Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hipeq69
hipeq69

hipeq69

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6407
  • Znaleziska 661
  • Mikroblog 5746
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 31
LewCyzud
LewCyzud
przedwczoraj, 19:35:44
  • 1
ale farcik, ze kupiłem nowe MacBooki air m5 po 4,5k sztuka i następnego dnia weszły podwyżki xd prawda jest taka, ze zarówno ipady jaki i maki były nieproporcjonalnie tanie. Podwyżka była kwestia czasu. Niskimi cenami chcieli wkręcić jak najwiecej osób w ekosystem(z własnego doświadczenia wiem, ze z tego naprawdę ciężko się wyrwać) i pewnie im się to udało, wiec cyk ceny +20% z akcentem, ze to dopiero początek xd
#apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 przedwczoraj, 19:54:35 via Wykop
  • 1
@LewCyzud: do mnie w poniedziałek przyszedł MBP M5 Max, a wczoraj podwyżka mojej konfiguracji o 4k XD
  • Odpowiedz
Dywanix
Dywanix
25.06.2026, 14:46:46
  • 0
Planowałem kupić zwykłą 17stke w połowie lipca ale teraz po tych podwyżkach myślicie, że lepiej nie czekać i brać póki chodzi jeszcze troche poniżej 4? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#apple
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 25.06.2026, 15:20:21 via Wykop
  • 0
@Dywanix: ja chce 17 pro, ale na razie czekam. ceny iPhone nie poszły do góry na razie, a jak pójdą do kupisz po starej cenie w tym samym dniu w innym sklepie. Czekam do premiery 18 pro.
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 23.06.2026, 13:37:59
  • 0
Wiecie może gdzie kupię oryginalna baterie do iPhone 13 Pro? chętnie wymieniłbym sam jeśli bateria będzie w dobrej cenie. Bo chyba nie ma sensu zmieniać na 17 Pro...
#apple #iphone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.06.2026, 14:17:37 via Wykop
  • 1
@hipeq69: nie mam pojecia, moze w oficjalnym sklepie apple?

https://selfservicerepair.eu/pl-PL/home
  • Odpowiedz
Bakerovsky
Bakerovsky
23.06.2026, 01:36:55
  • 0
Mirki,

Jakie szkło hartowane polecacie do IPhone 17 pro?

Kupiłem 7 miesięcy takie g---o i strasznie łatwo pęka i ogólnie mocno przereklamowane.

#apple #iphone #samsung
Bakerovsky - Mirki,

Jakie szkło hartowane polecacie do IPhone 17 pro?

Kupiłem 7 mie...

źródło: IMG_5784

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 23.06.2026, 08:20:51 via Wykop
  • 0
@Bakerovsky: spiegen ez fit - tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
18.06.2026, 04:46:20
  • 3
#gielda #apple
Tylko nie w marże.
gonzo91 - #gielda #apple
Tylko nie w marże.

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
hipeq69
hipeq69
hipeq69 19.06.2026, 15:18:06 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir ja właśnie zamówiłem MacBook M5 Max, bo chyba na M6/M6Max nie ma sensu czekać. Do edycji video będę miał mocną maszynę bez konieczności zmiany na lata i nie będę się przejmować cenami z kosmosu nowych modeli :)
  • Odpowiedz
Xeer77
Xeer77
14.06.2026, 13:11:27
  • 0
#f1 dlaczego astony jako jedyne jadą na twardych oponach?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 14.06.2026, 13:11:57 via Wypiek
  • 2
@Xeer77 już nie jadą xd
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
12.06.2026, 13:39:07
  • 49
Witam wlascicieli SPCE wsrod inwestorow dlugoterminowych, prosze sie rozsiasc. XDDDDD

