Zamówłem jakis czas temu rzecz z #aliexpress ktora miala dojsc 24-27. Ostatniej nocy zalogowalem sie zeby sprawdzic gdzie jest paczka i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze jest do odbioru w paczkomacie Inpost od 20 grudnia, a ja nie dostalem zadnego powiadomienia... sprawdzilem smsy, maila i nie nic nowego odinpostu nie dostałem... Potem zalogowalem sie jescze do aplikacji i nie było opcji odbioru, tylko pisalo ze jest w drodze. Dzisiaj
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@essos

Jak masz aplikację Inpost, to powiadomienia o przesyłce dostajesz tylko z jej poziomu. Nie ma żadnych maili czy SMS-ów (chyba że sklep wysyła, jak np Allegro).

W przypadku usunięcia apki, powiadomienia SMS czy email nie są przywracane.
  • Odpowiedz
Miesiąc temu zmieniłem pracę i wysyłałem inpotem deklarację przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego. Wysyłka przez #inpost zamówioną z Furgonetka.pl przez HRke ubezpieczona na 1000 zł. Niestety paczka zaginęła. Skontaktowali się ze mną z sortowni pisząc że nie ma i czy mam może zdjęcia (tak, zawsze robię zdjęcie koperty z dokumentami xd). Ani „przepraszam” ani „pocałuj nas w tyłek” nic. Złożyłem więc reklamację, uzasadniając zgubieniem przesyłki z toną danych wrażliwych, spóźnionym przystąpieniem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@woytassm
Jeżeli przesyłka nie była dodatkowo ubezpieczona, to niestety otrzymałeś maksymalne odszkodowanie na jakie zezwala prawo. Większe odszkodowanie można próbować uzyskać na drodze sądowej.
  • Odpowiedz
W odpowiedzi na reklamację również ani razu nie padlo słowo „przepraszam”


@woytassm: znaczy się jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło aby w reklamacji napisali "przepraszam" - tak więc to jest standard.
Co do kwoty odszkodowania spodziewałem się co najwyżej zwrotu za koszt nadania więc i tak jest nieźle.

Wysyłka przez #inpost zamówioną z Furgonetka.pl przez HRke ubezpieczona na
  • Odpowiedz
Podoba mi się ten ficzer, że w in poście można nadawać przesyłkom imiona.

Stefan już spakowany i czeka aż go kurier weźmie z paczkomatu.

#inpost
Moseva - Podoba mi się ten ficzer, że w in poście można nadawać przesyłkom imiona. 

...

źródło: IMG_7887

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzeba się zaraz kłaść spać bo jutro zaczyna się jeden z najlepszych dni w roku każdego #listonosz czy innego #kurier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masa paczek przychodząca na ostatnią chwilę, czy też w moim przypadku pocztówki (często bez numerów domów tylko nawet z samym nazwiskiem adresatów i weź człowieku teraz traf do, kogo to zanieść). Poza tym polecone, które znając życie będą czysto rachunkowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlebek_Pyszny podziwiam ,że chce Ci się jeszcze coś robić. Na moim rejoni poczta osiągnęła stan śmierci klinicznej() Na rejonie chodzi jakaś młoda alternatywka i robi co może ,a może niewiele. Ostatni raz widziałem ją dwa miesiące temu... ))[]
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost dostałem od kolegi paczka herbatki z jamajki o wartości ok 500 zł, paczka jakoś dziwnie długo szła i wędrowała od kuriera do centeum logistycznego. Finalnie udało się ją odebrać ale wsrodku zamiast herbatek znajdowały siw otwarte plasterki bez paragonu xD. Yebany kurier z inpostu ma moje jamajskie herbatki a ja mam plastry o wartości 5 zł....
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje tu ktoś z Was w #inpost? Czy dzisiejszy dzień jest pracujący dla kurierów? InPost daje gwarancje dostarczenia przed Świętami paczek włożonych do paczkomatu przed 13/16. Czy to znaczy, że jeszcze dziś będą one z paczkomatów zabierane?

#kurierzy #pocztapolska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In post widzę chwiali się akcja że wszystkie paczki nadane do 13 do 22 grudnia dotrą napewno do paczkomatow w wigilię .

22 grudnia jest w niedziele. Wtedy będę miał gotowe paczki do wysylki.

Pytanie brzmi czy w niedzielę kurierzy w tym okresie przedświątecznym rzeczywiście robią odbiory z paczkomatu?

#inpost
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost #kurier czy inpost w ten weekend rozwozi paczki do paczkomatu? Zastanawiam sie bo zamowilem paczke z zagranicy i o 15 dzis zostala odebrana przez inpost w centryntrum logistyczym i nie wiwm czy przyjdzie w niedziele czy w poniedzialek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzi3 jest opcja odbioru przez adresata w weekend? #inpost #paczkomaty #pytanie
Zrobiłem etykietę ale nigdzie takiej opcji nie widziałem a kupujący ma takie wymaganie.
To jest dopiero po włożeniu paczki do paczkomatu czy co?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WladcaPiorunow:

Taka przesyłka trafia do placówki, która zajmuje się przesyłkami niedoręczalnymi. Tam jest otwierana i jak uda się odnaleźć nadawcę lub adresata, to jest przekazywana do doręczenia.

Każdy operator pocztowy ma obowiązek wskazania takiej placówki i zawiadomienia UKE o jej lokalizacji.
  • Odpowiedz
Czy paczka jak jest w zastepczym paczkomacie to ma jakis krotszy czas na odbior? Paczka od wczoraj od 19tej do odebrania a czas mam do dzisiaj 4 rano czyli niecałe 30h i nawet nie mam opcji przedłużenia odbioru. Ktoś coś? #inpost
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Barakun91
Tu wszystko jest ok. Gwarantowany termin doręczenia w usłudze Inpost Paczkomaty i Inpost Kurier to pięć dni roboczych. Jeżeli paczka została nadana 16 grudnia o 18:09, to termin doręczenia upływa 24 grudnia.
Nie dotyczy to jednak usług Allegro Paczkomaty Inpost i Allegro Kurier Inpost. W ich przypadku przesyłka powinna dotrzeć do 16 stycznia, bo inaczej zostanie uznana za zaginioną (ale nie opóźnioną, bo w tej usłudze nie ma czegoś takiego,
  • Odpowiedz