Właśnie pobrałem sobie ruskiego wirusa (specjalnie, na testowym sprzęcie, na wirtualce). Dostałem dziesiątki powiadomień z Windows Defender. Teraz, jako osoba, która zajmują się zawodowo security i nie chwaląc się „jakieś tam” wykształcenie mam w tym kierunku zastanawiam się - czemu za dzieciaka instalowaliśmy Avast! Czemu każdy go miał? Największy scam dzieciństwa xdddd
Dla domowych użytkowow Defender wystarczy w 100%, jeśli ktoś się nie zgadza, to zapraszam do dyskusji (。◕‿
Dla domowych użytkowow Defender wystarczy w 100%, jeśli ktoś się nie zgadza, to zapraszam do dyskusji (。◕‿



























Za ile więcej % podwyżki chciałoby sie wam wracać do pracy po weekendzie? Wczoraj byłem w biurze jednego z klientów i min. połowa ziomków z którymi pracuje mówiło że nie ma takiego procenta. Bo nie nawidzą pracy w it i kropka. I luz. Ale pracując z nimi wgl tego nie można zobaczyć.
Pytam, bo ja mam odwrotnie. Tzn conajmniej tygodniowo