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 12.06.2026, 13:40:47 via Wykop
  • 0
@kimunyest95: witam witam, ja przy oknie bym chciał. Mogę?
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
12.06.2026, 13:37:46
  • 13
#gielda Jaktam wasza dziewicza rakieta? XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 12.06.2026, 13:38:24 via Wykop
  • 2
@NimooZysku: w normie normie xddd
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 12.06.2026, 13:37:40
  • 10
fajne te spce XDDD #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
12.06.2026, 13:40:45 via Wykop
  • 2
@hipeq69: S----------E
  • Odpowiedz
Prawilniak
Prawilniak
12.06.2026, 11:40:07
  • 3
#gielda
Pewnie wszystkie spolki z sektora kosmicznego beda teraz mocno pompowane, bo Spacex- a ja bede siedzial z bolem d--y caly bordowy na twarzy, ze nie posiadam ani jednej akcji rocket laba czy innego lunarka.
Powodzenia zycze wszystkim siedzacym w kosmosie, zarobcie kasy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 12.06.2026, 12:15:46 via Wypiek
  • 1
@Prawilniak zapraszamy do spce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
11.06.2026, 19:55:01
  • 35
#gielda
yetanotheruser - #gielda

źródło: IMG_2142

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 11.06.2026, 20:35:16 via Wypiek
  • 2
@yet_another_user na jaką kwotę liczysz?
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
11.06.2026, 20:10:25
  • 1
Jakie jutro nastroje na galaktycznej dziewicy?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 11.06.2026, 20:15:00 via Wypiek
  • 0
@Vestor właśnie kurde nie wiem czego się spodziewać… o której jutro to IPO?
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 08.06.2026, 18:17:30
  • 0
łudziłem się z nowym studio m5 max... #apple
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69
Autor
08.06.2026, 18:20:10 via Wykop
  • 0
@Opiochoinka: @xgre kiedyś właśnie raz pokazali nowe studio
  • Odpowiedz
BoltoS
BoltoS
08.06.2026, 17:12:49
  • 1
dlaczego skoro coś jest "30% faster" albo "70% faster" to nie pokażą tego na przykładzie? : )
#apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 08.06.2026, 17:13:12 via Wykop
  • 2
@BoltoS: za dużo chciałbyś wiedzieć xd
  • Odpowiedz
John_doee
John_doee
John_doee
02.06.2026, 18:47:27
  • 2
#gielda dobra pora i na mnie. jak i gdzie się kupuje się, te całe te akcje na śmieciuchy ? wrzucę z 5k na pałę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 18:57:24 via Wykop
  • 2
@John_doee: zapraszamy do pociągu na spce, przed-ipo SPaCEx
  • Odpowiedz
milpl
milpl
02.06.2026, 17:54:56
  • 3
#gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się mylić z spacex ?

Virgin miał pomysł na statek ale niestety był powazny wypadek gdzie zaczepy trzymajace skrzydla ktore byly ruchome nie wytrzymaly i statek sie rozwalil podczas testow zabijajac pilota (albo dwoch juz nie pamietam) Od tamtej pory firma jest praktycznie martwa.

Zostaliscie dawcą kapitalu dla osób od dluzszego czasu planujacych uciekac, wstyd. Nawet logo srednie .

Na
milpl - #gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się myl...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 17:56:51 via Wykop
  • 1
@milpl: tak, a co?
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 18:02:45 via Wykop
  • 2
@milpl: my nie biedaki (JESZCZE) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 17:59:55
  • 4
SMCI ładnie żre stabilnie od ponad dwóch tygodni, zapraszam na pokład. ja załadowany. #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ex_di
ex_di
02.06.2026, 16:26:09
  • 2
SPCE hot or not?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 16:28:27 via Wykop
  • 7
@ex_di: hotówa max, sam w niej jestem
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69 02.06.2026, 16:06:35
  • 13
wyobraźcie sobie, ze ktoś kiedyś kupił spce za jakieś 1k $ XD i trzymał, a my smutni bo za 7$ kupiliśmy xd #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking