koniec z 15k/miesiac?


@mjkl: Wiem, że to ironia, ale odpowiem: raczej początek :P Pamiętaj, że takie aplikacje też ktoś musi napisać :) Pamiętaj, że strony, które to ma generować to akurat najmniej opłacalna i najprostsza część rynku. Drugiego YouTube tym nie zrobisz :P
  • Odpowiedz
@mjkl: będzie trzeba, bo nic nie może istnieć bez konkurencji (lepszej lub gorszej). Ale tak czy inaczej to tylko część rynku i to mała. Obecnie internet to raczej nie stronki firmowe, tylko rozbudowane platformy wymagające dużego zespołu koderów.
Dla przykładu: poprzednio pracowałem przy streamowaniu i edycji video na żywo. Teraz robię coś w stylu systemu operacyjnego online. Życzę powodzenia z generatorem :P No chyba, że prądowym :P
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop uczy, wykop bawi. Dowiedziałam się w ciągu ostatnich 3-4 tygodni, że jestem lewakiem (czasem cyt. "p---------m"), bo:
a) nie chcę segregacji rasowych
b) absolutnie mi lata co ludzie robią pod kołdrami za obopólną zgodą
c) czytam artykuły przed dodaniem komentarza i wytykam że sprawa nie jest czarno-biała
d) jeszcze miesiąc temu dlatego, że stwierdziłam że szał na Dudę i masa dodawanych przychylnych artykułów na jego temat jest hipokryzją wykopków (to samo z PiS) = ALE
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam troche dola. Z dnia na dzien jest coraz wiekszy. Zalaczam tv i ciagle klamstwa na przemian z aferami, nie mam na to wplywu. z---------m do nieciekawej roboty z ktorej wynagrodzenie pozwala mi w tej chwili na dozycie ledwo do "pierwszego". Szef w pracy mysli ze jest panem swiata a w zyciu codziennym mysle tylko skad naruchac siano zeby normalnie zyc. Zdaje sobie sprawe ze nie mam zle, a moje problemy biora
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Och, kura, nie wiem. Łatwo stracić szacunek do staruszka, jeśli ten woli na godzinę jechać z workiem jakiegoś wapna, żeby mu ślimaki nie oblazły 70 posadzonych tyk fasolki. A później jej będzie pilnował noc w noc, jak będzie dojrzewać. A siostra, jeśli dobrze słyszę, kosi trawnik. Stępi raz-drugi ostrze i tylko zmarnuje ten trawnik, jadąc po nim za szybko z tępym ostrzem. A mi już witki opoadły, nie mam sił na kłótnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawciosl: Natrzyj poparzenia Barszczem Sosnowskiego, takie zioło lecznicze, ostatnio bardzo popularne na wykopie, rośnie pospolicie w całej Polsce. Szukaj białych baldachimowatych kwiatostanów.

  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: Właśnie, że nie do końca (o mieszkaniu już nawet nie wspominam, bo po podsumowaniu mi wyszło, że w nie wpakowałem ponad 60 klocków). W maju wydałem na te dwa auta 3500 (piękne polskie drogi, na które płacę podatki z------y zawieszenie w obydwu autach do tego stopnia, że żadne by przeglądu nie przeszło), teraz jeszcze 500 dopłacę za OC i przegląd. Lista spraw do załatwienia (jako materialista z krwi i
  • Odpowiedz
Mirki, znacie jakiś sposób na walkę z rozkojarzeniem, brakiem skupienia i zmęczeniem w trakcie nauki? Mam z tym straszne problemy, mało jest dni w których mogę usiąść na kilka godzin i chłonąć wiedze. Przeważnie, mimo ambicji i chęci, nie potrafię się wziąć do roboty, a jak się biorę, to z marnym skutkiem. Czeka mnie jeszcze jeden ważny egzamin i wciąż coś mi przeszkadza w tym by się na tym poważnie skupić i
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach