ( koszt ok. 100zł do dostania bez problemu na Ali np. https://pl.aliexpress.com/item/4001031597276.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4389318e2IYjy0&algo_pvid=4774c809-fae8-4131-91be-3462deb372fa&algo_expid=4774c809-fae8-4131-91be-3462deb372fa-1&btsid=0b0a187916000014440444878ed618&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ )
Jeśli będziesz miał swój młynek dobrej jakości i będziesz
  • Odpowiedz