Miesiąc temu zmieniłem pracę i wysyłałem inpotem deklarację przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego. Wysyłka przez #inpost zamówioną z Furgonetka.pl przez HRke ubezpieczona na 1000 zł. Niestety paczka zaginęła. Skontaktowali się ze mną z sortowni pisząc że nie ma i czy mam może zdjęcia (tak, zawsze robię zdjęcie koperty z dokumentami xd). Ani „przepraszam” ani „pocałuj nas w tyłek” nic. Złożyłem więc reklamację, uzasadniając zgubieniem przesyłki z toną danych wrażliwych, spóźnionym przystąpieniem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@woytassm
Jeżeli przesyłka nie była dodatkowo ubezpieczona, to niestety otrzymałeś maksymalne odszkodowanie na jakie zezwala prawo. Większe odszkodowanie można próbować uzyskać na drodze sądowej.
Jeżeli przesyłka nie była dodatkowo ubezpieczona, to niestety otrzymałeś maksymalne odszkodowanie na jakie zezwala prawo. Większe odszkodowanie można próbować uzyskać na drodze sądowej.
W odpowiedzi na reklamację również ani razu nie padlo słowo „przepraszam”
@woytassm: znaczy się jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło aby w reklamacji napisali "przepraszam" - tak więc to jest standard.
Co do kwoty odszkodowania spodziewałem się co najwyżej zwrotu za koszt nadania więc i tak jest nieźle.
Wysyłka przez #inpost zamówioną z Furgonetka.pl przez HRke ubezpieczona na
- 50
konto usunięte via Wykop
- 7
@Moseva: życzę Stefankowi, aby bezpiecznie dotarł do celu.
@Moseva Stefan życzy Stefanowi miłej i bezpiecznej podróży
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzTrzeba się zaraz kłaść spać bo jutro zaczyna się jeden z najlepszych dni w roku każdego #listonosz czy innego #kurier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masa paczek przychodząca na ostatnią chwilę, czy też w moim przypadku pocztówki (często bez numerów domów tylko nawet z samym nazwiskiem adresatów i weź człowieku teraz traf do, kogo to zanieść). Poza tym polecone, które znając życie będą czysto rachunkowe
Masa paczek przychodząca na ostatnią chwilę, czy też w moim przypadku pocztówki (często bez numerów domów tylko nawet z samym nazwiskiem adresatów i weź człowieku teraz traf do, kogo to zanieść). Poza tym polecone, które znając życie będą czysto rachunkowe
@Chlebek_Pyszny podziwiam ,że chce Ci się jeszcze coś robić. Na moim rejoni poczta osiągnęła stan śmierci klinicznej(╥﹏╥) Na rejonie chodzi jakaś młoda alternatywka i robi co może ,a może niewiele. Ostatni raz widziałem ją dwa miesiące temu... ))└[⚆ᴥ⚆]┘
- 1
@Patryk4: na paczkach często jest numer telefonu, dzwoni się i jak adresat powie by zostawić to "zostawiono w miejscu uzgodnienionym z adresatem" i tyle w temacie ¯\(ツ)/¯
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
konto usunięte via iOS
- 1
@Wdermn jak kupujesz u spalonego pluga to go kurierzy jebia musisz szukac innego
#inpost
Jeżeli paczka została nadana przed chwilą, to dojdzie dopiero w piątek?
Jeżeli paczka została nadana przed chwilą, to dojdzie dopiero w piątek?
@Bodziu_za_plota: no właśnie, ja też bym chciał wiedzieć czy inpost postara się dostarczyć jak obiecali do wtorku
@Bodziu_za_plota powinna być przed świętami
- 0
#inpost co to ma być???? Gdzie są moje ozdoby świąteczne?!?!
źródło: 1000119974
Pobierz- 1
#inpost dostałem od kolegi paczka herbatki z jamajki o wartości ok 500 zł, paczka jakoś dziwnie długo szła i wędrowała od kuriera do centeum logistycznego. Finalnie udało się ją odebrać ale wsrodku zamiast herbatek znajdowały siw otwarte plasterki bez paragonu xD. Yebany kurier z inpostu ma moje jamajskie herbatki a ja mam plastry o wartości 5 zł....
@wOczekiwaniuNaOdzyskMojegoKonta: na 99% nie wrzuci
- 1
@Obcy666 proszę niewierny Tomaszu
źródło: temp_file6379236682850480947
Pobierz- 0
Pracuje tu ktoś z Was w #inpost? Czy dzisiejszy dzień jest pracujący dla kurierów? InPost daje gwarancje dostarczenia przed Świętami paczek włożonych do paczkomatu przed 13/16. Czy to znaczy, że jeszcze dziś będą one z paczkomatów zabierane?
#kurierzy #pocztapolska
#kurierzy #pocztapolska
- 1
@nalot_1: @fishery @MisterMinister O dzięki, to idę spakować paczkę wcześniej bo może wyruszy w takiej sytuacji jeszcze dziś.
@mararr Ja tu pytanie dodaje w kwestii wysyłki bo co chwila te pytania od Ciebie kiedy paczka dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mararr Ja tu pytanie dodaje w kwestii wysyłki bo co chwila te pytania od Ciebie kiedy paczka dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Matajo: u mnie wczoraj o 15:19 były odbierane. Te włożone o 20 jeszcze tam są podobnie jak dzisiejsza
Ktoś z Mirków ma info czy #inpost będzie dostarczał jutro paczki?
