#pracbaza #januszex #praca

Siema, pracuję w pewnej firmie, ogólnie na rozmowie o pracę było super, widać, że bardzo zadowoleni, pytali tylko o planowane wyjazdy, czy dzieci itp. Chodziło o to, że szukają kogoś na stałe. No ale tak na stałe, że najpierw standardowo miesiąc próbny, potem na pół roku, a potem na rok. Myślałem, że na stałe nie?

Mija półtora roku, podwyżki brak, zatem pojawia się chęć
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cornel9192: uciekaj stamtąd, widzą w Tobie tylko kogoś, kto będzie na każde zawołanie do każdego stanowiska, nie warto się starać moim zdaniem skoro tak to wygląda. Skoro jesteś taki rezolutny i szybko się uczysz, to znajdziesz coś lepszego
  • Odpowiedz
polak polakowi polakiem.

Fajnie, że podoba Ci się robota. Jak nie padasz po niej na mordę to zastanów się też nad jakimś podnoszeniem kwalifikacji i powinno być gitesko.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brygadziści co wyżej srają niż dupę mają. Dostał kilka stów więcej i nagle sie zachowuje jakby został CEO Januszex S.A. xD
Wymyślanie na siłę roboty byleby w oczy nie kuło, że nic nie robisz. Nakręcanie drak byleby się mieć o co p-------ć, a później zrobić ciebie winnym całej sytuacji. Robię na magazynie w dużym "korpo" co ma oddziały na całym świecie, ta robota i firma to jeden wielki mem xD Jak jest
  • Odpowiedz
@Aorus: jeszcze dodam zrzucanie winy na roboli, a to brygadziści/biuro coś o------o. Ile razy słyszałem "a bo chłopaki złym towarem samochód załadowali", a po chwili się okazuje, że jakaś psiocha z biura samochody p------a przy podstawianiu pod rampę.
  • Odpowiedz
Jestem pierwszy raz od 2 lat na L4(caly tydzien). Januszexa gonią terminy i chcial abym przyszedl na nadgodziny w trakcie mojego L4. Zapytalem sie czy z L4 bede mial wypłacone 80% od kwoty na ktora jestesmy umowieni czy od kwoty na papierze(wyszlo, ze od kwoty na papierze).
Dalej siedze w domu, januszex nie wyrobi sie z terminami.

PS niedlugo ide na urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirabelki i Mirków.
Jakiś czas temu poszła po necie informacja, że na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze szaleje prezes spółdzielni mieszkaniowej. Gościu w odpowiedzi na zwiększającą się liczbę bloków wychodzących ze spółdzielni, utrudnia życie mieszkańcom nowo powstałych wspólnot. Wspólnoty te, dorzucę tu, są o wiele bardziej sprawne finansowo (ocieplenia bloków, umowy na wywóz odpadów itp.), próbują różnych sposobów komunikacji z prezesem spółdzielni. W odpowiedzi spółdzielnia wysyła ponaglenia do zapłaty za użytkowanie
mediculum - Witam Mirabelki i Mirków.
Jakiś czas temu poszła po necie informacja, że...

źródło: comment_1660844678DoV8E6DlYwl48QXOTKgjHW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A to gablota należąca do spółdzielni czy wspólnoty? Bo jeśli wspólnoty to polecam zaraz wysłać panu prezesowi fakturę za użytkowanie gabloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to po prostu państwo powinno działać i traktować jego działania jak te czyścicieli kamienic.
  • Odpowiedz
@sikalafou: Mój brat ma 25 lat i to samo p------i, ja mam 23 i zupełnie inne podejscie do życia / pracy. Zapytasz sie dlaczego? Nie mam pojęcia. Czy któryś jest szczęśliwy? Nie, ja mam depresję a brat żonę i dziecko
  • Odpowiedz
No i trzeba jechać do #januszex zobaczymy co dzisiaj się zdarzy, kto do czego przyczepi, można powiedzieć, że aktualnie jestem koniem trojańskim bo wypowiedzenie złożyłem xD, właściciel mówił że firma się nie rozwiia od 3 lat zapytałem a co zrobił, żeby się rozwijała i się obraził xD, pomijając fakt, że mam wgląd w przychody i jak firma do końca roku nie padnie to będzie cud
#pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po roku od zwolnienia dostałem dziś kolejny list z policji w sprawie mojego byłego pracodawcy. Liczyłem że dadzą spokój po pierwszym przesłuchaniu...
#pracbaza #januszex
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziol666: art 183 kk, nieodpowiednie składowanie odpadów. Przy pierwszym przesłuchaniu policjant zadawał tak głupie pytania, miałem wrażenie że robią to tylko dla formalności. Było zgłoszenie, dostali wszystko na tacy jak przyjechali bo nic nie zdążył nawet ukryć przed nimi a teraz ciągają wszystkich, brak słów
  • Odpowiedz
Chcę zrobić zamówienia do projektu. Oddaję kierownikowi papiery do przetargów do podpisu, a on do mnie: "ale proszę iść to wydrukować dwustronnie, bo mnie potem szef skrzyczy, że za dużo papieru zużywamy i jest to nieekologiczne". #logikaniebieskichpaskow

A ja: "ale jak wydrukuję jeszcze raz te samy dokumenty dwustronnie, to zużyję więcej papieru na te dokumenty, niż jakbyśmy zostawili to tak, jak jest".

Zgadnijcie co... Musiałam drukować drugi raz xD Budżetówkowy
Siaa - Chcę zrobić zamówienia do projektu. Oddaję kierownikowi papiery do przetargów ...

źródło: comment_1660724293EB8ApOFYb0OwyseCTLwQaV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach