Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
polak polakowi polakiem.
Fajnie, że podoba Ci się robota. Jak nie padasz po niej na mordę to zastanów się też nad jakimś podnoszeniem kwalifikacji i powinno być gitesko.
Fajnie, że podoba Ci się robota. Jak nie padasz po niej na mordę to zastanów się też nad jakimś podnoszeniem kwalifikacji i powinno być gitesko.
@prostyczlowiek123: tylko im teraz norm nie podnieś jak taki szybki jesteś.
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@LittleOpa: nie mamy wegla ale przynajmniej górnicy dobrze zarabiają
@LittleOpa: to są chyba zarobki nadsztygarow i szefów działów xD skąd te liczby się biorą, 4k z małym hakiem na wydobyciu/przodku to jest realna liczba xD
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Brygadziści co wyżej srają niż dupę mają. Dostał kilka stów więcej i nagle sie zachowuje jakby został CEO Januszex S.A. xD
Wymyślanie na siłę roboty byleby w oczy nie kuło, że nic nie robisz. Nakręcanie drak byleby się mieć o co p-------ć, a później zrobić ciebie winnym całej sytuacji. Robię na magazynie w dużym "korpo" co ma oddziały na całym świecie, ta robota i firma to jeden wielki mem xD Jak jest
Wymyślanie na siłę roboty byleby w oczy nie kuło, że nic nie robisz. Nakręcanie drak byleby się mieć o co p-------ć, a później zrobić ciebie winnym całej sytuacji. Robię na magazynie w dużym "korpo" co ma oddziały na całym świecie, ta robota i firma to jeden wielki mem xD Jak jest
- 2
@Aorus: jeszcze dodam zrzucanie winy na roboli, a to brygadziści/biuro coś o------o. Ile razy słyszałem "a bo chłopaki złym towarem samochód załadowali", a po chwili się okazuje, że jakaś psiocha z biura samochody p------a przy podstawianiu pod rampę.
Jestem pierwszy raz od 2 lat na L4(caly tydzien). Januszexa gonią terminy i chcial abym przyszedl na nadgodziny w trakcie mojego L4. Zapytalem sie czy z L4 bede mial wypłacone 80% od kwoty na ktora jestesmy umowieni czy od kwoty na papierze(wyszlo, ze od kwoty na papierze).
Dalej siedze w domu, januszex nie wyrobi sie z terminami.
PS niedlugo ide na urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex
Dalej siedze w domu, januszex nie wyrobi sie z terminami.
PS niedlugo ide na urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex
- 78
Witam Mirabelki i Mirków.
Jakiś czas temu poszła po necie informacja, że na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze szaleje prezes spółdzielni mieszkaniowej. Gościu w odpowiedzi na zwiększającą się liczbę bloków wychodzących ze spółdzielni, utrudnia życie mieszkańcom nowo powstałych wspólnot. Wspólnoty te, dorzucę tu, są o wiele bardziej sprawne finansowo (ocieplenia bloków, umowy na wywóz odpadów itp.), próbują różnych sposobów komunikacji z prezesem spółdzielni. W odpowiedzi spółdzielnia wysyła ponaglenia do zapłaty za użytkowanie
Jakiś czas temu poszła po necie informacja, że na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze szaleje prezes spółdzielni mieszkaniowej. Gościu w odpowiedzi na zwiększającą się liczbę bloków wychodzących ze spółdzielni, utrudnia życie mieszkańcom nowo powstałych wspólnot. Wspólnoty te, dorzucę tu, są o wiele bardziej sprawne finansowo (ocieplenia bloków, umowy na wywóz odpadów itp.), próbują różnych sposobów komunikacji z prezesem spółdzielni. W odpowiedzi spółdzielnia wysyła ponaglenia do zapłaty za użytkowanie
źródło: comment_1660844678DoV8E6DlYwl48QXOTKgjHW.jpg
Pobierz- 46
@mediculum: > co owa informacja ma oznaczać.
Prezesa p------o, mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam cieplutko
Prezesa p------o, mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam cieplutko
A to gablota należąca do spółdzielni czy wspólnoty? Bo jeśli wspólnoty to polecam zaraz wysłać panu prezesowi fakturę za użytkowanie gabloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to po prostu państwo powinno działać i traktować jego działania jak te czyścicieli kamienic.
A tak serio to po prostu państwo powinno działać i traktować jego działania jak te czyścicieli kamienic.
- 157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 322
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 34
- 159
No i trzeba jechać do #januszex zobaczymy co dzisiaj się zdarzy, kto do czego przyczepi, można powiedzieć, że aktualnie jestem koniem trojańskim bo wypowiedzenie złożyłem xD, właściciel mówił że firma się nie rozwiia od 3 lat zapytałem a co zrobił, żeby się rozwijała i się obraził xD, pomijając fakt, że mam wgląd w przychody i jak firma do końca roku nie padnie to będzie cud
#pracbaza
#pracbaza
- 0
@Niukron: oj ta nie będzie, wciskają fejkowe usługi reklamy, a potem gdy ktoś chce wyniki albo podliczyć link śledzący to cisza xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@Koziol666: art 183 kk, nieodpowiednie składowanie odpadów. Przy pierwszym przesłuchaniu policjant zadawał tak głupie pytania, miałem wrażenie że robią to tylko dla formalności. Było zgłoszenie, dostali wszystko na tacy jak przyjechali bo nic nie zdążył nawet ukryć przed nimi a teraz ciągają wszystkich, brak słów
@kubek06: bo robią to dla formalności. uwierz mi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wiem_wszystko czyli ściska.
- 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bloody560: Nie rozumiem tego wpisu, model powinien być przystojny i mieć ładne ciało, więc o co Ci chodzi z tymi ograniczeniami?
- 70
@choochoomotherfucker: pszeciesz kobiety muwiom że wygląd nie ma znaczenia!!!111
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 20
@Wielki_Ciezki_Slon: A mieszkania ile?
https://www.google.pl/maps/@54.035254,22.4969442,3a,60y,147.44h,100.9t/data=!3m7!1e1!3m5!1s86FnOl8F38ypfBmF6Ld3vA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3D86FnOl8F38ypfBmF6Ld3vA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D92.70774%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
https://www.google.pl/maps/@54.035254,22.4969442,3a,60y,147.44h,100.9t/data=!3m7!1e1!3m5!1s86FnOl8F38ypfBmF6Ld3vA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3D86FnOl8F38ypfBmF6Ld3vA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D92.70774%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
- 30
- 149
Chcę zrobić zamówienia do projektu. Oddaję kierownikowi papiery do przetargów do podpisu, a on do mnie: "ale proszę iść to wydrukować dwustronnie, bo mnie potem szef skrzyczy, że za dużo papieru zużywamy i jest to nieekologiczne". #logikaniebieskichpaskow
A ja: "ale jak wydrukuję jeszcze raz te samy dokumenty dwustronnie, to zużyję więcej papieru na te dokumenty, niż jakbyśmy zostawili to tak, jak jest".
Zgadnijcie co... Musiałam drukować drugi raz xD Budżetówkowy
A ja: "ale jak wydrukuję jeszcze raz te samy dokumenty dwustronnie, to zużyję więcej papieru na te dokumenty, niż jakbyśmy zostawili to tak, jak jest".
Zgadnijcie co... Musiałam drukować drugi raz xD Budżetówkowy
źródło: comment_1660724293EB8ApOFYb0OwyseCTLwQaV.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HistoriaNikczemnosci: eee tam na samochód za 35k to oski by nawet nie spojrzał
konto usunięte via Android
- 19
@HistoriaNikczemnosci to jakieś bieda auto za te 35k, przy obecnych cenach































Siema, pracuję w pewnej firmie, ogólnie na rozmowie o pracę było super, widać, że bardzo zadowoleni, pytali tylko o planowane wyjazdy, czy dzieci itp. Chodziło o to, że szukają kogoś na stałe. No ale tak na stałe, że najpierw standardowo miesiąc próbny, potem na pół roku, a potem na rok. Myślałem, że na stałe nie?
Mija półtora roku, podwyżki brak, zatem pojawia się chęć