@zgoda_rujnuje: Jutro w poniedziałek oczywiście
- 1
@Buko_von_Krossig miałem na myśli oczywiście niedzielę, mój błąd
Lubię obserować ludzi, którzy odbierają rzeczy z paczkomatu.
Mam okno blisko jednego Inposta, więc jak przyjeźdza kurier, to od razu to słyszę i widzę ruch który zaczyna się generować przy ścianie prezentów.
Połowa przychodzi w piżamach (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #kurier #inpost
Mam okno blisko jednego Inposta, więc jak przyjeźdza kurier, to od razu to słyszę i widzę ruch który zaczyna się generować przy ścianie prezentów.
Połowa przychodzi w piżamach (ʘ‿ʘ)
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #kurier #inpost
In post widzę chwiali się akcja że wszystkie paczki nadane do 13 do 22 grudnia dotrą napewno do paczkomatow w wigilię .
22 grudnia jest w niedziele. Wtedy będę miał gotowe paczki do wysylki.
Pytanie brzmi czy w niedzielę kurierzy w tym okresie przedświątecznym rzeczywiście robią odbiory z paczkomatu?
#inpost
22 grudnia jest w niedziele. Wtedy będę miał gotowe paczki do wysylki.
Pytanie brzmi czy w niedzielę kurierzy w tym okresie przedświątecznym rzeczywiście robią odbiory z paczkomatu?
#inpost
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Gdzi3 jest opcja odbioru przez adresata w weekend? #inpost #paczkomaty #pytanie
Zrobiłem etykietę ale nigdzie takiej opcji nie widziałem a kupujący ma takie wymaganie.
To jest dopiero po włożeniu paczki do paczkomatu czy co?
Zrobiłem etykietę ale nigdzie takiej opcji nie widziałem a kupujący ma takie wymaganie.
To jest dopiero po włożeniu paczki do paczkomatu czy co?
@ramotka: Ta opcja Ci nie potrzebna, bo i tak w tę sobotę dostarczane będą wszystkie paczki do paczkomatów
- 0
@Techn9cian: ok byle do poni3dzialku doszła
Co robi firma kurierska gdy znajdzie na magazynie w centrum logistycznym paczkę bez etykiety i bez wiedzy kto ją nadał i ma ją odebrać. Otwiera ją i sprawdza zawartość? Przechowuje ją i po pewnym czasie niszczy? Jakie mają procedury?
#inpost #dhl #dpd #ups #kurier #kichochpyta #pytaniedoeksperta
#inpost #dhl #dpd #ups #kurier #kichochpyta #pytaniedoeksperta
@WladcaPiorunow:
Taka przesyłka trafia do placówki, która zajmuje się przesyłkami niedoręczalnymi. Tam jest otwierana i jak uda się odnaleźć nadawcę lub adresata, to jest przekazywana do doręczenia.
Każdy operator pocztowy ma obowiązek wskazania takiej placówki i zawiadomienia UKE o jej lokalizacji.
Taka przesyłka trafia do placówki, która zajmuje się przesyłkami niedoręczalnymi. Tam jest otwierana i jak uda się odnaleźć nadawcę lub adresata, to jest przekazywana do doręczenia.
Każdy operator pocztowy ma obowiązek wskazania takiej placówki i zawiadomienia UKE o jej lokalizacji.
Czy paczka jak jest w zastepczym paczkomacie to ma jakis krotszy czas na odbior? Paczka od wczoraj od 19tej do odebrania a czas mam do dzisiaj 4 rano czyli niecałe 30h i nawet nie mam opcji przedłużenia odbioru. Ktoś coś? #inpost
@szokszokszok123: jak nie odbierzesz to kurier zabierze a kolejnego dnia spróbuje dostarczyć do wybranego pierwotnie paczkomatu
- 1
@darek-jg: ok, dzięki wielkie bo mnie uspokoiłeś
@Barakun91
Tu wszystko jest ok. Gwarantowany termin doręczenia w usłudze Inpost Paczkomaty i Inpost Kurier to pięć dni roboczych. Jeżeli paczka została nadana 16 grudnia o 18:09, to termin doręczenia upływa 24 grudnia.
Nie dotyczy to jednak usług Allegro Paczkomaty Inpost i Allegro Kurier Inpost. W ich przypadku przesyłka powinna dotrzeć do 16 stycznia, bo inaczej zostanie uznana za zaginioną (ale nie opóźnioną, bo w tej usłudze nie ma czegoś takiego,
Tu wszystko jest ok. Gwarantowany termin doręczenia w usłudze Inpost Paczkomaty i Inpost Kurier to pięć dni roboczych. Jeżeli paczka została nadana 16 grudnia o 18:09, to termin doręczenia upływa 24 grudnia.
Nie dotyczy to jednak usług Allegro Paczkomaty Inpost i Allegro Kurier Inpost. W ich przypadku przesyłka powinna dotrzeć do 16 stycznia, bo inaczej zostanie uznana za zaginioną (ale nie opóźnioną, bo w tej usłudze nie ma czegoś takiego,


























Jak masz aplikację Inpost, to powiadomienia o przesyłce dostajesz tylko z jej poziomu. Nie ma żadnych maili czy SMS-ów (chyba że sklep wysyła, jak np Allegro).
W przypadku usunięcia apki, powiadomienia SMS czy email nie są przywracane.