Wspaniałe uczucie, piątek rano i od razu awans na kierownika !!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
bLnq
- 134

WiewiurPL
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

jombsik
- 0
@bLnq: he he dobre, pierwsze słyszę.
- 4
konto usunięte via Android
- 3
Mireczki, jutro zakonczenie szkoly a od wrzesnia nowy etap zycia...
#jakzyc
#jakzyc
- 2
- 1
- 1
Wszędzie podaje się, że osoba ćwicząca siłowo powinna zjeść 2 gramy białka na kilogram masy. Przy wadze 100 kg powinienem zjeść 200 gr. Tu się pojawia pytanie: Jak ? To jest awykonalne.
#silownia #jakzyc #mirkokoksy
#silownia #jakzyc #mirkokoksy
@Marcinmt: Odżywki są po to, żeby uzupełnić dietę. Kupujesz jakieś białko serwatkowe które starcza na miesiąc czasu gdzie dajesz 30 gram proszku przed i po treningu i już masz 60 gram białka dostarczonego. Pozostaje jeszcze 140 gram, a te spokojnie już idzie wyciągnąć z jedzenia przez cały dzień.
- 7
Mirki, ja to nawet nie wiem... Parę dni temu laska z #pracbaza obok której stałam przyznała, że jest lesbijką, a wczoraj uśmiechała się do mnie i puszczała oczka z końca sali (╥﹏╥) Mam się bać? #gorzkiezale #nohomo #jakzyc
- 0
@WarszawskiPierozek: Weź się Janusz :/
@dude9: No co. Tydzień hamerykański nie tak często.
Dobry wieczór Mirko, postanowiłem przenieść się z od Google w inne równie spokojne miejsce mianowicie cała poczta na Outlook i rezygnacja z Android... Zadanie trudne, bo maili od groma i retoryczne pytanie: gdzie ja się do cholery jeszcze rejestrowałem... Do rana pousuwać zbędne konta i zamknąć gmail - challenge accepted! #oswiadczenie #jakzyc #bojowkawindowsphone
źródło: comment_IJgtTqJBz8g4Axd1Jlc7iatYy8Mc3orp.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@Navari: poprawiłem się :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 66
@afraid_of_everyone: o proszę jaki wysoki poziom rozmowy. jeśli twój różowy reprezentuje podobny to 1500 zł to i tak za dużo
Jestem głodny a nie chce mi się robić obiadu dla jednej osoby... Co robić?
#jakzyc #jedzenie #jedzzwykopem
#jakzyc #jedzenie #jedzzwykopem
Wróciłem do rodzinnego domu na wakacje na jakieś 2 tygodnie. Ekscytacja szybko minęła i już tęsknię za mieszkaniem samemu w zupełnie innym miejscu. Mam na prawdę swietną i kochającą rodzinę a jednak tak się czuję.. Ech
#jakzyc
#jakzyc
Brakuje Ci kompa...
@bamsebjorn: nie tylko ty tak masz
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Voobo: to ja zrobiłem jeszcze gorzej. Zamówiłem quada w grudniu. Była zima, więc praktycznie nie latałem. A teraz na wiosnę cena spadła o około 50$. ;-)
Uwaga, za tydzień zacznie się miesiąc deszczy, huraganów a może nawet zamieci śnieżnych...
Jakoś wtedy ma mi dotrzeć paczka z zestawem do FPV
Jakoś wtedy ma mi dotrzeć paczka z zestawem do FPV
konto usunięte via Android
- 8
- 2
@PedroLeon: z roznych powodow;/
- 5
Zmieniam pracę i właśnie zwątpiłem w rynek w #lublin. W elitarnej firmie IT działającej dla branży finansowej nie chcą dać 4 na rękę. A bonusów tam nie ma. W poprzedniej mojej firmie (też IT) vceprezes się śmiał z tych "co tu siedzą za 2,5k". I to nawet tych z działu sprzedaży, bo wiadomo jak #dev zarabia.
#jakzyc #gorzkiezale #it #successfullsalesman
#jakzyc #gorzkiezale #it #successfullsalesman
Wszyscy mi mowia poznaj #rozowypaski zakochaj sie.. Bedziesz mial dla kogo nie pić i żyć, zapomnisz o byłej żonie. Ale gdy ja nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°) chcę zyc w trzeźwości dla siebie samego i być szczęśliwym. Poza tym w okresie trzezwienia nie wskazane sa nowe zwiazki. #jakzyc #slaweknaodwyku
@bslawek: To bądź szczęśliwym, nigdy nic na siłe, a już tym bardziej związki ;P.
- 3
@luc_paw:
@InsaneMaiden:
@MrGreeneye: dzieki, taki mam zamiar wlasnie trzezwiec dla siebie i byc szczesliwym dla siebie. Na was zawsze mozna liczyc Cumple
@InsaneMaiden:
@MrGreeneye: dzieki, taki mam zamiar wlasnie trzezwiec dla siebie i byc szczesliwym dla siebie. Na was zawsze mozna liczyc Cumple
- 3
Chce kupic bilety na koniec sierpnia zeby wypoczac gdzies w sloncu, ale ceny jak narazie sa dosyc wysokie. Jakies mirki wiedza jak przewidziec ceny lotow i kiedy spodziewac sie tanszych biletow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wakacje #pytanie #pytaniedoeksperta #jakzyc
#wakacje #pytanie #pytaniedoeksperta #jakzyc
źródło: comment_mUsj2zMLBo872h4ts7vxjkHEiWUktG5r.jpg
Pobierz@qmicha: Jeśli nie masz problemu z urlopami to często taniej wyjdzie last minute. Sierpień jest takim szczytem sezonu, że raczej nie ma co marzyć, aczkolwiek np. ostatnio widziałem lot na Maltę w obie strony za 188 pln, sam z resztą kupiłem za ok 250. Ale jeśli wybierasz naprawdę ciepły kraj to pomyśl o wrześniu, ceny trochę zejdą, ludzi mniej, a dalej gorąco. A poza tym nic tylko obserwuj fly4free i
- 1
@chixi: link? :>
Jeżdżę czasami z #blablacar więc zabieram po trasie ludzi co by było wesoło w aucie, zwłaszcza jak jadzie jakiś #rozowypasek jednak od pewnego czasu zaczynam obserwować dosyć niepokojące zjawisko i coraz więcej młodych dziewczyny zwraca się do mnie "proszę pana"... Jak żyć?
Jeszcze do 30lvl nie dobiłem a już"proszę pana"... #truestory #sadstory #jakzyc #firstworldproblems
Jeszcze do 30lvl nie dobiłem a już"proszę pana"... #truestory #sadstory #jakzyc #firstworldproblems
@qwelukasz: zapraszasz do auta jakieś młode siksy i się potem dziwisz :) Ja bym do Ciebie mówiła "chłopcze" albo "synu" :D
- 3
@qwelukasz: Myślę, że to dobre wychowanie. Tak powinno być. Po wymianie kilku zdań bez niepotrzebnych napięć można się zapoznać i kulturalnie przejść na "ty". Wszystko.
#angularjs #backbone #webdev #javascript trochę też #gorzkiezale hej mirki, po jakimś czasie pisania apki w backbone czuję już totalne wypalenie, to co można było zrobić ładnie zrobione jest po łebkach: bo backbone jest lepszy/prostszy (?), bo angular trudny, nie chce nam się go uczyć, jest wolny i niezrozumiały. Mamy backend zwracający json-rpc ale co tam, przepiszemy kawałek backbone żeby to udzwignął, nie
konto usunięte via Android
- 0
@the_m: Zacząć ciągły refactoring do skutku. Robisz brancha deweloperskiego, codziennie poświęcasz pół godziny na poprawki (jak wiadomo, programista rzadko pracuje dłużej niż 4h dziennie, jeśli Ci zależy to pół godziny więcej poświęcisz), po miesiącu masz pół kodu poprawione.




























