Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feber

feber

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31858
  • Znaleziska 181
  • Mikroblog 31677
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
feber
feber 10 godz. i 6 min temu
  • 3
Pooglądali wzrosty? To oddajcie.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 14:42:47
  • 313
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...

W komentarzu bonus XD

https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/

#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
PiersiowkaPelnaZiol - I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hula...

źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber przedwczoraj, 22:25:36 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Dzisiaj jak wracałem z pracy to jakaś dziewczynka pojechała na rondzie pod prąd i z ronda też zjechała pod prąd wprost pod mój samochód. Przerażają mnie te hulajnogi.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
przedwczoraj, 17:34:24
  • 0
I cyk odinstalowanko. Jak gra robi z ciebie głupa to nie ma dla niej miejsca na dysku. Bardzo się cieszę, że was zamknęli patałachy.

#ps5 #demonssouls #darksouls
Mega_Smieszek - I cyk odinstalowanko. Jak gra robi z ciebie głupa to nie ma dla niej ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber przedwczoraj, 22:13:52 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Papierowa psycha XD
  • Odpowiedz
feber
feber 15.06.2026, 06:59:18
  • 0
Opłaca się wymieniać dryfujący analog w padzie od ps5? Sprawdzałem, że wszędzie z kosztami przesyłki to minimum 100zł a nowy pad 200zł.

#ps5
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber
Autor
15.06.2026, 13:18:55 via Wykop
  • 0
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: daj znać. Myślałem o tym żeby samemu ogarnąć ale jak czytam ile tych analogów potrafi być wadliwych na starcie to nie wiem czy chce mi się użerać
  • Odpowiedz
feber
feber 14.06.2026, 14:07:00
  • 3
Verstappen nowe medy a i tak uj
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 12.06.2026, 17:08:26
  • 6
Chłop sprzedał akcje i życie jakoś spokojniejsze.
Dwa razy tylko apke dziś sprawdziłem.
Życie z ETFami jest piękne.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber
Autor
12.06.2026, 17:12:51 via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: kto wie? XD
  • Odpowiedz
7XEN
7XEN
12.06.2026, 16:41:46
  • 0
Nie wiem co bardziej mnie irytuje w DS2 - Arena Żelaznego króla, która jest rozmiarów kawalerki i ma jebitną dziurę pośrodku gdzie łatwo wpaść do lawy, czy może jednak dualizm graczy soulsów gdzie z jednej strony masz spoceńców co potrafią całą sagę przejść No-Hit a z drugiej masz upo co tryhardują w PVP mając na liczniku pewnie 9K godzin w Soulsach biją noobów na strzała co mają na liczniku 12h xD

No
7XEN - Nie wiem co bardziej mnie irytuje w DS2 - Arena Żelaznego króla, która jest ro...

źródło: 3vsudraec5181

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 12.06.2026, 17:09:29 via Wykop
  • 1
@7XEN: może tryb offline?
  • Odpowiedz
GAJEWSKY
GAJEWSKY
12.06.2026, 08:03:22
  • 5
Powtarzam mój wpis.

Wydaje mi się, że 99% ruchu na tagu #gielda to musza być boty XTB. Ludzie nie mogą być tacy głupi.
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 12.06.2026, 08:06:47 via Wykop
  • 0
@GAJEWSKY: do czego nawiązujesz? XD
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
12.06.2026, 07:20:11
  • 3
#gielda Dlaczego akcje Micron spadają?
ParadygmatYT - #gielda Dlaczego akcje Micron spadają?

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 12.06.2026, 07:23:09 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: XD
  • Odpowiedz
feber
feber 09.06.2026, 13:54:57
  • 0
Zastanawiam się dlaczego ta gra jest tak dobrze oceniana. Ograłem ze 2h i strasznie średnia się wydaje.
Eksploracja to tu nie istnieje, liniowe łażenie bez większych odnóg.
Bossy raczej proste.
Łażenie w zasadzie od bossa do bossa a po drodze znikoma ilość przeciwników.
Grafika średnia.
System walki to taki na pałe, postać robi co chce i kiedy chce.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
08.06.2026, 18:09:48
  • 13
#gielda a my w Micronie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 08.06.2026, 18:39:59 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: niech micron nadal micronuje
  • Odpowiedz
feber
feber 07.06.2026, 14:25:21
  • 2
Ale to chamskie w ferrari i mercedesie XD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Incel_Core2Duo
Incel_Core2Duo
07.06.2026, 13:48:12
  • 1
#f1 kurde bele dajcie jakiegoś safety cara, bo kawkę bym zrobił
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 07.06.2026, 13:48:50 via Wykop
  • 4
@Incel_Core2Duo: rób, totalnie nic się nie zmieni
  • Odpowiedz
feber
feber 07.06.2026, 13:36:19
  • 3
Upośledzony tor
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
07.06.2026, 13:37:08 via Wykop
  • 0
@feber: g---o największe
  • Odpowiedz
Szczepson666666
Szczepson666666
05.06.2026, 20:15:12
  • 0
Dlaczego wszyscy się srają? Jejku, raz leci 5%, innym razem rośnie. Nie ma globalnej pandemii, wojny, kryzysu finansowego spowodowanego nieszczelnymi przepisami. Jak baby się zachowujecie. #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feber
feber 05.06.2026, 20:16:21 via Wykop
  • 6
@Szczepson666666: jak Micron spadł prawie 20%
  • Odpowiedz
feber
feber 05.06.2026, 20:19:52 via Wykop
  • 1
@makolem: Pytasz dlaczego się srają to Ci odpowiadam. Ja tam nadal na plusie ale zawsze to 20% mniej na plusie na samym micronie a w zasadzie wszystko leci łącznie z ETF'ami.
  • Odpowiedz
feber
feber 05.06.2026, 20:25:28 via Wykop
  • 4
@Szczepson666666: No wiesz, sporo ludzi zaczęło dopiero inwestowanie w tym np. ja i nagle "zyski" wyparowały więc boli. Ja tam jakoś nie płacze ale wolałem widzieć +5k zamiast +1,3k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • No tak.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.05.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2020

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking