Jak to jest z terminem doręczenia w #inpost?
Dostałem wiadomość, że paczka czeka do dzisiaj, do 12:40. Ale wiadomo, że są #swieta i #kurierzy nie pracują. Czy #paczkomaty blokują w tej sytuacji odbiór, żeby wymusić kasę za przedłużenie o 1 dzień?
Czy będzie sobie leżeć, aż #kurier przyjedzie i wyjmie? Bo nie chce mi się teraz iść i poszedłbym sobie normalnie
Dostałem wiadomość, że paczka czeka do dzisiaj, do 12:40. Ale wiadomo, że są #swieta i #kurierzy nie pracują. Czy #paczkomaty blokują w tej sytuacji odbiór, żeby wymusić kasę za przedłużenie o 1 dzień?
Czy będzie sobie leżeć, aż #kurier przyjedzie i wyjmie? Bo nie chce mi się teraz iść i poszedłbym sobie normalnie




























#inpost #pytanie #kiciochpyta