Planowałem kupić zwykłą 17stke w połowie lipca ale teraz po tych podwyżkach myślicie, że lepiej nie czekać i brać póki chodzi jeszcze troche poniżej 4? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#apple
#apple

Rocznica
od 02.06.2026
Mikroblogger
od 11.11.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#apple