Mirki, w nawiązaniu do tego wpisu
http://www.wykop.pl/wpis/13182809/mirki-kupilem-cos-na-aliexpress-zaplacilem-karta-c/
zrobiłem Cancel Order i teraz chińczyk nie odpisuje na wiadomości i mejle.
Czekać spokojnie aż chińczyk zaakceptuje moje anulowanie? bądź czekać jeszcze 4 dni "This order will be automatically cancelled if the supplier does not ship your order within: 4days 8hours 47minutes 30seconds . "
Czy mogę coś jeszcze zrobić ?

W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jestes mlody masz czas na realizacje swoich marzen, lecz jedynym problemem sa fundusze.
Gdy juz jestes starszy masz pieniadze ale za to mniej czasu na realizacje planow.
A gdy jestes na emeryturze to masz czas, jako tako pieniadze ale zdrowie nie pozwala.
#jakzyc #zycie #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy waszym zdaniem to normalne i rozsądne, żeby brać ślub w wieku 23 lat? Już chyba ponad połowa z moich rówieśników z którymi chodziłem do szkoły wrzuciła zdjęcia na FB ze ślubów lub z dzieciami. Wszyscy pokazują jacy są szczęśliwi i jak jest cudownie. Co więcej nie są to raczej ludzie sukcesu tylko mają nieco mniej ambitne prace (nie będę wytykał, bo żadna praca nie hańbi) za raczej kiepskie pensje i
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem coś na aliexpress, zapłaciłem kartą, chińczyk twierdzi, że nie ma tego produktu na stanie i aukcję skasuje,
pisałem parę godzin temu wiadomości do chińczyka to mi jeszcze nie odpisał (pewnie śpi). Jak mam odzyskać pieniądze ? Robić jakieś dispute czy coś w tym stylu czy spokojnie czekać aż chińczyk mi odpisze i przeleje pieniądze ?

#aliexpress #aliexpresspytania #jakzyc #corobic #pozdrawiamwykop
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadłbym coś słodkiego. Niby mam batony w szafce... ale w pracy. :f
Do sklepu nie chce mi się iść. :(
#jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W miniony weekend udałem się z moim #rozowypasek do jej rodziców, którzy mieszkają pod #warszawa. Postanowiliśmy, korzystając z okazji udać się na zakupy do C.H. Janki. Między innymi odwiedziliśmy tamtejszy JYSK. A w nim znalazłem ciekawe urządzenie. Była to wkrętarka marki "Nie nasze". No dobra, sprzęt może nie był aż tak ciekawy, jak jego cena: całe 10 (słownie dziesięć) złociszy. Myślę sobie, że za dychacza mogę zaryzykować
lembol - W miniony weekend udałem się z moim #rozowypasek do jej rodziców, którzy mie...

źródło: comment_3BXA3FOEwmOsMBGdBcGPKl5t9GZWWQ0r.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach