#kawiarka #kawa #naprawa #pomocy #arieta
Hejka! Nie za bardzo wiem czy z tą lekko zdewastowaną kawiarką da się coś zrobić (nie moje zaniedbanie ;'() więc założyłam konto w nadziei na pomoc doświadczonych kawoszy - zdjęcie przedstawia dno zbiornika na wodę (chyba, chodzi o tą dolną część)
Pytanie główne brzmi - bardziej opłaca się to naprawić czy kupić nową (taka sama kosztuje ok.
Hejka! Nie za bardzo wiem czy z tą lekko zdewastowaną kawiarką da się coś zrobić (nie moje zaniedbanie ;'() więc założyłam konto w nadziei na pomoc doświadczonych kawoszy - zdjęcie przedstawia dno zbiornika na wodę (chyba, chodzi o tą dolną część)
Pytanie główne brzmi - bardziej opłaca się to naprawić czy kupić nową (taka sama kosztuje ok.




























#kawa #ekspresdokawy
źródło: comment_1600173121IddgCLtnZMEFtt5drO9dgS.jpg
Pobierz