Wpis z mikrobloga

siedzę sobie w domu. do mojej #rozowypasek przyszła koleżanka. ja się nie wtrącam a te siedzą i od prawie trzech godzin tylko dwa- trzy tematy były inne niż:
PAZNOKCIE, RZESY, BRWI, DROGERIE, HAUL'E, KREMY, PĘDZELKI, PĘSETY, STOPY, GOLENIE, FRYZURY, SWĘDZENIE, WYCINANIE PAZNOKCI, KURZAJKI, LAKIERY HYBRYDOWE, HENNA, PŁYNY DO DEMAKIJAŻU, DERMATOLOG, KRIOTERAPIA, TRĄDZIK, ELEKTRYCZNY PILNIK Z SZOLLA, SKÓRKI U RĄK, MYCIE ZĘBÓW, KREMY DO RĄK, PŁYN MICELARNY, I W KÓŁKO #!$%@? O URODZIE. jakby do mnie przyszedł kumpel to po trzech godzinach już bylibyśmy #!$%@? i rozmawialibyśmy o ŻYCIU. Ogólnie o wszystkim, od dup przez szerokopojętą motoryzację, politykę, kosmonautów, dzieci i zylion innych tematów. a te jak nakręcone. różowe - jak możecie? przecież tak się nie da żyć!
#logikarozowychpaskow #jakzyc
  • 15
@ifiruledtheworld: Nie narzekaj. Do mnie przychodzą koleżanki pojedynczo, bo nie mam ich za wiele, a jak się pojawiają kumple, to głównie o motocyklach i szeroko pojętej motoryzacji. Oczywiście dyskusje są gorące i często jest masa urażonej dumy w powietrzu. Może lepiej jak żyjesz w taki błogostanie, kiedy nie musisz się angażować w rozmowy ze znajomymi Twojej drugiej połówki i po cichu czuć nad nimi wyższość ( ͡° ͜ʖ ͡
PAZNOKCIE, RZESY, BRWI, DROGERIE, HAUL'E, KREMY, PĘDZELKI, PĘSETY, STOPY, GOLENIE, FRYZURY, SWĘDZENIE, WYCINANIE PAZNOKCI, KURZAJKI, LAKIERY HYBRYDOWE, HENNA, PŁYNY DO DEMAKIJAŻU, DERMATOLOG, KRIOTERAPIA, TRĄDZIK, ELEKTRYCZNY PILNIK Z SZOLLA, SKÓRKI U RĄK, MYCIE ZĘBÓW, KREMY DO RĄK, PŁYN MICELARNY


@ifiruledtheworld: Jeszcze tylko upławy, pieczenie i mamy przekrój tematyki przeciętnego bloku reklamowego w Polsacie. ( )